8
Képkatalogizáló kerestetik
  • Tojesz
    #8
    Megártott a hevvi metááál?

    Amúgy nem tudok ilyen progit
  • norbre
    #7
    yes i do
    egy jó rakás helyen néztem már progikat(www.google.com,www.download.com,sg letöltések, www.letoltes.com, honositomuhely, ésmég vagy kismillió a gugli által adott találat oldalán), vagy 50et biztos letöltöttem és ki is próbáltam
    uh ha nincs érdemi hozzászólásod akkor ne szójj be.. muthafucka
  • Beast Machine
    #6
  • arsene
    #5
    XnView
    free szoftver, többet tud, mint az ACDSee(de gyorsabb), kb. 200 képformátumot ismer. ACDSee-hez hasonlóan lehet átrendezni a felületét, szerkeszteni lehet a képeket, ráadásul Adobe Photoshop plugin-t is képes használni. az XnView 1.8 verziója magyar nyelven is kommunikál (az 1.83-ba vmiért nem integrálja a nyelvi fájlt), nagyon jó a fordítás. szerintem ez minden tekintetben megfelel neked, bátran ajánlom kipróbálásra.
  • sweech
    #4
    nem használok ilyeneket, nemtom melyik program mit tud...de itt van egy
  • lenta
    #3
    Én nem nagyon értek ezekhez, de ha valami ilyesmit keresek itt szoktam körülnézni!
  • norbre
    #2
    ... ja azt nem írtam hogy WinXp-re kellene
  • norbre
    #1
    Üdv!

    Olyan (elsősorban ingyenes) szoftvert keresek, amivel nagy mennyiségű képeket lehet könnyedén rendszerezni, kulcsszavazni, lehet belőle dragndrop módszerrel berakni más progikba képeket, hálózati könyvtárakat is kezel.
    A képszerkesztés része nem kell hogy erős legyen, (elforgatás, átméretezés bőven elég mert a többre van más)

    Sokat megnéztem már, de ami eddig tetszett az a Picasa és a
    Shutterfly Studio volt

    A Picasa-nak az a baja hogy a kulcsszavazás hálózaton lévő képeknél nem működik megbízhatóan, illetve "Drag'n drop" funkció nincs benne.
    A Shutterfly Studio már majdnem jónak tűnt, de az meg egyszerűen nem lát bizonyos könyvtárakban képeket.

    Szívesen fogadok minden tapasztalatot, ajánlatot. tx