60
Játékokból készített 360\'-os felvételek
  • PyRex
    #20
    LOL, már ott van :)
  • blackgamer
    #19
    mert csak annyi köze van a játékokhoz, hogy onnan vannak a képek
    amúgy hobbi kategória
  • AnonymouS
    #18
    Jó téma, csak mért nem a Játékososk fórumában van?
  • blackgamer
    #17
    lehet quickime mov-nak elmenteni és akkor 3D-s, sajnos az illesztések még nem tökéletesek, tanulni kell a dolgot, meg a progi is '99-es évjárat, aki tud esetleg jobbat, ne tartsa vissza
    hibás 3D-s próbálkozások itt
  • ROKICA
    #16
    ez is egyfajta panorámás kép csak a stratégia világából
  • Lacee
    #15
    több screenshotot utólag összeillesztesz képszerkesztővel. egy kicsit "lógjon át" mindegyik kép a következőbe, és meg is van az illesztési pont :)
  • reménytelen
    #14
    Ez így egy szép hosszú kép, de hogyan lehet megnézni "panorámásan"?
  • tigeroo
    #13
    lál mert a RA 3D-s és "hátra" tudsz nézni?:D
  • TVelvet
    #12
    Nemvágom ezt hogykellene használni, valaki tudna segíteni 1 picit?:)
  • ROKICA
    #11
    mhhaha
  • Krezga
    #10
    Jóak ezek is:DD Majdnem megjött a kedvem egy kis red alerthez:)
  • Shadow_THH
    #9
    lál ez nagyon elvont :D

    tetszik :D
  • Tojesz
    #8
    Érdekes topic
  • blackgamer
    #7
    ja-ja igen, ilyeneket láttam már sok helyen, ilyen képek is jöhetnek
  • ROKICA
    #6
    ennél game-nél nehezen de legyen:)
  • blackgamer
    #5
    ha tudsz jobb progit, szólj!
    amúgy hajrá! jöhetnek Wow-os képek
  • ngcsnet
    #4
    360°?
  • ROKICA
    #3
    Panoráma kép ugy lett összerakva.
  • BiG G
    #2
    exif? rossz a fénymérés, és a fehéregyensúly sem stimmel :DD

    amúgy érdekes téma, várom a továbbiakat, hátha lesznek még jók :) mondjuk erre a célra csak az fps-ek, meg a tps-ek alkalmasak szerintem..
    fú, dejó lenne ha fennlenne még a WoW :) Abban vannak nagyon szép helyek, azokról lehetne csak zsíros panokat csinálni :D
  • blackgamer
    #1
    Sziasztok!

    Mindig ámulva nézem a profi körpanorámás felvételeket, az internet és a digitális fotózás világában egyre népszerű elfoglaltság.
    A mai játékoknak is olyan fejlett a grafikája és olyan részletességgel van a táj megalkotva, hogy eszembe jutott, milyen kézenfekvő dolog lenne játékokból mentett képekből 360'-os felvételt készíteni.
    Ráadásul kellemes emlékeket is ébreszthet pár év múlva megnézni egy ilyen képet, 1-1 rég elfeledett játékból.
    Kerestem a neten, de úgy tűnik nem-igen jutott másnak ez eszébe, legalábbis nem találtam a témával foglalkozó oldalt. Lehet ebben is mi magyarok leszünk az elsők.

    Nem is mentem messzire, kedvenc játékomból a Call of Duty-ból készítettem panorámafotót.
    Még ismerkedek a technikával, amúgy az ArcSoft programot használom a készítéshez (sajnos még sok a hibás kép, talán másik programot kellene kipróbálnom).
    Elvileg nem baj ha a fegyver belelóg a képbe, utólag levágható, illetve COD-nál van egy mod amivel a egyszerűen eldobható, cheat-esen indítva pedig (CoDUOMP.exe +set sv_cheats 1) minden kijelzést eltűntethetünk a képernyőről (/cg_drawstatus 0)



    Call of Duty (mp_brecourt)


    Remélem kedvcsináló a kép!

    FPS játékokból akár kész csatajeleneteket is rögzíthetünk, na nem mondom, hogy a Feszty-körképpel vetekedőt, de azért igéreteset.
    Erre jó példa a lány aki a házában van többször lefotózva

    Várok mindenkit, aki érdekesnek találja a témát!
    Osszuk meg itt a fórumon tapasztalatainkat, ötleteinket és legfőképp képeinket! :)


    Blackgamer