14
  • BENDI
    #14
    [marquee direction=right]lesz madagaszkár 2???
  • Princeman
    #13
    Hát ha a Jégkorszak kettő übereli, akkor sírvaszaladok ki a moziból/TV elől, ha már egyáltalán rászánom magam arra hogy megnézzem...

    Az téleg igaz hogy nem tudják eldönteni a készítők hogy kinek csinálják ez(eke)t a filmet(eket). Szerintem az egyetlen felnőttebbeknek IS szóló anim a Shrek 2(az 1 még nem volt az)
  • Sharkys
    #12
    Sztem ez még azért überli a Madagaszkárt...
    Mondjuk a Jégkorszak 2 azért erősebb nála, de akkor sem egy rossz film, csak rosszkor volt, rossz időben. Na majd a Verdák!
  • Adam II
    #11
    Én a legtöbb ilyen filmet ha van szerencsém látni akkor röhögésmentesen nézem végig (kivétel a Shrek meg néhány másik) mert egyszereűen bénák a poénok. Nem tudok azon röhögni ,hogy a koala ráesik a kerítésre és beveri a tökét ,meg a kókuszdió ráesik a fejére valakinek és a hátamon áll fel a szőr a riszálom úgyistól. A legtöbb poén kiszámítható kb. olyan mint egy vicc amit 100x hallottál már.

    A gáz az ,hogy a készítők nem tudják eldönteni ki legyen a célközönség a gyerekek vagy a felnőttek.
    A gyerekek bármin nevetnek (még a 100x hallott viccen is) az igazi poénokat amin a felnőttek röhögnek pedig egyszerűen nem értik mert nincs még annyi háttérismeretük és logikájuk ,hogy felfogják őket ,és ha nevetnek rajtuk csak azért teszik mert ha a velük lévő felnőtt nevet akkor utánozzák mert a gyerekek így működnek.

    Szerintem itt lenne az ideje állást foglalni vagy mindkét műfajban filmeket gyártani ,mert így keverve olyan mint a bor meg a sör ki tudja mi sül ki belőle.



  • Gerygrey
    #10
    Hát, én a Shrek egy-egy jelenetén tudtam hangosan röhögni, a Madagaszkárt meg bamba pofával végignéztem és csak vártam hogy történjen valami... de az első poénos jelenet számomra az volt amikor megjelent a "the end" felirat (vagyis konyec, mert valami ruszki CAM release-re lett rátéve a magyar szinkron :))
  • Bander25
    #9
    A Madagaszkár sztorija viszont tényleg gyerekszintű, a többi emlitetthez képest.
  • schrank
    #8
    a srekk nektek ötletes mindegyik ilyen animációs ratyi kisgyerekeknek szóló ezeréves poénokkal átszőtt sablonos szar kb. olyan mint a játékok nagy része a grafika egyre szebb de rakás szar az összes
  • Zocsi
    #7
    Ez gagyi... Nagyon mű az egész...!
    Mellesleg nézzétek csak a 9. képen a koala fejét!
  • Andris
    #6
    Szerintem a Madagaszkár az egyik legjobb animációs rajzfilm...lincseljetek meg, de nekem akkor is tetszett :) Valószínűleg azért mert rajzfilmszerűek a figurák, és már tök régóta nem láttam normális rajzfilmet. (mert nincsenek! csak animációk)
  • Runo
    #5
    Hát én bizony örültem volna a ríl madagaszkár 2-nek :)
  • edios
    #4
    A render minősége úgy néz ki, hogy itt jobb mint Madagaszkárnál, de a szereplők ott voltak jobban kitalálva. (Persze maguk a filmek szánalmasak, Shrek 1000x 5letesebb mind2nél.)
  • masek
    #3
    grey:
    Shrek the Third
    Release Date: May 18, 2007
    ------
    úgyhogy addig még 1 év.
  • Yoda2005
    #2
    Én láttam mind a kettőt! A Madagaszkár ítélném meg jobbnak de a Vadkalandi jó! Szerintem...
  • Gerygrey
    #1
    A Madagaszkár az egyik leggyengébb animációs film, amit valaha láttam, úgyhogy ezt nem nagyon fogom erőltetni. Pedig amikor úgy 2-3 hónapja láttam a trailert, még jópofának tűnt. Na mindegy, lesz még idén egy Shrek 3 ha jól tudom :)