23
  • Morden23
    #23
    Az, hogy te nem tudsz valamit megvenni, attól még nem nevetséges valami. Én sem tudok 1 milliárd forintos luxusjachtot venni, de attól még közel sem nevetséges egy olyan hajó. Szóval azért higgadtan és óvatosan.
    Az megint egy másik kérdés, hogy a fenti telefonok még ingyen és bérmentve is rondák, nemhogy többszáz euróért:)
  • gordonmail
    #22
    gyémántal kirakott...pffff örülök, ha megbírom venni a Noram I-Podot, nemhogymég aranyal ékesített gyémántbólkészített I-Podot vegyek....... nevetséges
  • gordonmail
    #21
    rohadt kulák gecik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nemszégyellem beirni kiváncsi vagyok mennyi büntipontot kapok :D már van kb 8 am
  • Morden23
    #20
    Amúgy ezt a részét tényleg nem értem. Ha gyémánttal van kirakva, akkor legalább kurva drága, és vágja az üveget a mobilod:) (Más kérdés, hogy előbb vennék kék J. Walkert a milliárdokra rúgó tőkémből, mint ilyen szart:))
    De ennek a rondaságnak mi az értelme? Egyik exbarátnőm is csinált ilyeneket, kicsi műanyag gyöngyöket vett, és cérnára felfűzte őket. Pont ilyen geil színe volt nekik...
  • Darth Sith
    #19
    ez hányinger..
  • Radnix
    #18
    Na látod, a nálad okosabb emberek elmagyarázzák.De ha valamit nem tudsz akkor inkább nézz utána mint hogy beírj ide 1 butaságot és mindenki hülyének néz majd.(Tehát fogadd meg Morden23 tanácsát)
  • Morden23
    #17
    Punkos, amin angol zászló van. Ha nem érted, miért mondta rá, hogy punkos, akkor nézz utána, és okosabb leszel.
  • 12346
    #16
    lál ez sztem sokaknak eszébe jutott már, de mind1:)

    Radnix te meg elég loller vagy. hol látsz itt "punkosat"??:DDD persze vazze a kockás telók meg "skótosak" -.-
  • berballa
    #15
    Ja,amugy nagyon vicces,mert már nem tudnak mit kitalálni!Ezek a telók meg különben sem lesznek elérhető áron forgalmazva!!!Sebaj jók lesznek a gógli műanyag golyós változatok is.A telefonok sem azt a funkciót töltik be amire eredetileg rendeltettek!Jó,nem azt mondom,hogy hülyeség az MMS,de lassan már a mobilunk fogja a reggeli kávénkat is főzni!Biztos hogy kell ez nekünk?
  • Emmegki
    #14
    majd ha elavul a technika akkor lesz érdekes.
    képzeljetek el egy aranyozott c64-est
  • Pakesz
    #13
    ha lenne rá pézem se vennék ilyet
  • Morden23
    #12
    Megleődnél rajta, hogy nem csak PH meg BS vesz ilyen cuccokat. Ha jól emlékszem, a Schumacher-nek volt gyémánntal kirakott VERTU-ja. El is lopták, rinyált is:)
  • Venom1986
    #11
    Ezek olyan paris Hilton-nak,meg Britney Spricnek való kütyük ugye?
  • exatly
    #10
    Oohhhhh máááááj goooooooooosssshhh!
  • Yv@n
    #9
    Bóvlicska
  • Morden23
    #8
    Én aztán nem sajnálok el senkitől semmit, de inkább adja rákos gyerekeknek a pénzt, vagy SŐT kocsmázza/kokainozza el, mint, hogy ilyet vegyen. Giccses, ízléstelen, és persze semmire, de semmire nem jó.
  • Radnix
    #7
    Ronda, gusztustalan, ízléstelen, undorító, hányinger keltő, szörnyű, borzalmas, rémes, csúnya, csicsás. Feláll a hátamon a szőr. Libabőrös lettem. Mondjuk az utsó az punkos sztem.
  • szurka
    #6
    ilyet vesz a vajda az egész famíliának, persze gyémántberakással
  • Unreal1942
    #5
    Ja ja én is találkoztam már ilyennel vagy hasonlóval.
    Ronda vagy sem az mellékes. Biztos vagyok benne, hogy rendkívül jó üzlet annak aki kitalálta vagy csinálja.

  • nbarnabas
    #4
    2-3 éve láttam tv ben hogy az amcsik is mennyire odavannak érte.
    Akinek megéri készítessen de én ha tehetném se csináltatnék ilyet.
  • brueni
    #3
    ha nem írták volna le, akkor is tudtam volna hogy ekkora faszság csak japánból jöhet
  • HUmanEmber41st
    #2
    Az a rózsaszín alapon virágmintás nagyon elnyerte tetszésemet :) :) :) :)
  • gyuri12
    #1
    ezek egyszerüen szörnyűk!!!!ki az aki ilyet vesz meg