10
  • Pharaoh
    #10
    Elégé ilyen játék laptop kinézete van.
  • pemga
    #9
    Fene a képeket levágta. Helyesen: .
  • pemga
    #8
    Hmm, nem semmi specifikációja van: 1280x900 kijelző, 500MHz proci 128 ram-mal. (A fényképeken levő kijelző prototípus, 800x480, a nagyobbal fogják szállítani.) Winyó helyett félgigás flash memória lesz (de van rajta 4 usb port, tehát külső winyót lehet rá csatlakoztatni). Kurbli valóban lesz rajta, de működni fog tudni hálózatról is :). (A kurbli: [img src=http://news.bbc.co.uk/media/images/41093000/jpg/_41093936_laptop_ap_416.jpg]) A display se piskóta, van fekete fehér erős kontrasztú módja is, hogy erős napfényben is látható képet tudjon produkálni. (A display 35$) Erősen por és kakóálló :). Nomeg a WiFi is gyárilag beépített, nem írja hogy melyik, szélessávút emleget, ami támogatja az ad-hoc networkinget. (WiFi antennák: [img src=http://static.flickr.com/46/151943190_5805cb8d8e.jpg?v=0]) Fedora 5.0-val szállítják.

    FAQ. Hát nem semmi. Fel is teszik a kérdést, hogy na és akkor mi a különbség egy 100 és egy 1000 dolláros laptop között. Szerintük nem sok, annyi hogy abban nagyobb a háttértár. Minimum 5 millió beérkezett rendelésnél kezdenek egy gyártani.
  • Vorpal
    #7
    Nade mégis, ha az állam én vagyok...
  • Cat #6
    nem az emberek veszik meg, hanem az államok. Brazilia, Kína stb. vesz többmilliót, és odaadja az iskolában tanuló gyerekeknek.
  • HappyBoy
    #5
    Az az ember rajta matrica vagy festék? Utóbbi esetben zavaró lesz :D
  • zidder
    #4
  • Vorpal
    #3
    3 éve hallgatom ezt az egész elmeháborodott populista faszságot...

    az istenér , ahová ezeket a gépeket szánják ott, az emberek napi 1 dollárt keresnek, és miafrancra mennek egy géppel mellé, ha kiadják mégis féléves keresetüket érte.

    Megin valamelyik képviselőnek kakaóbiztos gép kellett haza a fiacskájának.
    Szopás ez a világ igy.
  • greg971
    #2
    Na a hozzánemértők ...és milyen korú gyerekekre gondoltak ? szerintem készítsenek 1000 példányt, osszák ki azoknak a gyerekeknek, vagy leendő felhasználónak, akiket meg szeretnének vele célozni. Várjanak egy kis időt, meglátják mennyi marad működőképes 1 hónap múlva :D ....sok sikert fejlesztők :D
  • raingun
    #1
    Hát érdekes, kiváncsi lennék a paramétereire. Az biztos hogy kurblis kell hogy legyen :-)