34
Halo 2 PC
  • Kandurex
    #34
    Itt folytassátok!
  • Adequate
    #33
    Nem figyeltem SRY.
  • Bankrupt #32
  • Bankrupt #31
    Állítólag a Vistával együtt már szinte jön is ki...
    Remélem így lesz!
  • Pretorian
    #30
    Kooperatív módról nem hallottatok valami pletykát? Az első részből azért maradt ki, mert a Gearbox-nak nem hagytak elég időt egy konkrétabb portolásra, de mivel ezt a részt maga a Bungie portolja, és nem esett még róla szó, hogy esetleg kimaradna, ezért merek reménykedni.
  • Pretorian
    #29
    CD Galaxisban próbáld meg, ott általában az is van, ami nincs.
  • Bankrupt #28
    "Amugy ezeket az új játékokat nem fogják DX9-re is megcsinálni??"

    Amúgy 4 hsz-szel lejjebb véletlenül se erről beszéltünk.
  • Adequate
    #27
    Én sajna nem játszhattam még a Halo1-el, mert nemtudom megszerezni sehonnan. De egyszer még nagyon régen láttam havernál és nem tűnt annyira rosszank. A 2őt mindenféleképpen megszerzem:P
    De leginkább a Crysis-t várom a legjobban, főleg azok után amiket láttam képeket, meg a Cryengine2 videó...

    Milyen lesz a Halo2-nek a grfikája a Crysis-hoz képest?
    Amugy ezeket az új játékokat nem fogják DX9-re is megcsinálni?? A COD2-be is lehet DX7et választani :D
  • Bankrupt #26
    Jah, nekem se biztos hogy lesz új, tehát én is örülök neki, főleg hogy ezzel tuti játszani fogok
  • Ottto
    #25
    Én most egy darabig nem tervezek VGA vételt, szal nekem jó hír.
  • grebber
    #24
    #21-be is ugyenez van.
    De tökmindegy mert ugyis DX10-es lesz a következő VGA-m.
  • Bankrupt #23
    link
  • Pretorian
    #22
    Szerintem jobb is, hogy nem lesz kompatibilis az X-es verziókkal. Azon túl, hogy technikailag is nehézkes lenne, a játékmenetben is tisztességtelen előnyhöz jutnának a pécés játékosok, az irányításból következően.
  • grebber
    #21
    Infok
  • Pretorian
    #20
    Már csak a jó dramaturg miatt sem lehet gyerekesnek mondani az első részt. Az átvezetők megvalósítása inkább egy jobb féle sci-fi horrorra emlékeztettek (engem legalábbis), és térdig gázolva a Covenant/Flood belekben pont a "gyerekes" jelző nem pördült meg a fejemben.
  • JCSR Apache
    #19
    Mi is volt annak a pályának a neve amikor először lehetett látni a flood-ot?
    The truth, vagy valami ilyesmi.
    Az már inkább zombi/idegen irtós volt, de nagyon nem gyerekes.
  • Pretorian
    #18
    Körülbelül olyan volumenű ráncfelvarrás várható az X-es változathoz képest, mint ami a PC-s és a későbbi (hivatalosan soha meg nem jelent, de innen onnan beszerezhető) Dreamcastos Half-Life esetében történt.
  • Csuhai G
    #17
    Én nekem az 1. rész nagyon nem jött be! Tiszta gyerekes volt, hogy kis zöld, lila vagy kék UFO-k-ra kellett lövöldözni...
  • Ottto
    #16
    Halo 2 PCn!!! aaaa....
    Desokat nyomtam az első részt! Márcsak ezért is érdemes lesz Vistara váltanom...
  • donoki
    #15
    meglássuk milyen lesz =)
  • Pretorian
    #14
    Hát, nem tudom. Egy kifejezetten DX10-re optimalizált játéknál, ami csak Vista-n fog megmozdulni kérdéses, hogy mennyire fognak odafigyelni az optimalizációra, mert akinek Vista fut majd a gépén, az legalább egy jó erős közepes konfiggal kell hogy rendelkezzen már alapból.
  • grebber
    #13
    Remélem 1-el ellentétben adnak az optimalizációra is!
  • Pretorian
    #12
    Az is igaz mondjuk, de a második rész esetében sokkal komolyabb ráncfelvarrások lesznek, mint az elsőnél, plusz kapunk egy csomó extrát, ami miatt meg a bogzosok fognak irigykedni. Játékmenetében (a második rész) pedig még mindig ott van a top 5-ben, főleg a rengeteg féle multis módozat miatt. Mondjuk mire ez kijön pécén, lehet hogy a harmadik rész már kint lesz 360-on.
  • JohnnySmith
    #11
    Az stim de mire kijött pc-re sokkalta (szerintem) jobb játékok voltak már.
  • Pretorian
    #10
    Mert amikor az első rész megjelent, mérföldeket vert rá az akkori konzolos FPS-settingre. A grafika és a fizika kiváló volt, hatalmas nyitott területek, járműhasználat, velünk együtt harcoló csapattársak, első osztályú AI. Mi meg csak irigykedhettünk két évig...(vagy vettünk igzbogzot).
    A második rész pedig rátett még egy (kettő)lapáttal, minden téren..
  • JohnnySmith
    #9
    Személy szerint nekem a Halo1 sem tetszett. Nem is értetm hogy miért van ennyire hypolva....
  • Pretorian
    #8
    Nem hiszem, hogy elfogják. Ha bármi gond adódna, az csak a portolásból eredhet szerintem. Kooperatív módnak örülnék. Ha már az első pécés inkarnációból kimaradt, ebben már igazán megcsinálhatnák.
  • Bankrupt #7
    Imádom a Halo-t! Az első rész PC-n nagyon bejött! Az egyetlen jövőben játszódó FPS amit nem untam meg. Ezt el ne csesszék!
  • Pretorian
    #6
    Ez valószínűleg a PC-s verzióból van.
  • Pretorian
    #5
    Ízlés dolga....
    Kinek a pap, kinek a paplan...
  • Sephi
    #4
    Talan a legszarabb FPS amit valaha jaccotam.
  • Pretorian
    #3
    De az elmondottak alapján, és a boxos verzió ismeretében megéri várni...
  • gameplusz
    #2
    Soká lesz még...
  • Pretorian
    #1
    Gamestar Online, 2006.05.17.

    "Amerikai testvérlapunk, a GamePro lelkes szerkesztői letámadták a Microsoftot az idei E3-on, és kicsit faggatóztak a Halo 2 PC-s változatáról. A célszemély elárulta többek között, hogy a játék nagyon szépen néz majd ki PC-n, hála a Windows Vistában alapból megtalálható DirectX 10-nek.

    Továbbá azt is elcsicseregte, hogy egy külön, csak PC-re készített pályaszerkesztő és modding pakkot is mellékelnek majd hozzá, hogy a játékosok tízezrei is tudjanak majd extra kontentet kreálni a játékhoz. Na, végre valami jó ötlet, amit továbbra is csak a PC tulajok tudnak élvezni, a konzolosok nem.

    A legfontosabb talán mégis az, hogy végre egy körülbelüli megjelenési dátumot is sikerült kicsikarni a szoftveróriásból. Úgy fest, hogy a játék valamikor 2007 első negyedévében jön. Mondjuk ez körülbelül egyértelmű volt, hiszen a játék csak a Windows Vista alatt fog elindulni, az oprendszer pedig szintén ez idő tájt érkezik."