17
GTA klón , WildSummer
  • SNAKE01
    #17
    hát mit ne mondjak elégéé gány a grafika,ahhoz képest hogy directx10-es lessz, kb úgy néz ki mint a tony hawk's american wasteland.és a gépigény is röhejes.na meg a játék se ígérkezik valami húde jónak...
  • Calver
    #16
    hmmm, lehet akkor 28 nappal később feeling is lesz benne?
  • Gabe18
    #15
    De ahogy nézem 16 évesen övé az egész világ...legalábbis más nincs a környéken...
  • Calver
    #14
    mit szóltok ahhoz, h a kis 16 éves pöcsöt visszautasítják a lányok, elverik a bulikban, tönkreteszik az életét, majd örjöngeni kezd, fegyvereket szerez, és már le is jutottunk a Postal nevű zseniális gémig? nekem tetszene
  • tigeroo
    #13
    szerintem se nagy szám a grafika, csak van rajta ilyen "fényvisszaverő" effekt..mint a HDR...
  • DJ Skyline
    #12
    szerintem nem szép ez a graf,legalábbis azon a 3 képen,ami az #1-es kommenben van...abból is a második,olyan mintha ellenne mosódva,vagy homályos,vagy nem tudom!:\ fura
  • Kandurex
    #11
    "Nagyon", mitől szépek ezek a képek?
  • UltimateGamR
    #10
    mind1 az , a légyeg hogy szép a grafikája , brutal
  • grebber
    #9
    3 Ghz. processor 1 GB RAM Nvidia 6800 video card or compatible 2,5 Gb Hard Disk Space DirectX 10.
    Most nézem csak ez DX10-es lenne ?Igy képekről semmi hatás!
  • DJ Skyline
    #8
    szerintem sem GTA klón...GTA-ban gengszterkedünk,likvidálunk célszemélyeket,stb (de ezt mindenki tudja),itt meg röplabdázunk,meg ilyenek...tulajdonképp egy nyaralós TPS lesz,ha minden igaz.
    "Join a sixteen-year-old kid spending his school break"
    azaz egy 16 éves srác szerepében leszünk,aki épp most tölti a szünidejét...legalábbis ebből a kis infóból más nem derül ki!
  • grebber
    #7
    Nemtudok angolul csak nagyon keveset és nem azt irtam amit te idéztél hanem "menekülünk vmiért".

  • Shadow_THH
    #6
    lál deszép
  • Voltan
    #5
    Látom tényleg levágtad a lényegét...
    "menekülünk valami elől"
    Csak annyi ír, hogy felszarvazott fickók elől is kell majd néha futni.
    Ez amúgy afféle TPS Sims-nek tűnik a leírtak alapján, szóval semmi GTA-klón. Hacsak nem nevezzük az összes TPS-t annak.
  • grebber
    #4
    Na közben megnéztem a Weblapját leirnak még pár dolgot amit lehet majd a game-ben + megjelenési info + gépigény!
  • grebber
    #3
    Még több kép

    Enter Sun City, a peaceful, charming seaside village facing a small problem: you! Enjoy the beach, parties, skating, fighting and dating girls - lots of girls! - in this hot do-as-you-please 3D gaming experience! Join a sixteen-year-old kid spending his school break having a Wild Summer!

    This free-roaming third-person adventure allows you to enjoy almost all the pleasures Sun City has to offer. Whether you are meeting new friends, playing beach volleyball, getting dates, fleeing from a duped boyfriend or buying the latest skating gear, in Wild Summer fun is just a shot away.

    You choose the adventure, and the whole city reacts. Get ready to experience the best summer in your life!

    Annyt legalább már tudunk hogy Sun Cityben játszodik és menekülünk vmiért de hogy miért azt nemtudni majd kiderül :D
  • abonyitomz
    #2
    realtime ruhaszimuláció is lesz a játékban
  • abonyitomz
    #1
    Fejlesztő: Novarama
    Kiadó: On Games

    Egy nagyon cool nextgen game PCre!

    Képek: