16
  • 1011001
    #16
    1. Nem csak az az áldozat, aki meghalt. Vannak egyéb maradandó, akár lelki, akár fizikai következményei egy ilyen eseménynek.

    2. Amerikában szeretik azt hinni, hogy egy szép és igazságos világban élnek. Ennek megfelelően az alábbi következtetéseket vonják le:
    - Ha egy nőt megerőszakolnak, akkor az kurva volt.
    - Ha egy férfit lelőnek a rendőrök, akkor az bűnöző volt.
    - Ha a hadseregük lebombáz egy idegen országot, akkor az ott élők terroristák voltak, vagy azokká váltak volna.
    - Iskolai vérengzések egyszerűen NINCSENEK.

    Bár a játék szerintem is a jóízlés határait súrolja, és nem feltétlenül a legjobb módja a probléma boncolgatásának (a Bowling for Columbine pl. tetszett), az amerikai vezetésnek semmilyen alapja nincsen erkölcsileg elítélni az ilyen törekvéseket.
  • Bankrupt #15
    Már megint azok a hülye bu*i amerikaiak...
  • Emmegki
    #14
    fúj rpgmaker, de utálom
    szerencsére nem a szokásos gyári manga hőspofák rohangálnak benne, mint az rpgmakeres gamek 90%-ában
  • sale
    #13
    igen, egy mészárlás áldozatainak már nincs mit feldolgozni ezen, esetleg ha túlélőknek hívjuk őket.
  • uniu
    #12
    legalabb itt vissza tudnak loni!:)
  • Karez
    #11
    rpg maker...
    Van egy olyan érzésem hogy hilary clinton és a többi erőszak védő balf*sz már azon dolgozik hogy az rpg maker progit eltűntese a világhálóról és a többit...de nem tudja hisz annyi van mint a rossz nyavaja.Van már angol/német/francia és még sok sok ehez hasonló jó és rossz rpg maker-ös játék.
    Egyébként nemrég keztem el énis rpg maker-özni és ahogy látom a készitők nem titkosítoták le...szal ha valaki erőt vesz rá az akár leis fordíthatja magyara.
    A másik ez egy rpg maker-el készült játék NEM FPS! Ez mióta fps?Áh mind1 inkább neki kezdet a játéknak.Ugyanis csak hallotam a gyilkoságról és ez a játéknak az a lényege hogy bemutasa..persze nem hiányozhatnak a véres jelenetek.
  • deathvir
    #10
    RPG-maker 2000 v 2003 ...pfff ez miért hír ilyen szarokat én is csináltam :D ,ja ha már itt tartunk :Moondragon Entertainment
  • Cat #9
    ha elolvasnád, látnád hogy nem mindenki halt bele :)
  • Yv@n
    #8
    "A program az 1999-es littletoni iskolai mészárlást dolgozza fel. Az áldozatok egy része szerint a játék segíthet feldolgozni nekik a történteket."

    A mészárlás áldozatai hogy játszanak majd vele? :)
  • akyyy
    #7
    rpg maker
  • virs lee
    #6
    Épp most ítélték el a ruszkik a baszlani terroristát, most majd megváltoznak a szexuális szokásai. :D
  • NZiM
    #5
    Vagy az Elefánt c. filmet, ami szintén erről szól.
  • szurka
    #4
    Kóla, puska, sültkrumpli.
    -> Nézzétek meg az erről szóló filmet, kemény.
  • xy21
    #3
    Na nem tok a jatekban tovább jutni!
    Be kell menni a suliba és valami bombát kell lerakni de mindig kiirja hogy elbaxtam!!!
  • irkab1rka
    #2
    Majd párszor megverik a srácot, vagy a butább hozzátartozók, és/vagy azok, akiknek érdeke fűződik hozzá, és/vagy azok, akik azt hiszik, hogy szabad préda, mert úgysem törődik vele senki.

    Amúgy meg vietnámban ugyenez ment, emberek öltek kiszolgáltatott embereket. Ha azt a fajta erőszakot (üzleti érdekek védelmére idegen országba bevonuló hadsereg) elfogadják amerikában, akkor ezt is el kell fogadniuk. Mert így működik a vikág, és addig nem változtatod meg, amíg meg nem érted.
  • Szefmester
    #1
    érdekes ötlet.. de lehet hogy valóban nem a struccpolitika a leghasznosabb az ilyen esetekben