24
Zorán
  • Desiderata #24
    múltkor láttam a tv-ben a Zoránt és ennek a dalnak a dallamára énekelt magyarul
    valaki tudja mi a címe? ki az eredeti szerzője?
  • hamary
    #23
    Kamu. Pont.

    2007-ben azért vette a bátorságot, és ellátogatott hozzátok.

    Az egyik legjobb magyar zenésznek tartam.
  • Wescone
    #22
    Hello Tagok!
    Látom régóta nem irt ide senki, de mivel áll még a topik úgy gondoltam; ha már ide keveredtem itt hagyom a kézjegyem.

    Válasz a #2-re:
    Én Zorán-t kulturált embernek és rendkivüli müvésznek tartom ezért igencsak kétségbe vonom a történet hitelességét.

    Válasz a #6-ra:
    Faszi az öregapád, kis Tapló!
  • Super Mario
    #21
    Igen, azok is nagyon jó dalok ;-)
  • blackgamer
    #20
    Metró-t is szeretem!
  • Bandee1987
    #19
    A szerelemnek múlnia kell című számát imádom :)
  • laslandes
    #18
    banán?
  • laslandes
    #17
    meséket amúgy sem szoktam elhinni de ő még egy koncerten se volt, sazl ilyen sztorit bárkivel ki lehet találni
  • Super Mario
    #16
    Van Zorán klip is?
  • Cartmen15
    #15
    Hi ALL ! itt egy oldal jánlom mindenkinek mp3 letöltés ingyen a viva chart show listája alapján !!!!( www.cartmen15.atw.hu )!!!! nézze meg mindenki éss regelés szükséges de ingyeeeen !
  • sapkafej
    #14
    Mivel kedveled, zsigerből nem hiszed el az ilyen meséket...
  • laslandes
    #13
    Mivel amúgy sem kedveled, könnyebben bedőlsz az ilyen meséknek, értem.
  • Super Mario
    #12
    Ó, én azt hittem, hogy többen szeretik...
  • mrzed001
    #11
    Több független forrástól is hallottam a sztorit, szóval lehet igaz
    Mivel azóta erre nem merte tolni magasan hordott orrocskáját, ezért (is) nem. Meg amúgy sem csípem. Persze a legutóbbi Republik koncerten is max azt lehetett tapsolásnak hinni, ahogy csapkodtam a szúnyogokat
  • laslandes
    #10
    Micsoda story. Gondolom valami jóakarója terjeszti. Amúgy voltál már koncertjén?
  • akyyy
    #9
    1 nenéje teccik, a karácsonyos, de csak akkoer mikor megjelent, mikor már minden egyes karácsonykor előveszik sé azt monjdák rá h ez vadonatuj , meg a többi száma, kicsit fúj
  • Super Mario
    #8
    Én ebből nem tudtam kinőni, peidg már óvodás korom óta hallgatom, csak most másképp.
  • Grenzjager
    #7
    Beogradski pasaluk, jede samo crni luk, takva im je sudbina, srbja se smanjila !!


  • Zolcsi01
    #6
    nem kedvelem a faszit. a zenéje se nagyon jön be.
  • mrzed001
    #5
    Szolnok, szóval nem is valami tanyacitycenter
  • StephenKing
    #4
    Egy időben rá voltam kattanva a dalaira egyik másiknak még ma is tudom a szövegét de aztán kinőttem.
  • Super Mario
    #3
    Á, ezt nem feltételezném róla, hogy ilyet mondana. Melyik alföldi városról beszélsz?
  • mrzed001
    #2
    Van felénk egy Urban Legend Zoránról:
    Valamikor egyszer réges régen ... úgy gondolta (nem is kicsi alföldi) városunkban ad koncertet.

    Ment is a sok rajongó, volt tömeg.
    Azzal a kicsi kis arcával felsétált a színpadra, (ováció/egyebek) majd odaszól a mellette állónak úgy mellékesen, hogy "na nyomjunk valamit ezeknek a parasztoknak" (megfelelően lekezelő hangsúlyjal)
    Amit nem vett észre, hogy a mikrofon már be volt kapcsolva.
    A legenda szerint úgy kellett kimenekíteni a városból, és azóta sem tért ide vissza
  • Super Mario
    #1
    Kinek mi a véleménye erről az énekesről? Én azt hiszem, hogy van valami titokzatos erő a dalaiban, amitől annyira szerethetővé válik. Én nagyon szeretem a dalait.