51
Messenger Plus az MSN Mesengerhez!
  • laci 700
    #1
    Hali
    Innen letölthető: http://files.9down.com:8080/msg_plus_live_4_00_226.rar
  • laci 700
    #2
    Kinek hogyan működik?
  • SeLFisCH
    #3
    Körülbelül 2 hónapja elég jól működik
  • k8bal
    #4
    Innen is tölthető
  • akyyy
    #5
    1, bőven elfér az msn messengeres/windows live messengeres topicba
    2, ez nem msn plus live hanem messenger plus live 8http://www.msgpluslive.net/)
    4, topic del ban plz
    3-as kimadar!
  • Calver
    #6
    most azért csúnyán néznének rám ha beírnám hogy idióta és felesleges topic? a többi meg aláírásban...
  • donoki
    #7
    xD
  • akyyy
    #8
    :D
  • bertino
    #9
    n1 ötlet!
  • Nuki
    #10
    loál :Ð

    mellesleg miben külömbözik mint a norm. MSN?
  • nyami
    #11
    külöNbözik
  • Calver
    #12
    gondoloN neN sokban, ha kiindulunk a siNa Nsn plusból, a windows live Nessengerhez ad Nég extrába sok szép dolgot...
  • DjDano
    #13
    Valahol olvastam hogy 3 héten belül jön a publikus beta!
  • bertino
    #14
    egyelőre tele van BUGokkal és résekkel
  • gameplusz
    #15
    Nekem belépés után azonnal kifagy a gép, és csak az újraindítás segít rajta, ennyit az msn 8-ról ^^
  • DjDano
    #16
    inkább ennyit a gépedről, nekem hiba nélkül fut!
  • Monoton
    #17
    nekem is!
  • Thanatos
    #18
    egy kérdés: fel lehet rkani sima msn melle vagy csak rá tudja telepgetni? :)
  • Thanatos
    #19
    mármint msn live-ot :P
  • Monoton
    #20
    asszem csak rá!

  • ElekAdam
    #21
    helósztok az msn messenger 8.0-hoz hol lehet letölteni a plus-ot ???????
    előre is kösz
  • Calver
    #22
    a weboldaláról!

    azért remélem ismered azt a netes alapszabály, hogy az írásjelek halmozása az intelligencia hiányára utal? ez esetben asszem te tényleg egy sötét barom vagy.
  • scania
    #23
    Sziasztok!
    Azt szeretném tudni hogy a plus-os hangokat hová menti ,mert nem találom.
    Nem tudja valaki???
  • morfologus
    #24


    Az MSN a szmájlikat a c:\Documents and Settings\[név]\Application Data\Microsoft\MSN Messenger\[kód]\CustomEmoticons mappákban tárolja. Ezek *.dat kiterjesztések, de ha átnevezed *.png-re, a gép felismeri hogy kép és ezt már be tudod tenni msnbe. Ha több szmájlid van és macerás lenne egyesével átnevezni, használd a Total Commander csoportos átnevezés funkcióját.

    A hangokat hasonló módon tárolja a plus itt:
    C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Messenger Plus!\Custom Sounds\

    A mappák régebbi windosoknál eltérőek lehetnek (akkor windows könyvtárakban kell keresni)
  • kav5
    #25
    hy!

    lementettem a C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Messenger Plus!\Custom Sounds\ mappa tartalmát. Most visszaraktam és nem érzékeli a plus a hangokat.
    Ötlet?

