26
  • Gerygrey
    #2
    Ez az új trend, hogy már sorozatokból is film készül? A múltkori Gamestarban láttam hogy jön a született k*csögr*bancok alapján készült Sims-klón...
  • Gerygrey
    #3
    film = játék reggel van még :)
  • silentb
    #4
    Ez megy most.Valaki készít egy játékot lesz belőle film és valaki készít egy filmet lesz belőle játék......ez van
  • Tinman #5
    És a játék is olyan vontatott, belealvós, rétestésztanyújtós lesz?
    Én csalódtam a Lost-ban, PB mérföldeket ver rá, de még az Invasion is pörgősebb volt.
  • Monkey
    #6
    milya za PB? mellesleg előbb-utóbb eljön az az idő is, amikor minden második pr0n múviból is játék lesz. meg főzős műsorból.
  • HuHa
    #7
    Hát meglátjuk, a CSI-s játékok pl nem sokáig kötöttek le, kb egy csésze KV erejéig. A Prison Break esetében azt érzem csak azért sikeres mert láncreakcióként terjed azt hallottam valaki azt mondta a testvére látta és nagyon jó...én eddig nem nagyon ájultam el töle, a Lostra sokkal dinamikusabban voltam kiváncsi. Lostból érdekes játékot lehetne csinálni, de nem tudom a film ismeretében mennyire lesz izgalmas, vagy hogy mit tudnak kitalálni a sorozat története mellett.
  • CsőKujts
    #8
    propán bután..
  • Venom1986
    #9
    Majd kiadják a Far Cryt lebutítva Lost néven,szörnyek,meg gyilkos gerillák nélkül.
    A kérdés,már csak az hogy mi lesz akkor a feladat?Építni egy tutajt?
  • Tercsd #10
    De az is lehet hogy Crysis butítás lesz.
  • kow83
    #11
    A Lost alapötlete biztos betépett írók fejéből pattant ki, akik már 3. napja FarCryoztak :)
  • Cat #12
    prison break
  • mikloss
    #13
    A Mónika showból csinálhatnának valami jó kis bunyós "mortal kombat" szerű játékot. Jah és a Mónika lenne a bíró :)
  • VRSDM
    #14
    "fiatalabb célkorosztály révén várhatóan nagyobb közönséget ragadhat meg"

    asszem ha ez igaz el is van minden árulva, nekem nincs kedvem órákon át szaladgálni a dzsungiba hogy összeszedjem a coin-okat amikkel kiválthatom rose-t és mehetk vele is :D

    nem itéltem el, de nemlesz több szerintem
  • insomniac
    #15
    a supermariobol mikor lesz film?
  • HuHa
    #16
    Már van: http://imdb.com/title/tt0108255/
  • roliika
    #17
    Vagy mikor meghal a főhős, agyoncsapja a játékost az áram, ez lenjne az igazi interaktivitás és erő visszacsatolás. :D
  • szurka
    #18
    Szomszédok kalandjátékot akarunk!!!!
  • szurka
    #19
    Bocsánat, életszimulátort...:)
  • mitabrev
    #20
    az a jó, hogy a lost 3 évados lesz, szóval ez a játék nemigen fog megjelenni a negyedik évaddal egy időben...
  • Lenny
    #21
    Nem tudom miért vagytok negatívak, szerintem nagyon jó nyomozgatós kalandjátékot lehetne csinálni belőle.
  • dittike23
    #22
  • dittike23
    #23
    ezzzzz azzzzzzzz lássuk mi lesz belőle:D a sorozat nem nagy szám,akkor milyen lesz a játék?
  • szacsi
    #24
    és ezt te honnan tudod
  • Bankrupt #25
    Már ezt vártam... de aztán legyen Barátok Közt gém is
  • 1Obi1
    #26
    Nagy ész vagy, mert 4 vagy 5 évados lesz, mondták a készítők.