Ismerd fel a képről az autót

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Kicsizoli
#106546

A bal alsó képkockában lévő kombi a kérdés..

Készülget a gép lassan, de biztosan..

Kicsizoli
#106545
Toyota Rav4 és egy Alfa Romeo 2600 Berlina

Készülget a gép lassan, de biztosan..

Kicsizoli
#106544
Ford Tempo volt igen.. valamikor

Készülget a gép lassan, de biztosan..

pszihopata
#106543
mi lesz milyen?

a magyarok úgy tanulnak meg repülni hogy el akarnak esni és nem sikerül

pszihopata
#106542

a magyarok úgy tanulnak meg repülni hogy el akarnak esni és nem sikerül

pszihopata
#106541
ford tempo

a magyarok úgy tanulnak meg repülni hogy el akarnak esni és nem sikerül

Willi Betz
#106540
Ja,nem.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#106539
Mercury Sable

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Kicsizoli
#106538

Készülget a gép lassan, de biztosan..

Kicsizoli
#106537
Opel Astra Sport Tourer K

Esz már a fene milyen lesz...😄<#zavart1>

Készülget a gép lassan, de biztosan..

Willi Betz
#106536

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Willi Betz
#106535
Rég jártam erre. Legyen mondjuk Ford Taunus.

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Kicsizoli
#106534

Készülget a gép lassan, de biztosan..

Kicsizoli
#106533
Opel Corsa D OPC

Készülget a gép lassan, de biztosan..

bigT
#106532

bigT
#106531
Astra G

Kicsizoli
#106530

Készülget a gép lassan, de biztosan..

Kicsizoli
#106529
Ford Mondeo MK II

Készülget a gép lassan, de biztosan..

bigT
#106528

bigT
#106527
Iveco Daily

Kicsizoli
#106526

Talán elfér itt még..

Készülget a gép lassan, de biztosan..

Kicsizoli
#106525
Skoda Favorit Pick up

Készülget a gép lassan, de biztosan..

bigT
#106524

bigT
#106523
Subaru Outback

Kicsizoli
#106522
japán kombi nálunk nincs sok belőle..

Készülget a gép lassan, de biztosan..

pszihopata
#106521
előbb körülnézhettél volna,ott a szabályzat az orrod előtt

a magyarok úgy tanulnak meg repülni hogy el akarnak esni és nem sikerül

#106520
Ismerd fel a képről az autót. (vagy rossz topic-ba tettem?)

W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB

Kicsizoli
#106519
Valami fantörpikus ez a kis gomb.. <#csodalk>

okés de mi a kép célja?

Készülget a gép lassan, de biztosan..

#106518
Tegnap este csináltam:

W11 x64, AMD Ryzen 7 5800X3D, 64 GB DDR4 RAM, GF RTX3060 12GB

Kicsizoli
#106517

Készülget a gép lassan, de biztosan..

Kicsizoli
#106516
Toyota Mark X G Sports

Készülget a gép lassan, de biztosan..

Kicsizoli
#106515
Egy Mazda MPV lesz 2006 tól ilyen...Csak a távol-keleten forgalmazva..

Készülget a gép lassan, de biztosan..

#106514
#106513
Nissan Maxima
LeWyTy
#106512

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

Kicsizoli
#106511
Ez a link 403 hibát dob... nem látszik a kép..

Készülget a gép lassan, de biztosan..

Kicsizoli
#106510
no mindegy... TVR Trident


Készülget a gép lassan, de biztosan..

pszihopata
#106509
ügyesen átkopiztad a képet,ezért kár volt idejönni!

a magyarok úgy tanulnak meg repülni hogy el akarnak esni és nem sikerül

LeWyTy
#106508

?Dare ga baka? Watashi wa anata???JDM? ? ???Bippu Laifu ?? unkawaii.squad ??kmoji.style?

Kicsizoli
#106507
Szia ha már megtaláltatad, légyszíves vedd a fáradságot, és rakj egy képet..

Készülget a gép lassan, de biztosan..

#106506
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. Amikor a félelem elment, nem marad semmi, csak én magam.

Kicsizoli
#106505
tudom hogy láttam már de...ehh..

Készülget a gép lassan, de biztosan..

Kicsizoli
#106504
Emlékszem, de átvert az eladó.. melleseg régről cimbi is volt..😞

Készülget a gép lassan, de biztosan..

pszihopata
#106503

a magyarok úgy tanulnak meg repülni hogy el akarnak esni és nem sikerül

pszihopata
#106502
R18

a magyarok úgy tanulnak meg repülni hogy el akarnak esni és nem sikerül

pszihopata
#106501
'a 4T főleg akkor van gond ha 30000 felett futott v. nem cseréltek v. kifogyasztották az olajat,ilyenkor újra feltöltve üzemelnek a legtöbbször de zörögnek és eszik is az olajat"

-gondolom emlékszel mikor venni akartál és én ezt írtam<#hawaii>

a magyarok úgy tanulnak meg repülni hogy el akarnak esni és nem sikerül

Kicsizoli
#106500
Huh hallod ne is mond, majd csinálok képet a dugóról, a henger acél benne, megfuratam a hengert, az Egümotorstól vettem dugattyút túlméretest... a hajtókar felső szemét is bántotta az olaj nélküli futás...most egy kicsit "szól" de nem vészes..most járatom be.. majd meglátom mi lesz vele 25- 30 al járok vele egy két tanknyit kb 450km az elég lesz szerintem

Be volt sülve az összes gyűrű, a dugattyú meg átesett a hengeren...

Készülget a gép lassan, de biztosan..

Kicsizoli
#106499
Ez egy robogó '07 Today Fi, más nincs..

Készülget a gép lassan, de biztosan..

pszihopata
#106498
mi volt vele,egy korábbi olajelfogyás nyomai?

a magyarok úgy tanulnak meg repülni hogy el akarnak esni és nem sikerül

#106497
Melyik Honda ez most?