    Köszi
  • Calver
    #26
    szar ügy.
    beszélgetési ablak -> hangszoró ikon bal oldalt -> hang hozzáad/szerkeszt/töröl... -> új hang felvétele, ott tudsz hangokat exportálni és importálni.
  • Csiaki
    #27
    Hali. Mióta megjelent az msn plus legújabb verziója azóta eltünt a gépről az msn plus. Az új verzió magától jelentkezett fel lett telepítve és azóta nincs fent. ha újra felrakom akkor fent lesz addig amíg ki nem kapcsolom a gépet, ezután 1szerüen eltünik.
    Ötlet?
    Esetleg találkozott valaki vele?
    Köszi.
  • Csiaki
    #28
    Valaki?
  • gme24
    #29
    Szeva. Nekem is ez a gondom, ahogy kilépek az msn-ből, majd elindítom eltünik a plus! szolgáltatásai. Lehet, hogy várni kell egy újabb plus!-ra.
  • laci 700
    #30
    Egy barátomnak is ez volt..és talán még mindig rosz...
    Nekem jól működik az új!
    Nem tudom mi lehet...
  • Diamond500
    #31
    Nekem is ugyanez a gondom :-/
  • Szabó Péter
    #32
    Nem tudnátok megmondani, hogy msn en, hogyan tudok név alapján partner e-mail címét keresni?
  • tyler82
    #33
    A minap felraktam a Messenger Live!-ot és a hozzá való Plus!-t is. De amikor elindítom a Messenger-t nem indul el a Plus! a menüje meg sem jelenik!! Csak úgy tudom elindítani, ha a telepítőjét futtatom a Plus!-nak. Hol lehetne ezt beállítani, hogy automatikusan induljon, integrálva legyen a menűje mint a régebbi verzióknál??
    Megnéztem a Plus! mappáját és nincs benne .exe vagy hasonló fájl...
  • gme24
    #34
    Sikerült megoldani a problémát arra hogy nem tölt be a plus! újraindítás után. Le szedtem a Windows Messengert (mivel régebben azt is le frissitettem 4.x-esre és szerintem ez vágta haza a plust) , leszedtem minden kieget és magát a live-ot is. Majd a registry-ből kitöröltem mindent ami msn messengerhez tartozik, meg a "HKLM\SOFTWARE\Microsoft\MessengerService" és a "HKCU\SOFTWARE\Microsoft\MessengerService". Meg letöröltem a fájlait a program files-ből (msn és a windows-os messenger, és a Doc&set-ből az appdat-ból.
    Természetesen erősen ajánlott a teljes mentés a registry-ről.
    Ja csak saját felelöségre.
  • N1ggA
    #35
    Valaki talált már valamelyik koordináta alatt tárgyat? :) Nekem még nem sikerült :D
  • Frosty01
    #36
    nekem sem még, de kitartóan imádkozok és próbálkozok :D
  • tomi900
    #37
    hello!
    az volna a problémám hogy nem tudom megnézni a naplózott beszélgetéseimet. Azt írja ki hogy: "hiba történt a fájl dekódolása közben, indítsam újra a gépet". Többször is ujrainditottam a gépem, de semmi változás, és azóta hiába hogy be van állitva az hogy mentse a beszélgetéseket, nem menti. Régebben a felhasználói fiókom jelszoval volt védve, de már törtöltem a jelszavam és azt hiszem azóta lett ez. Nemtom fontos-e a beszélgetések jelszoval vannak védve. pls segitsetek mert nagyon fontos!!!!!!!!
  • kalapos
    #38
    Hy azt meglehet csinálni hogy a bejelentkezéskort valamilyen zenét(wav) lejátszon?
  • everlast117
    #39
    sziasztok megtudná nekem mondani valaki hogyan nézhetem meg a partnereim beszélgetéseit,ezt hol tölthetem le vagy ez egy külön program? köszi szápen előre is
  • kispalika
    #40
    Hy. Miért van az, hogy a partneremnél nem nyitja meg a megosztási mappát, pedig már volt közös mappánk, hanem kiírja hogy nem elérhetők a megosztási mappák. Pedig régebben már küdtünk egymásnak képeket.
    Nálam meg próbálkozik a szinkronizálással, de egy idő után kiírja, hogy "A megosztási mappák most nem szinkronizálhatók, a program később újból megpróbálja". Ezt 2 különböző partnernél is kiírja, a harmadiknak viszont simán tudok küldeni.