13
  • Ticsy
    #13
    Sziaztok!
    Miért van az a reptéres játéknál miután felvettem da vinci találmányát minden sárga lessz? alig látni vmit.
    Ha tud valaki segíteni kérem segítsen
  • gabesz1114
    #12
    Sziasztok
    Miért van az, hogy mentett játékot betöltök, de "vissza a játékhoz" után leáll a játék?
    reméle mtud valaki segíteni
    köszi
  • czipi
    #11
    figyelj, azért szebben is lehetne
    olvasd el a könyvet
    amúgy The Mona Lisa
  • Dede1994
    #10
    BASSZÁTOK MEG AZ ANYÁTOKAT VALAKI SEGTSEN MÁR MERT A FASZOM KI VAN VALAKI MOD JA MÁR MEG AZ
    OH LAME SAINT KÓDOT MIT KELL BELŐLE KIRAKNI??
  • Dede1994
    #9
    hahó könyi modnja el valaki az
    oh lame saint kódot könyi könyi
  • Dede1994
    #8
    sziasztok valaki meg tudja mondani mi az elsó páján az az oh lame saaint jelentése?
    mit kell kirakni belőle mondja meg valaki
  • Andrejka
    #7
    én már csak nemsokára kapom meg

    addig elmondaná valaki hogy milyen játék ez?
  • zuzulu
    #6
    HELP!!! Elakadtam a Da vincibe.A Monalisas képnél.Van remény? kösz
  • matkovec
    #5
    sziasztok kellene kis segicseg a wc ben kidobtam a poloskat es kijott valami fejtoro betukbol kell valamit essze allitani de nemnagyon sikerul nemtudna valaki segitteni? elore is koszi
  • ScarY MAN
    #4
    amugy megvannak a kodok:D kit erdekel?:D:D:D
  • drizzt1666
    #3
    Multkorjában láttam egy ezzel foglalkozó dokumentumfilmet a discovery-n, ahol úgy hallottam, h az egész csak egy fikció, és minden csak általános dolgokra lett kihegyezve, meg a véletlenekre, és ha ez sem volt elég, akkor a hamisítványokra.

    Mellesleg a játék már 10 napja kijött, és már törés is van hozzá. Ejnye bejnye cikkiró úr!
  • ScarY MAN
    #2
    rajottetek a kodra?:D
  • mousee
    #1
    Ezt a játékot már eléggé rég kiadták...legalábbis nekem már vagy egy hete megvan... :P