21
  • combat
    #21
    "Így mindenki olyan PC-t vihet haza, amilyet szeretne és amire szüksége van és nem kell felesleges befektetésekbe ölnie a pénzét"

    És ha a winről gondolja, hogy az neki felesleges befektetés? Pláne ha jövőre is élni fog a program és Vista Ready gépeket nyomnak majd?

    (Jó persze, az válasszon máshol más konstrukciót.)
  • combat
    #20
    Sőt még az agyonsózott dán fetasajtot is zabálhatja nálunk...
  • Sanyix
    #19
    Engem meg meglepett. Itt az aláírásukban 7900gt-kkel meg 4800+ os x2-kkel, meg más sokszázezer ft-s gépekkel villogó fórumozók között nem érzem úgy, mintha olyan sokan lennének olyan rossz helyzetben... bár az igaz, hogy a világon sokan azt se tudják mi az a magyarország.
  • Hegyikecske
    #18
    az őket nem érdekli h nem esznek, aki gépvásárláson gondolkodik már azt is vindózzal akarják megfogni, tehát annyira nem fut a szekér h minden lehetőséget ki kell aknázni, csak azér a Starter edition és a használhatóság? Hááát, gondook itt pl az egyidőben maximum 3alkalmazás futtatható nevű korlátozásra, érdekes lesz
  • Gerygrey
    #17
    Én is csodálkoztam amikor egy ismerősöm kint volt Romániában, és mondta milyen elterjedt arrafelé az MMS-mobil meg hasonló vívmányok, én sem gondoltam volna hogy van arrafelé mobiltelefon meg internet...
  • GabiWong
    #16
    Egy dán cserediák, csodálkozott hogy ismerjük a tv-t, és nem állatokat nevelünk a réten.
  • benczurzs
    #15
    A szövegben csak MODEM szerepel, annak a jelentése: Modulátor, Demodulátor, szóval a digitális jelet rárakja az analóg csatornára.
    NEM tudjuk, hogy DSL modem (A, B), vagy 56kbit-es modemről beszélnek, de bizzunk benne, hogy nem az utóbbi.
  • Ryuuzaki
    #14
    Engem nem lepett meg az a tény, hogy kis hazánkat meg Szlovéniát a 3. világ éhező, lepukkant országai közé sorolták. Egyszer egy holland kérdezte meg tőlem, hogy -Ugye nálunk királyság van?-. Mondtam... igen. Egyébként a hitelre vásárolható win-es olcsó PC nen újkeletű. Minden elektronikai kereskedésnek van ilyen konstrukciója + ott teljes értékű a win-ed. Már megint feltalálták a spanyol viaszt.
  • NEXUS6
    #13
    Én inkább azt ajánlanám a M$-nek, hogy csak a wint tegye átalánydíjassá, mint pl egy MMORPG-t.

    Letöltöd ingyen, regisztrálsz de a frissítésekhez, sörvízpekkekhez csak pízért juthacc hozzá.

    Nem kéne a HW-t eröltetnie az neki marhára nem megy.
  • Gerygrey
    #12
    A számítógépek rendelkeznek modemmel
    Modem? Hát ha nem ADSL-modemre gondoltak, hanem sima telefonos modem lesz a gépekben, az elég ciki így 2006 tájékán.

    és csak addig használhatók, amíg a feltöltőkártya egyenlege tart
    Az itthoni telefonos internet tarifákat figyelembe véve, jó sokáig tart majd egy kártya...

    Új megoldással készül a szegény országok meghódítására a redmondi konszern. Az amerikai vállalat egy olyan számítógépet akar piacra dobni, amelynél először csak az ár felét fizetné ki a vásárló, a többit fokozatosan törlesztené a használat függvényében.
    És ebben mi az új? Ezer éve vehetsz részletre számítógépet úgy hogy a felét kifizeted és törleszted. Sőt, jobb helyeken még nem is kell kifizetni a felét.

    Az átalánydíjas megoldás viszont lehetővé teszi, hogy ezek az emberek is számítógéphez jussanak anélkül, hogy hiteleket kellene felvenniük vagy pénz kellene kölcsön kérniük valakitől.
    Ehelyett perkálhatnak a Microsoftnak (ittelve a szolgáltatónak, akitől veszik a gépet). Most őszintén, nem mindegy hogy egy banknak, egy havernak, vagy egy ISP-nek tartozom? Miért próbálják meg velem elhitetni, hogyha havi 5 rugót fizetek a t-comnak az nekem jobb mintha mondjuk Cetelem vagy OTP részletet fizetek ugyanennyit?
  • intrex
    #11
    Ahogy a régi japán mondás tartja: "nem vagyunk olyan gazdagok, hogy olcsó árut vegyünk."
    Én ehhez tartom magam, inkább veszek egy drága cipőt, ami évekig bírja, mint harmadannyiért egy szart, amit félévente cserélhetnék.
    Nem beszélve arról, hogy aminek bármi köze van a microsofthoz, azt kilóméterekre elkerülöm.
  • fako
    #10
    Gondolom az egy fore juto megvasarolt windowsok szamabol kiszamoltak a szamitogep ellatottsagot.
  • RedStorm
    #9
    Jó kérdés ,hogy vajon Magyarországot és Szlovéniát miért is minősítik olyan országnak ahol ilyesmire szükség lenne. Ez inkább sértés mint pozitív cselekedet. :(
  • Cat #8
    "Brazil, China, Hungary, India, Mexico, Russia, Slovenia and Vietnam"

    Mi a faszt keres ott két kakukktojás? :)
  • virs lee
    #7
    A számítógépek rendelkeznek modemmel és csak addig használhatók, amíg a feltöltőkártya egyenlege tart.

    Akkor bukta. Csóró emberről nem lehet 100 rókabőrt lehúzni.
  • Lazarus
    #6
    Jah a feltörhetőségről csak annyit ha nincs a nettől függősítve akkor az MMOs példa nem igaz
  • Lazarus
    #5
    "vagy alkatreszenkent ertekesitem"
    Akkor ezt a lízingelt kocsikkal is meg lehetne tenni, mégsem teszi senki. Egy olcsó gépért meg amúgyse lenne érdemes megtenni, hogy utána elköltözz stb.

    "azt a kartyas szart feltorom es tobbet nem fizetek erte"
    Elég ha az MMO játékokra gondolsz, nem lehet őket feltörni csak accot lopni és az elég feltűnő
  • Giorgiooo
    #4
    vagy alkatreszenkent ertekesitem
  • Giorgiooo
    #3
    hat en veszek ilyen gepeket, majd valahogy azt a kartyas szart feltorom es tobbet nem fizetek erte.
  • bokonon
    #2
    "A számítógépek rendelkeznek modemmel és csak addig használhatók, amíg a feltöltőkártya egyenlege tart."

    Humánus cselekedet lesz feltörni.
  • Darth Sith
    #1
    nem rossz ötlet, de kiváncsi vagyok így mennyibe kerülne egy gép.. Az ottani embereknek először kajára kéne pénz, és ha már az biztosított, akkor rátérhetnénk erre...