63
Most volt az úr a Fábry-ban, engem nagyon megfogott. Ki mit tud róla?
  • VIG0
    #41
    Tényleg szuper volt. ölni tudnék azért a fábry show-ért vagy legalább az mp3-ért.
  • cleric
    #42
    Van pár mp3-am, meséket mond. Olyan is van, ahol énekel, de nekem ezek a népzenei motívumok nem jönnek be. A mesék kellenek valakinek?
  • 2XP
    #43
    Igen, jó lenne, ha feltöltenéd őket vhová.
  • jefferson83
    #44
    Hogyne kellene :)
  • cleric
    #45
    Nem felejtettem el, de lécci segítsetek: hová tudok 15-20 MB-os mp3-at feltenni úgy, hogy legalább egy darabig ne töröljék?
  • 2XP
    #46
    http://rapidshare.de/en/freefolders.html
  • QPR
    #47
    Fantasztikus ember, volt szerencsém hallani Hosszúszón (Szlovákiában)...
  • Shadow_THH
    #48
    jeee ismét ő van a Fábry showban :D
  • Csuhai G
    #49
    Jaja!
  • huuu
    #50
    Ez jó kis mese volt!
    Épp most lett vége.
    Győzike show helyett, nem lenne rossz, ha ő mesélne a TV-ben.
  • RatBaG #51
    folyt a könnyem, hörögve tudtam csak levegőt venni, lefőztem magam... fater ugyanez csak még durvábban.

    na ennyire jó arc a pali, nagyon bírom!
  • Lipi1980
    #52
    Fantasztikus egy figura!
    Ilyen emberek kellenének a televízióba, nem olyanok, mint Győzike meg Annácska meg a sok hasonló agyatlan jellemtelen "+!/%/=())"!!!!! Az egy baj evvel a lelkesedéssel, hogy sajna a mai TVnéző közvélemény a Győzikére meg a agyonmosott szappanoperákra kíváncsi! A kereskedelmi TV-k meg persze, hogy az ilyen baromságokat nyomja agyba-főbe, mert a reklámozni kívánó cégek az ilyen műsorok reklámidejére vevők nagyon!!! Na mindegy...

    Szerintem nem vagyok egyedül akkor amikor azt mondom, hogy jó lenne, ha megjelenne tőle legalább egy "hangoskönyv", vagy egy DVD, mert a gyönyörű ízes beszéde mellett az arckifejezései is megérnek egy misét!

    Plusz a másik meghívott vendég is (amikor mesélt) félelmetes tájszólással beszélt! Egy élmény ilyet hallgatni!
    Tudja valaki, hogy merre felé beszélnek ilyen ízesen??? Én a székelyekre tippelek, de lehet hogy nagyon rossz nyomon járok!!!

    Állandó műsort Berecz Andrásnak!
  • Cain Kellye
    #53
    Teljes mértékig egyetértek. :) Az előző szereplését nem láttam a műsorban, ezért új volt nekem, de már mikor belépett, láttam, hogy nagyon érdekes lesz ez a beszélgetés. Nem volt valami jó kedvem tegnap este, de a mese végére én is hangosan, önfeledten kacagtam a poénjain. :D
    Nagyon szeretetreméltó ember.
  • RatBaG #54
    remélem vki felvette és megosztja youtube-on vagy vmi hasonlo helyen
  • laca103
    #55
    komolyan !
    tud valaki a neten helyet ahol le lehet tölteni meséit mp3ban vagy valami másban? estleg torrentfájlt?
  • Hay
    #56
    No, lám, még itt is kissé meglendültünk :-)

    Ízes beszéd szinte mindenütt hallható, vidéken leginkább.

    Kissé ha visszaolvastok, olvastok.

    Hay
  • csipetS
    #57
    Berecz András videoja megtalálható:
    Berecz András a Fábry-showban
  • RatBaG #58
  • jefferson83
    #59
    Köszi szépen, megint jó volt őt hallgatni. Nemrég volt egy előadása Sopronban amire el szerettem volna menni, de az iskola miatt nem tudtam
  • csipetS
    #60
    Örülök, hogy segíthettem!Sziasztok!
  • bpisti
    #61
    Nagyon köszönjük annak, aki felrakta a Fábry-showbeli fellépését.
    Szuper volt!
    S milyen jó volt hallani a mese végén, a közönség szünni nem akaró tapsát!
    Tetszett!!!
    Azt hiszem valaki észrevehetné már, hogy egy hetenként jelentkező müsort is elvinne az Ő meséje, bármelyik csatornán!
    MÜSORIDŐT NEKI!
    ÉS KÖSZÖNJÜK, HOGY VAN NEKÜNK ILYEN EMBERÜNK!!!
  • lopisoft
    #62
    nagyon szépen köszönöm a letölthető videókat egy óriási élmény köszönöm köszönöm
  • HöfEE
    #63
    A tegnapi Fábry show-t nem rögzítette valaki? Berecz úr megint szerepelt és valami fantasztikus előadása volt :D