13
CH termékek elérhetősége
  • alyr2
    #13
    Már vagy 15 éve nem láttam normális repülőszimulátort.
  • Mozes
    #12
    Nem is konkrét elérhetőség miatt, csak kommentként. Lassan 10 éve nyomom CH termékekkel (Fighterstick, Pedal, Thruttle) és basszus még mindig a legjobb cuccok szerintem. Kurva jól használhatóak a legújabb játékokban is, pontosak, meghízhatóak. ha valaki gondolkozik milyen repülős cuccot vegyen, akkor ne gondolkozzon, CH!!!!
  • alert
    #11
    Lehet hogyha az USA-ból rendeled olcsóbb. Nézd meg az információk között, hogy mennyi a szállítás EU-ba. Melyik oldalra gondolsz egyébként? E-bay-en nézted? Esetleg használtat? Az jó árban lehet.
  • Mozes
    #10
    köszi szépen, az a bajom, hogy nyugartra elég drágák ezek a termékek (150EURO) míg az USA-ban majd fele az ára (100USD), jó lenne valami köztes megoldást találni. :)
  • alert
    #9
    Itthon aligha fogsz találni... elég komoly cuccokat gyárt ahhoz, hogy a magyar forgalmazók ne foglalkozzanak vele, mert ilyen áron nem nagy kereslet van rá itthon, egy-két szimulátorost kivéve. Szóval külföldi forgalmazóktól egyszerűen és viszonylag gyorsan tudsz rendelni (1 vagy 2 hét kb), de e-bay-ről is rendelhetsz, stb...
  • Goth
    #8
    Ez helyes kijelentés volt, tényleg nem tudjuk.
  • Nyiri
    #7
    E-bay. Ott vettem.
  • Mozes
    #6
    A CH az egy elég komolya játékvezérlő gyártó inkább szimulátorokhoz, csak itthon nem nagyon lehet kapnia a termékeit. http://www.chproducts.com/retail/j_fighter_usb.html
  • donoki
    #5
    bmi olyasmi :D
    vagy típus
  • blackgamer
    #4
    CH az valami gyártó?
  • G_ArchAngel #3
    dep.hu?:)
  • Shadow_THH
    #2
    dep.hu, gugli semmi?
  • Mozes
    #1
    SZiasztok!

    Nem tudjátok hol lehet itthon CH kormányokat, pedálokat stbket kapni. Engem a CH Fighterstick USB Joystick érdekelne kifejezetten de sehol nem találok. :(

    Köszi