1382
\"sghu_rajzfilm.jpg\"
Rajzfilmek, mesefilmek
  • Regiujzenek
    #1382
    A 70-es és 80-as években - elsősorban japán-európai gyártásban - készült rajzfilmsorozatokról bővebben:

    Régi rajzfilmsorozatok - Viki, a viking, Puschel a mókus, Nils Holgersson és társaik

  • Apa27
    #1381
    Sziasztok! Én egy 80' évek beli mozi mesét keresek. Sajnos nem sok mindenre emlékszem... arra viszont igen, hogy egy nagy kukac/kukacok voltak benne hosszú csápokka és az egyik hátán utazott egy lány. Kicsit amolyan Avatáros volt... Amolyan jó és rossz harca mese. Az Őslények országáva egyidős. Kb...
    Előre is köszi a segítségeket!

    Swamp Thing csak retrózni :) Küldöm mindenkinek aki ismeri és nézte és szerette :)
  • dreamfall
    #1380
    Sziasztok! Régen a Duna TV-n adtak egy mesét.

    A történet körülbelül arról szól, hogy van egy (azt hiszem) afrikai fiú,kinek neve Samba, egy beszélő nyúl és egy lány aki reggel antilop, este lány. Nekik így hárman össze kell gyűjteniük talizmánokat, és ezért mindenféle kalandokba keverednek.
    Van egy ellenséges istenség is, aki mindig keresztbe tesz nekik, és van egy majma. Ez a majom ha megharapott egy embert, akkor az ember szeme pirosan izzik majd.
    A végén mindig eljutnak a célhoz a folyó szellemeihez.
    Sajnos többre nem nagyon emlékszem.
    Akinek eszébe jut valami, az kérem szóljon !!
    Előre is köszönöm! Remélem valakinek rémlik :-)
  • ETS2Player
    #1379
    Nincs meg valakinek véletlen a Három jóbarát és Jerry összes része?
  • Aquir
    #1378
    :)

  • Aquir
    #1377
    grat:)
  • lucifer9393
    #1376
    Megtaláltam, CN rajzfilm, és az a neve h Class of 3000! Végre!
  • lucifer9393
    #1375
    Sajna nem találom :/ ezekszerint még se Nickelodeon... újabb álmatlan éjszaka :D
  • Aquir
    #1374
    Összes Nick rajzfilm. good luck :)
  • lucifer9393
    #1373
    Sziasztok! Én egy olyan rajzfilmnek keresem a címét, de már nagyon régtől, amelynek az egyik főszereplője egy néger hippi énekes/zenész volt, sárga kalapban (de talán az egész öltözéke sárga volt) és vastag talpú cipőben.Volt vagy bajsza vagy szakálla, azt hiszem tanár is volt és mindent a zenével magyarázott, sokszor énekeltek benne. Emlékszek még ázsiai kisfiúra, és fekete kisffiúra aki szintén zenész és a beceneve "kicsi valaki" volt. Volt egy iskolabusz is, de ez nem játszott benne talán olyan fontos szerepet. Kedvelt téma volt benne hippi, a gyerekek is aszerint öltöztek. Nagyon megköszönném, ha valaki rájönne, mi lehetett ez. Talán Nickelodeon rajzfilm, de lehet Jetix.
  • wesker193
    #1372
    hali! Német Rtl en ment annak idején egy szigeten játszódott, hatalmas környezetszennyezö hajóval érkeztek emberek oda és a sziget furcsa lakóival volt kalandjuk mindegyik részben. a rajzfilm végén énekelve kézenfogva dülöngéltek jobbra balra a szereplök :) jah a hajóbol szennyviz ömlött a tengerbe. ötlet? mi a cime vajon?:)
  • vigyori14
    #1371
    Görcs ikrek 21 része talán fentvan ncore on, más lelőhelyet nemnagyon tudok.
    Engem a három jóbarát és jerry érdekelne nagyon. Ezt nemtudja valaki honnan lehetne letölteni? Vagy csak simán online nézni valahol?
  • Aquir
    #1370
    repertoár
  • Robi546
    #1369
    Üdv!

