2
pio mód a dvd-rom nál segítségkérés
  • goger
    #2
    nah kaptam pár tippet és csak azért írom meg hátha másnak is van iylen gondja , hogy mi a megoldás
    törölni kell a sajátgép eszközkezelőben az adott, nálam a másodlagos ide csatornát. aztán eszközök keresése és láss csodát müxik :S hát elég nevetséges hogy így kell szórakozni vele és magától nem hajlandó visszaállni de lényeg hogy jó lett.
  • goger
    #1
    a következő problémám volna:
    egy 1400 mhez es laptoppal rendelkezem, bár az most mindegy, abból a szempontból lényeges csak hopgy nem tudom kiszedni a dvd romot a gépből. lényeg hogy ujraindítás után pio módba váltott a dvd író kezelése és sehogy nem bírom rávenni hogy dma ra visszaálljon, kb ezerszer ujraindítottam eltávolítottam az illesztőprogikat majd ismét kb ezer restart, de még msot sem jó. azt olvastam hogy vmi oylasmitől van ez hogy ha egy rossz lemezt rakok bele amit alig tud olvasni akkor okozatosan leveszi a sebességet meg az olvasási módot is, később pedig nem állítja vissza. na végülis a probléma fennáll és tutira csak szotveres lesz (legalábbis remélem) viszont nem akarnék win-t telepíteni :((((
    lécci segítsetek vmiylen megoldással mert egy dvdt 40 perc alatt ír meg így plusz nem tudok közben semmit csinálni :S