Ismerd fel a képről az autót
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
olyan mint egy rekord c
a magyarok úgy tanulnak meg repülni hogy el akarnak esni és nem sikerül
Jó, akkor nevezzük csak 300-nak.
#104825

#104824
Al Bundy és a Ford Mustang 😊
#104819
Black Bison 😊
#104818

#104817
Oldalra dõlt 7.gen Accord 😊
na haladjunk akkor, mazda 929
a magyarok úgy tanulnak meg repülni hogy el akarnak esni és nem sikerül
#104811
Sziasztok!
Nagyon nagy segítség lenne, ha ezt az autós kérdõívet gyorsan kitöltenétek! Max . 2 perc,de még talán annyi se!
https://docs.google.com/forms/d/1Mbr0ZfJWBdUh7ZMNMe-Ri50X5LyVvIYHDbI9v-ROXfM/viewform
Ha esetleg van köztetek Ford Fiesta tulajdonos, amiben 1.0 literes Ecoboost motor van és érdekelné egy rövid interjú akkor az egy email-t a [email protected] írjon egy e-mailt!
Hálás köszönet a kitöltõknek! Mivel új regisztráló vagyok ezért nem tudtam weblap címet betölteni😞
Köszönettel,
Godap8909
Nagyon nagy segítség lenne, ha ezt az autós kérdõívet gyorsan kitöltenétek! Max . 2 perc,de még talán annyi se!
https://docs.google.com/forms/d/1Mbr0ZfJWBdUh7ZMNMe-Ri50X5LyVvIYHDbI9v-ROXfM/viewform
Ha esetleg van köztetek Ford Fiesta tulajdonos, amiben 1.0 literes Ecoboost motor van és érdekelné egy rövid interjú akkor az egy email-t a [email protected] írjon egy e-mailt!
Hálás köszönet a kitöltõknek! Mivel új regisztráló vagyok ezért nem tudtam weblap címet betölteni😞
Köszönettel,
Godap8909
elvitték,mindkettõt /a drapp most fent is van a hahu-n/lassan már 2 éve és az opelt is kb. egy éve
szerettem a mazdát de egy élet túl rövid ahhoz hogy egy autóban éljem le,ki akarok próbálni még sok mindent
az opel nem nõtt hozzám ,igazából sosem tetszett hiába volt teljesen hibátlan és jó autó,bevallom irtózom attól hogy tucatautóval járjak
szeretnék 1 v. 2 évente autót cserélni-szórakoztat a változatosság,egy galant után mostanában dízelmercizek és imádom,ez a futómû és motor páratlan,úgy érzem ezt a tankot nem lehet tönkre tenni pedig már 25 éves
neked a G astra van úgye?
szerettem a mazdát de egy élet túl rövid ahhoz hogy egy autóban éljem le,ki akarok próbálni még sok mindent
az opel nem nõtt hozzám ,igazából sosem tetszett hiába volt teljesen hibátlan és jó autó,bevallom irtózom attól hogy tucatautóval járjak
szeretnék 1 v. 2 évente autót cserélni-szórakoztat a változatosság,egy galant után mostanában dízelmercizek és imádom,ez a futómû és motor páratlan,úgy érzem ezt a tankot nem lehet tönkre tenni pedig már 25 éves
neked a G astra van úgye?
a magyarok úgy tanulnak meg repülni hogy el akarnak esni és nem sikerül
Tényleg megvan még? 😊 vagy valaki elvitte és az Opel ? 😊
Készülget a gép lassan, de biztosan..
18 év,350000 km. <#rolleyes>#rolleyes>
a magyarok úgy tanulnak meg repülni hogy el akarnak esni és nem sikerül
#104801
...Lancia köntösben 😊
#104797

#104796
Fiat Ulysse