    A Görcs Ikrek bármely részét valahol meg lehet nézni Online magyarul esetleg letölteni magyarul ? Előre is nagyon szépen köszi a választ. :)
  • Aquir
    #1368
  • ml85ml
    #1367
    sziasztook
    keresek egy rajzfilmet régi. a tv-be adták kb 1990- és 2002 között, nem emlékszek.
    A meséről annyira emlékszek hogy egy okos bagolyról(? vmi állat az tuti) szólt aki feltalált dolgokat, volt egy "autója" amit egy fa törzséből készített ezzel a föld alá tudott fúrni.
    sajna több nem rémlik... és azt se tudom hogy egy egéjszakás mese volt-e, vagy egy sorozat....
    ötletek tippek? vkinek rémlik vmi?
  • Aquir
    #1366
    ú, ebből részletekre emlékszem, ez is régi :)
    két nyelven jelent meg: spanyol (Argentína) és magyar :)

  • Aquir
    #1365
    :)))))

  • Aquir
    #1364
    ezt most nézem angolul, néztem is amikor a film egyik sokatmondó részében megjelent a 'Hungary' felirat, de ennek oka van, ugyanis az egyik szinkron- (és amúgy önmagában is) színésznő magyar származású:)
  • Aquir
    #1363
    Mumin :)

  • csesztike
    #1362
    Sziasztok!

    En keresek egy meset nagyon a Candy Candy a cime...olyan 10-12 eve ment a tevben es egy arva kislanyrol szolt!
    Nagyon megkoszonnem ha valaki tudna infot hol lehetne letolteni vagy esetleg kazetan meg lenne valakinek par resz....
    A masik ilyen mese a palya ordogei ez kb. egy idoben ment a fent emlitettel!
  • CattiBrie
    #1361
    Készítettem egy másikat gyorsan. :)
  • CattiBrie
    #1360
    Nahát, ezek letörölték a tárhelyről a képet. :o
    Ugyanis még be be tudtam lépni, meg feltölteni. De a képnek valahogy onnan el kellett tűnnie. :D
  • donoki
    #1359
    Hali!
    Catti meg van még a fórum bannerja?:) Mert ahogy látom a freewebes tárhelyedet törölték, és így elég csúnyácska a tápig :D
  • Bruk
    #1358
    Itt van pár régi rajzfilm.. ha esetleg valakit érdekel.
  • Colton
    #1357
    Hello!
    Nem tudjátok mi annak a rajzfilmsorozatnak a címe amiben egy richárd nevű oroszlán szerepelt, és arról szolt hogy időt utazik a haverjaival. ja és régen a tv2 matinéban ment olyan 7-8 éve. (és az elején mindig egy szerzetes olvasta fel a történetet)

    Előre is köszönöm!
  • tomvader60
    #1356
    Szintén Disney-től A kis hableány sorozat magyarul valahonnan esetleg?
  • Retroman
    #1355
    Sziasztok!
    Tudna valaki abban segíteni, hogy a Balu Kapitány Kalandjai című Walt Disney rajzfilmsorozatot honnan tudnám letölteni DVD minőségben?
    Köszi előre is!
  • oregcsoka
    #1354
    A "Piros csizmák karácsonyra" és az "Orgonista egerek" címü filmeket szeretném megszerezni, bármilyen formában. Elég sokmindent tudok értük cserébe ajánlani, a részleteket priviben vagy mailben megbeszéljük. (oregcsoka kukac freemail pont hu) Köszönöm.
  • Bufy
    #1353
    http://familyguyreszek.atw.hu/

    mobilra is !!!
  • wepapa
    #1352
    Szép napot! Tud valaki segíteni ? Barbie - Diőtörö , Mariposa , Ravangher. Ezeket szeretném DVD-file-ban.
  • Daza500
    #1351
    Na EZ RAJZFILM ! És mai !

  • Bal0924
    #1350
    Vagy a TV2? Régen volt. :D
  • Bal0924
    #1349
    Nagyon régen (asszem már lehet 9-10 éve) az RTLKlub adta.(a Kölyök klubban.)
  • Daza500
    #1348
    A Frakazoid le volt fordítva ? Nem is tudtam...
  • Bal0924
    #1347
    Nincsen meg véletlenül valakinek MAGYARUL? (freakazoid)
  • Anaid
    #1346
    Megpróbáltam,keresgéltem, nem találtam. Sajnálom.
  • Yulcsa
    #1345
    Ha valaki esetleg mégiscsak találna egy linket, ahol le lehetne tölteni a Kis herceget rajzfilmben, kérem jelentkezzen! Már nagyon régóta keresem, de sajnos eddig semmi :(
    Előre is köszönöm!
  • Anaid
    #1344
    Nevetnél? Íme.
  • Aquir
    #1343
    de, tök jó a hangjuk xD