84
Zdaemon
  • Doomista
    #84
    Nekem is van routerem,de megy !
  • JetiRulez
    #83
    Mindíg öcsém segít, router nélkül megy is, de azon keresztül nem, pedig átengedtem.
  • Doomista
    #82
    Hogy akartad csinálni ? Mond el. Lehet valamit nemjól állitottál.
  • JetiRulez
    #81
    Mellesleg csináltam egy kis kedvcsinálót: http://www.youtube.com/watch?v=8QZNbf_am9Y
  • JetiRulez
    #80
    Szerettem volna ma délután szervert csinálni itthon, de nem tudtam valamiért egyik gépről se. Pedig a tűzfalon és a routeren is mindent átengedtem. Nincs valami ötleted?
  • Doomista
    #79
    hah,itt csak mi nyomjuk :D
  • JetiRulez
    #78
    Helló!
    Kinek van kedve feljönni ZDaemon-ra? Kéne játszani valamilyen coop mapon.
  • Doomista
    #77
    a nod virusnak látja,de ez nem a kártéknoy fajta.
  • JetiRulez
    #76
    Nektek is vírusos a zslupdt.exe vagy csak a NOD látja így? Még ha a netről is akarom leszedni, vírus riasztást kapok.
  • JetiRulez
    #75
    kicsit pontatlan ez a faq
  • Doomista
    #74
    Zdaemon faq
  • Doomista
    #73
    hmmmm
  • Kabuto0
    #72
    Most élni fog nem sokára majdnem mindennap 2 db server,a a cooperative és a deathmach.Hála bodynak és domernek,ök csinálták az egész pályát.
    SZoval magyar server magyar pályák.
    A CTF server nem magyar,hanem cseh,mivel a csehhek nyomják a body és doomer magyar members pályáit.
    a neve CTF CS azaz CTF Counter Strike.
    De ez sincs mindig,ez a csehtöl függ,de amint uj gépem lesz,mindennap élni fog ez a 3 server !
  • Kabuto0
    #71
    Persze több magyar van,csak ök nekik keveseb idejük van jáccani,a hivatalos tagok az azt jelenti hogy szinten mindennap élnek.
    Segitségért forduljatok hozzám,vagy a also emai lcimre !
    Örömmel segitünk :D
  • Kabuto0
    #70
    Megalakult a Hungary Team már rég,csak még nem volt ide illenem irni:_D :
    Honlapja
    A tartalom a lényeg.
    Jelentkezni,ha tag akarsz lenni,és ha van mindenap rá idöd hogy jácc ;
    [email protected]
  • Doomista
    #69
    nah az jó ! majd akkor valamikor összejöhetnénk egy meccsre a zdaemonban,ha felrakod és élsz rajta,de most biztos nem,de majd szolok :)
  • Petys
    #68
    Ecsééééééééééééééééééééééém, ilyet még nem is hallottam, de jó, megyek én is régi Doom-ozni vmikor netre, eddig a Doomsday nevű emulátorral toltam a Wad-okat, kijátszottatam szinte az összes epizódot, mostanra már csak a Final Doom - The Plutonia Experiment newű wad izzaszt meg, de már a 26. pályán vok

    Megyek én is régi DOOM-ozni a Netre
    DOOM 4 EVER!
  • Doomista
    #67
    Íjj

