682
Küldd el a BRINGÁD képét!
  • Fülüke
    #78
    ööö...nekem most asszem hauser..:D
  • The FlashBack
    #77
    mutassz klippet is, hogy éppen nyomulsz vele?:D
  • mesor
    #76
    Amire én használom meg amennyit használom arra bőven jó! :)
  • Tarajos Sül
    #75
    26-os monti
  • Vegas
    #74
    Mibajoda négerekkel?
  • Gladiator
    #73
    nem lett volna elég a biciklis topikban? vmint angyon jól tudsz fogalmazni, grat.
  • Vegas
    #72
    Nye
  • Krezga
    #71
    Jajj, de nagyon szeretem a Specialized-et:DD
  • PyRex
    #70
    Nekem egy Specialized Hardrock Sport 06 van. Főleg a váz tetszik nagyon, elég erősnek tűnik és a festése szerintem nagyon fasza :) A gyárilag rajta levő teleszkópnak nevezett hulladékot (RST Glia Plus T6) kénytelen voltam lecserélni egy jobbra, most egy Manitou Axel Super van rajta, így már elég jó lett!

  • gordon 24
    #69
    Csináltam róla nappali képet is:
  • istenostora03
    #68
    nekem a haveromnak van,egyiknek meg volt egy Moongose-a
  • ROKICA
    #67
    Van valakinek "Freestyle Bringája" tuggyátok amivel összevissza lehet pörögni meg ilyesmi? Mert én olyat akarok összerakni de kellene pár tanács:)

    Vennék egy kis bicajt..leszerelném a fékeket előszöris:) szal lecsupaszítanám h mindenfelé birjon pörögni.. aztán befesteném totálba feketére..
  • istenostora03
    #66
    ez motoros?
  • G_ArchAngel #65
    ez kézifékes???

    mekkora ötlet! hol lehet ilyet kapni?
  • Aspyrin
    #64
    Dehogy, engem is azzal a nyéllel vezetnek
  • tigeroo
    #63

    dongo
  • G_ArchAngel #62
    én még eddig nem jutottam el, apu azt mondta, hogy még 2 hétig 2 + 2 segédkerékkel kell nyomnom, Te már tudhatsz vmit 3-mal...
  • Aspyrin
    #61
  • Ben C
    #60
    Csepel Strike
  • donoki
    #59
    lehet keresek képet hozzá egy fasza két kerekű :)
  • RaST
    #58
    On: Kona Kula
  • EmIn3m02
    #57
    AFS:?M?:_AFS?:_ASF?:_
  • Thanatos
    #56
    hát én ált only discovery meg ng, meg néha sport1-2 de azt ultra ritkán :)
    tény hogy beszélgetni mit lehet róla az már jó kérdés :P
  • Seaweed
    #55
    Engem erdekel, es Discovery mellett gyak az egyetlen csatorna amit nezek...de elgondolkoztam hogy beszelgetnek e a forumon rola....es arra jutottam hogy nem....nem tudom megmagyarazni hogy miert, de nem.
  • Thanatos
    #54
    ebben mi a meglepő? :) azon a csatornán nincsen rambó meg mónika show ergo mo-on emberek 80%-t nem érdekli... :)
  • Seaweed
    #53
    aha ertem
  • ZsirosKenyer
    #52
    mert ide többnyire csak beszűkült hc gémerek járnak, akik ki sem mozdulnak a monitor elől. tisztelet a kivételnek, pl eme topic látogatóinak
  • gordon 24
    #51
    Hát ez nem jó hír!! Kívánom neked hogy minnél hamarabb tudj venni egy másikat.
  • gordon 24
    #50
    Igy kell!!! Hátra nem kell akkora fékhatás mint előre, ha lefele jösz nagy tempóval és meghúzod a hátsót ugy is Blokkol és csúszik. Az elsővel tudod igazán jól fékezni agépet, persze csak módjával, mert pofára lehet esni vele az igaz, na de ézért ülsz rajta hogy szabályozd azt amit csinál.
  • ZsirosKenyer
    #49
    sok oka van.

    Egyrészt a sztrítelésből már kinőttem, ugrálgatni nincs kedvem, szóval unom a várost. Az erdőt a mai napig imádom, de nálunk Sopronban minden pálya 2-3 perces, és félórát kell ehhez tolni felfelé. Túl picike a hegy.

    Ha majd felköltözöm Bp-re mindenképpen beruházok egy össztelósra. De most egyelőre a kocsim is kapott egy új motort, ami 200e Ft-ba került, úgyhogy ahhoz is kellet a cash.

    Fáj a szívem, több mint 4 évet nyomtam vele, rengeteg mindent kibírt és nagyon imádtam. Dehát ilyen az élet.
  • ZsirosKenyer
    #48
    150e
  • G_ArchAngel #47
    Az SG furcsa hely, míg külföldön egy National Geographic topic forgalmas hely, addig itt senkit nem érdekelt...
  • Seaweed
    #46
    Vazze elore raktad azt nagy tarcsat?! ..ebbol konnyen lesz a kormanyon tuli elet behato vizsagalata :DDD


    Amugy ennek a topicnak sincs semmi ertelme...tucat topic, el fog sorvadni itt az SG-n...es a tema is boven elfert volna valamelyik altalanos bringas topicban!
  • G_ArchAngel #45
    /oFF
    Köszönöm - de még nincs kész, majd lesz sok normális kép, mert optimalizálni kell a felbontást
    /oN
  • BiG G
    #44
    van mindkettőben valami :) mondjuk mocit is ki lehet hozni olcsón, csakhát az nem ugyanaz...

    /oFF
    Az Angel Photos nagyon jól sikerült (y)
    /oN
  • gordon 24
    #43
    És miért tetted ezt a szörnyüséget???
  • G_ArchAngel #42
    mert agyatlan vagyok mindennel, ami minimum 1 LE (értsd: lóval is csinálok hülyeséget...)

    meg a 30D 370e volt markolattal, a moci meg 1700e lenne...
  • BiG G
    #41
    :) keresztapámnak is volt egy Hornet-e, de jól összetörte magát meg a mocit is, azóta nem motorozik, átnyergelt egy Jeep Cherokee-ra, azt mondta hogy 40 évesen már gondolnia kell arra hogy nyugodtan öregedjen meg... :)

    Amúgy ha egy 30D nem válóok, akkor egy motor mér lenne az? ;P
  • istenostora03
    #40
    Az biztos jó
  • mesor
    #39
    Praktikeres 15eFT-os! :)