21
Kampós rettegés
  • Harly18
    #21
    A mai horrorrok többsége sajnos inkább undorító, mertr egyszerűbb, mint kidolgozni egy normális sztorit... :(
  • Danny1987
    #20
    Szerintem inkább undorito film mint ijesztő.
  • Harly18
    #19
    Én nem bánom, hogy megnéztem. Félni én sem féltem, inkább nevettem.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amikor lenyomta a csaj torkán a mobiltelefont, az nagyon tetszett, meg amikor a lógó csajt a kutyák széttépték. Az első perctől lehetett tudni, hogy a vén nyanya benne van a buliban, s hogy az ő gyereke ez a melák

  • homeless
    #18
    Ez nem is horror, hanem valami nagyon lightos thriller véres kivitelben. Egyetlen olyan perce nem volt amin paráztam volna. És annyira kiszámítható az egész, hogy hihetetlen. Szánalmas szar, már bánom, hogy leszedtem.
  • Harly18
    #17
    Most néztem meg. Tényleg átlagos, kiszámítható teljesen, de volt benne egy két mókás jelenet :)
  • hnoemi
    #16
    Úgy utálom már az ilyen "egy kaptafára készült" filmeket. Ez sem igazán nyerő, mind ugyanolyan. És unalmas. Úgyis tudjuk hogy mi lesz a vége. És már az első percekben lehet tudni ki ússza meg. Ezért volt más a Fűrész 1. A második már kevésbé volt kiszámíthatatlan, de ennél a filmnél az is ezerszer jobb volt. Nincs ötlet, kell a zsé, erre fognak egy marha nagy kopasz fazont, aki persze nem teljesen ép, meg egy gonosz anyukát és nosza. Hány ilyen film volt már, jaj.
  • grebber
    #15
    Én tegnap este néztem meg nagyon jó csak ajánlani tudom!
  • BiG G
    #14
    inkább dvdrip, vcdquality-n sincs egyenlőre kép erről a release-ről :|
    egy TC-nek azért örülnék :)
  • #13
    See.No.Evil.2006.TS.xVID-LRC
  • BiG G
    #12
    aki azt leszedi az meg is érdemli
    dvdrip a minimum, vagy inkább full dvd. A jobb filmekre meg el kell menni moziba :-)
  • UltimateGamR
    #11
    kiadtak belőle egy kamerás változatot
  • xy21
    #10
    Nem szeretem a gore horror filmeket!
  • schrank
    #9
    ez aa szar tele van pc-s trükkel ami még ilyen kis képen is látszik bele sem merek gondolni milyen ratyi lesz full screen-en
  • Voltan
    #8
    Hát, a trailer ritka pocsék lett, látványos ugyan, de semmi nem derül ki a filmből. (Csak nem azért, mert nem is szól semmiről?) És mást is rohadtul idegesít már az ügyeletes trailer narrátor "iszonyúkeményéskomorvagyok" hanghordozása? :)
  • Lammer
    #7
    XD
  • BiG G
    #6
    rád számítottam Lammer :D
  • Istencsászár
    #5
    legyen benne kasza vér durvulás, akkor már rossz nemlehet:D::D erre kiváncsi vagyok:D
  • sweech
    #4
    itiz
  • Lammer
    #3
    nembaj ;)
    felolem johet XD
  • BiG G
    #2
    uff
    mégegy fűrész utánzat, olyan lehet mint a Hostel...
  • UltimateGamR
    #1
    See No Evil
    Hivatalos oldal: SNE /érdemes megnézni ,jól összerakott /
    Hivatalos trailer: a hivatalos oldalon
    Rövid jellemzés: 8 fiatal egy hétvégére beköltözik egy Hotelba , de nem tudják mi vár rájuk... KÍNZÁSOK , CSONKÍTÁSOK , FÉLELEM... kampós baltás késes gyilkos .... egy újabb horror mestermű!