    Akkor majd csinunk rá egy pályát !
  • JetiRulez
    #66
    2006.Augusztus.21-én, 16:15-kor autóbalaesetben elhunyt Dylan,,Toke''McIntosh (profi pályaszerkesztő).
    Részvétem.
  • Doomista
    #65
    ok,akkor márcsak én várom a wadot a havertol és bizzunk benne hogy megy.
    majd indul,vagy elindult egy magyar server,majd akkor ott nyomjuk :D
    csak mostanság nincs időm egyáltalán doomozni,márvagy 1 honapja nemsi nyultam hozzá
  • JetiRulez
    #64
    Műxik a ZDaemon! Body átküldte a doom2.wad -ját és megy. És innentől tudom, hogy eredeti wad kell neki, hogy menjen.
  • Doomista
    #63
    vaze valam inagy törétnt nálad,mert nekem a zdaemon nememgy,de a töbi megy !
    fogalamam sincs,ha body nemtudja.akkor énse ,ö okosabb ugyis xd
  • JetiRulez
    #62
    Na újraraktam és az istennek se akar jó lenni. Me kipróbálta a többi gémet (Doom, Doom Demo, Doom2, Doom TNT, Doom Plutonia, Freedoom, Heretic) és csak a Doom Demo, a Doom Plutonia, a Freedoom és a Heretic megy.
  • Doomista
    #61
    hajrá,nekem nincs idöm vacakolni vele most,elöszöris a doom2.wadot megszerzem havertol,ésha nememgy,akkor zdooom,ha ugysem akkor kitalálom addig...
  • JetiRulez
    #60
    Biztos azért, mert Az Erő sincs velünk. De van még 1 megoldás: kiírtom a ZDaemon írmagját is a gépről és újrarakom.
  • Doomista
    #59
    hmm,most nekemsem megy a zdaemon gecc,nincs velünk a doom,mért hagyot el? miért !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :(:(:(:(
  • JetiRulez
    #58
    Nem tudom mi lehet a bay és azt se, hogy honnan lehet letölteni a WAD-ot. És benne vannak a ZDoom fájljai a WADS mappában, mégis szar. Azt asszem még nem mondtam, hogy ,,Incorrect version"-t is kiír.
  • Doomista
    #57
    hibát ir ki,nemmegy...
  • JetiRulez
    #56
    Belépsz internet módban a ZDaemon-ba és a Settings menüben rákattintasz Fetch WAD file from the WEB... menüpontra, ott pedig beírod a wad nevét .wad utótag nélkül.
  • Doomista
    #55
    nah ezt nekem is kiirta,ilyenkor azt csiunáld,hogy a zdaemon/wads mappába ted be a zdoom legujab verzio fájljait,és kész,ekkor nekem ment,mert elvileg kell a zdoom a zdaemnonnak a játékok futtatásához.Nálam ezvolt az elsö hiba,de a zdoommal ezt kijavitottam,most ujraraktam a zdaemont,most kéne a doom2.wad fájlt,ha valahol leszedhetném pls linket . THX !
  • JetiRulez
    #54
    Beszart a ZDaemon. Minden Doom2 IWAD -jú szervernél ,,Game is now local due to error" hibaüzenet van kiírva. Újra letöltötem a doom2.wad -ot, de még mindíg ugyanaz.
    Előre is kösz a segítséget.
  • donoki
    #53
    szar enekd
  • Doomista
    #52
    nah evvel a kérdéssel megfogtál,fogalmam sincs mi a baja ... :S
  • JetiRulez
    #51
    Meg egyébként se láttam még soha hexen szervert a ZDaemon-ban, úgyhogy talán nem is gondoltak rá igazán a készítők, hogy annak is futnia kéne. Én még annak örülnék, ha csinálnának egy WAD fájlt a Quake-ből és akkor azt is lehetne nyomatni rendesen multiplayerben, mivel a QuakeWorld egy rakás sz*r.
  • JetiRulez
    #50
    Igazad van, Body ismerőse illetve barátja vagyok. A HeXeN-el semmi baj, mert eredetiben és DoomsDay-ben hibátlanul megy.
  • Doomista
    #49
    valami nemjó a hexennel.
    egyébként ismerlek látványban a zdaemonban,tevagy body guard ismeröse :)
  • JetiRulez
    #48
    Na akkor most nem tom miért nem jöttek be a képek. Ha New Game-et akarok, akkor ez jön be (sorry. hexen support is incomplete. use the console to start a new game if you really want to see what's done.)
  • JetiRulez
    #47
    Helló!

    A ZDaemon-om nem viszi a HeXeN-t rendesen és ha szervert nyitok vele, akkor meg le is fagy. Single Player-nél a következő van:

    Ha New Game-et akarok, akkor ez jön be (sorry. hexen support is incomplete. use the console to start a new game if you really want to see what's done.)


    És a szereznivalók helyén ilyen felkiáltójelek vannak és ezt nem lehet felszedni.

    És nincs műszerfal, hiába próbálom felhozni.

    Előre is köszönöm a segítséget.
  • Doomista
    #46
    ugyanugy tedd be a Zdaemon\wads -mappába
  • Doomista
    #45
    ami linket adtam,azt szedd le inkább,a másik doom2.wad-t töröld