24
  • Hegyikecske
    #24
    majd ha megkeresed rá a pénzt talán másképp fogod látni :) Amúgy én mivel nem sűrűn játszom, ezért inkább filmezni szoktam, de ami tetszik azt megveszem eredetibe, viszont most még jó darabig marad a dvd
  • Hegyikecske
    #23
    whehehehe, na mivan mégse fogy úgy a cucc mint kéne?:D Megvárják míg elterjed és lesz nemulass... Én csakazért se fogok ilyet venni, amíg van más alternatíva, és amíg nem megy le az áruk a jelenlegi termékek árára... Ez kb akkor lesz mire éppen előhuzakodnának a másolásvédelmükkel.. addigra meg csak megtöri tán vki... ;)
  • Lame
    #22
    Milyen 250?
    70-ert mar boven kapsz.
  • dez
    #21
    Nyilván igen komoly viták mennek a háttérben a kiadók és a gyártók között.
  • DjDano
    #20
    Az hogy kinek van igaza majd elválik, de szerintem a
    cikk valósat állít...
  • combat
    #19
    Vistába már beépítették ezt a fícsört?
    Esetleg lehet újraírni? Késik +1 hónapot?
  • GABOR16
    #18
    Addigra úgyis tönkremennek ezek az újtechnológiájú TV-k, Blu-ray/HD DVD lejátszók.
    És az újban amit addigra kötelezően megvetetnekveled (mert ez neked fontooos~, e nélkül nemtudsz élniiii~), már bennelesz ez a "védelem".
  • dez
    #17
    Szerintem a lemezeken lesz másolásvédelem, csak a kábeles összeköttetések védelméről mondanak le.
  • dez
    #16
    Nem, az volt az indok, hogy nincs kész a védelem specifikációja.
  • roliika
    #15
    Persze, az sztali író/olvasót is ami 250, nem?
  • Tobacco
    #14
    ezek szerint 2010 ig nem fog mejeleni a ps3
    mert eddig az volt az indok hogy nincs védelem.:)
  • strogg
    #13
    szvsz egyértlemű, hogy erre bazíroznak:)
  • strogg
    #12
    cseréld le. 2010-re a blue-ray meghajtók már olyan árban lesznek mint most a DVD-RW +- -os. OEM-ként 10 pénz a márkás. A noname ,eg kb: 5 rugó:)
  • roliika
    #11
    Csak a most kiadott meghajtókba 2010-ben nem tudják technikailag bele tenni már a másolásvédelmet, és akkor majd hőbörögni fognak sokan/és jogosan/ , hogy miért nem játtsza le a plazmán a filmet fullba a player, ezért szerintem 2010-ben sem lesz ebből semmi. Vagy majd az új playerekbe bele teszik, de azt nem veszi senki...nincs jövője na.
  • strogg
    #10
    Azért nemvezetik be, mert rájöttek, hogy ennyi idő alatt "nem tudnak beetetni".
    Ha úgy dobnák piacra, hogy le kell cserélned a plazma tv-d, meg méregdrága lejátszót, ráadásul a drága lemezről még másolatot sem tudsz csinálni, az emberek nemhogy nem fizetik meg a gyártósort, meg a technológia kifejlesztését ,de elterjed, hogy "szar" és a jövőben 10x nehezebb lesz rábírni őket a vásárlásra. Ergo: belebukhhat a teljes új tech. A kínai EVD meg majdnem biztos, hogy 1/4 áron fogja megterhelni a pénztárcád, és ráadásul nem lesz rajta másolásvdelem. Magyarán belebukhatnak igen csúnyán.
    Ergo: beetetési projeckt indul. Aztán majd ha jól terjed a paicon, hírtelen megint elő fog kerülni a szerzői jogi gestapo, és a Terminator X mrá másolásvédelemmel kerül a boltba. Aztán nesze neked, mert beleöltél már horror pénzt, de archiválni nem fogod tudni az új filmet. Magyarán nem arról szól, hogy lesz-e másolásvédelem, vagy a cikk címe után szabadon "megúsztuk-e vagy sem", hane marról, hogy mikor próbálnak jó alaposan átbaxni. Most, vagy 2010 felé. rájöttek, hogy most nem menne, mert túl átlátszó:) Majd akkor megpróbálják ismét, ha már "rászoktál" :))
  • #9
    csak addig nem lesz másolásvédelem rajtuk amíg drágább lesz másolni azokat
  • NEXUS6
    #8
    Ha nem így tesznek akkor a kínai óccsó ipar nagyot kaszált volna ebből is, mint az extra fícsőrös mp3asos, divixes dvdlejáccókkal.

    "Ez a készülék lejátsza az internetről letöltött filmeket is! -TECSO"
    LOL
  • Tinman #7
    Azt nem állítja senki... de most igaza volt.
  • Mr Csé
    #6
    najo de közben ideis eljut az online téka meg ilyen faszságok ott olcsobb
    lessz gondolom
  • Gerygrey
    #5
    Vagy inkább a minőségi termék. Egy jó játékért, amivel hónapokig elvagyok, nem sajnálok 10-12000 forintot. De egy szar filmre, ami legfeljebb két-kétésfél óra közepes színvonalú szórakozást nyújt aztán a polcra kerül a lemez, nem fogom kiadni ennek a felét sem.
  • Mr Csé
    #4
    csak egy tökéletes másolásvédelem létezik a megfizethető ár!



  • Gerygrey
    #3
    Ez nem kevesebbet jelentene a vásárlók számára, hogy be kell szerezniük az ezzel kompatibilis meghajtókat és kijelzőket, személyi számítógép esetén grafikus kártyát és monitort. Ennek elmulasztása esetén le kellene mondanunk a nagy felbontás minőségéről, és a DVD-nél alig jobb (960x540) felbontásban lennénk kénytelenek élvezni a filmeket.
    Persze, azonnal rohanok majd a boltba, nehogy elkapkodják előlem az ezt a fost támogató HD-s plazmatévéket. Hülyének nézik ezek az embereket?

    Ők megígérik hogy 2010-ig ez nem lesz, én viszont már most megígérem, hogy 2010 és 2080 között egy darab legális HD lemezt sem fogok vásárolni.
  • DjDano
    #2
    Persze te mindig, mindenkinél, mindent jobban tudsz...
  • roliika
    #1
    Lehet ám /és ez a valószínűbb/, hogy:
    - bevezetik és 2 hét múlva megszületnek a megfelelő crack hardware eszközök így milliárdokat dobnak ki az ablakon.
    - bevezetik és nagyon kevesen vásárolják meg a lemezeket és lejáttszókat, ezzel saját maguknak okoznak még nagyobb kárt.