50
SonyEricsson T630 belső memória mentése
  • LSL
    #50
    Nem akarok ezért új topikot nyitni...
    Valaki tudja, hogy lehet levenni a t630 előlapját?
  • Schwarz
    #49
    és fél év alatt nem sikerült szervizbe vinni?
  • kissadamvikt
    #48
    hi all!!!! Lenne egy kis problémám! Bekapcsolom a mobiltelefont és 2 min után átvált fülhalgató módra és nem hallom a csengőhangokat kivéve ha hívnak és mikor fölveszem akkor nem hallok semmit de engem hallanak! Mit tegyek lécci segítsetek mert nincs most perpillanat mobilom fél éve és már többszőr kerültem olyan helyzetbe hogy kellet volna a mobil!!!!!!! Lécci segítsetek!!!!
  • Atika :o)
    #47
    sziasztok nem tud valaki egy oldalat ahol le van irva hogy lehet szetszedni????
  • Schwarz
    #46
    ez baromi jó... szervízkábelt akkor mire lehet használni, ha alapvető funkciók nem mennek vele??? :-)
  • miklosch
    #45
    ááááá, működik!!! az volt a baj, hogy nekem szervízkábelem volt, és azzal nem lehet szinkronizálni, ma vettem egy adatkábelt, és műxik! köszi a segítséget mindenkinek!!
  • miklosch
    #44
    a telefon működik, szerintem jó, csak joysick nincsen benne. Nem értem mitől lehet! talán a kábel?! fogalmam sincs, mert az egyik progi amikor keresi a telefont, és akkor indítok hívást, azt a program kijelzi, de mégsem ismeri fel a telót...
  • TomBond
    #43
    Én meg szolnok úgyhogy ez kilőve! Biztos jó az a telefon? Érdekes hogy egy progi sem ismeri fel.
  • miklosch
    #42
    a progi azt írja, hogy ismeretlen telefon...
  • miklosch
    #41
    oké, megpróbálom azt a progit is!
    Amúgy én is vidéki vagyok (tapolca).
  • TomBond
    #40
    Mondom hogy próbáld ki a MyPhoneExplorer nevű progit.
    Feltéve ha jó a kábel, vagy a telefon csatlakozása. Nekem van egy kábelem amit oda tudnék adni próbálkozni (gyári SE kábel - soros portos), csak az a baj hogy "vidéki" vagyok.
  • miklosch
    #39
    van rajta infra is, és bluetooth is, de egyiket sem tudom bekapcsolni.
  • Schwarz
    #38
    infrát be tudod kapcsolni? azzal se megy? van egyáltalán rajta?
  • miklosch
    #37
    Elvileg nem szar, mert tök új.. bár nem tudom, nem tudom bemérni..
  • cévitamin
    #36
    nem lehet, hogy a kábel szar?
  • miklosch
    #35
    Igen, azt is próbáltam, de az sem ismeri fel a telót, vagyis azt írja, hogy hibás csatlakozás...
  • cévitamin
    #34
    floAT's mobile agent-et próbáltad?
  • miklosch
    #33
    az sem ismeri fel a telót... baszhatom, de még a SE-os program sem ismeri fel adatkábelen keresztül.. nem tudom mi van vele..
  • Schwarz
    #32
    wellphone?
  • miklosch
    #31
    a forrfülek elváltak a paneltől, és így sehol nincsen éritkező felület, ezért kéne adatkábellel megcsinálni, de amit ajánlottak lentebb, az nem érzékeli a telót..
  • Schwarz
    #30
    uff... akkor teló szétszeded aszt odadrótozol vmi c64es joyt (bocs)
    de tényleg, mentés idejére vmit odalógatsz, aztán kidobod, csak a kijelzőt szedd ki belőle :P
  • miklosch
    #29
    esetleg valaki nem tud más programot, ami felismeri a telót? köszi
  • cévitamin
    #28
    próbáld ki tartozék gamepaddal irányítani hátha sikerül:D
  • miklosch
    #27
    T-Mobilos, T-zones gomb...
  • cévitamin
    #26
    ja vodafone-os? live gomb? mert akkor az szopás
  • miklosch
    #25
    tudom, hogy nem lehet vele csinálni semmit, azért akarom kimenteni a cuccaimat róla!
    melyik jobb gombra gondolsz? nálam a felső jobb gombbal felmegy a wapra, az alatta lévő c-vel pedig csak a gombokat tudom lezárni, ill lenémítani..
  • cévitamin
    #24
    viszont van egy ötletem: bluetooth bekapcsolása joystick nélkül! jobb gomb, majd a 2-es (nálam a bluetooth bekapcsolása a 2. menüpont).
  • cévitamin
    #23
    és a memória is az alaplapon van.
  • cévitamin
    #22
    hmm. az pedig pont az alaplapon van, nem pedig a külön billentyűpanelen. mert ha azon lenne akkor vehetnél új panelt bele azt meg van oldva. de ez így tényleg gáz, mert alaplap kell (akkor meg már el is lehet felejteni)
  • miklosch
    #21
    majd valahogy próbálkozok valamit kezdeni vele, de a telóban most nincsen benne a joystick, úgyhogy baszkodhatom oldalra...
  • Shadow_THH
    #20
    mi a formátuma a filenak?

    lehet nem kompatibilis. ha meg biztosan müködnie kell akkor töltsd fl netre a kicsomagolt file(okat) és wap-pal húzd le a telódra. úgy valszeg müködni fog
  • cévitamin
    #19
    az én t610-esemnek is már kezd szarrá menni a joystickja. ilyenkor azt kell csinálni, hogy kurva erősen oldalba kell baszni a gombot, és akkor megjavul. tuti tipp.
  • miklosch
    #18
    most próbálkozok a lentebb említett softverrel, de nem akarja felismerni a telót.. :(
  • Shadow_THH
    #17
    erre gondoltam :c akkor mi lesz a sorsa?
  • miklosch
    #16
    a t630nál az a gond, hogy a joystickal lehet csak belépni a menübe...
  • Schwarz
    #15
    hát nemtom, nekem második sony telefonom van, t300 volt, most k750i van, mindkettő kezelhető a joy nélkül is, szvsz nem is nagyon használom...
  • ReTeK
    #14
    FMA 2.0 Stable
  • miklosch
    #13
    Köszi szépen, de meg tudnád mondani, hogy melyik progit használjam hozzá, mert van vagy 6progi is az oldalon!
  • TomBond
    #12
    Nekem 2 és fél éve van egy SE T610-es telóm semmi baja a joynak (használva is van nem csak a polcon áll).
    Én a MyPhoneExplorer nevű progit használom Bluetooth-on keresztül. Bár ahhoz is be kell kapcsolni a BT-t.
  • ReTeK
    #11
    ezzel lementheted a fontos dolgokat,kábelen vagy blútúsz vagy infra, ja és Free software --> klikk
    de ezen kívül rengeteg más programot talál6sz még, csak picit keresned kell (tudni)