9
DKU-5-ös kábelt TUSB3410 ismeri fel ha belerkakom a gépbe
  • Zolekiss
    #9
    Nos, a probléma nekem is előjött szó szerint ugyanígy.
    Először szedd le a régi kábelprogit a Programok telepítése/törlése ablakban.
    Szedd le a tévesen társított eszközt a Sajátgép eszközkezelőjében (az Egyéb eszközök alatt találod meg tusb3410).
    Indítsd újra a gépet.
    A további megoldást Louis javaslata adja, a CD-n adott saját drivert kell feltenni, nem a legfrissebb letöltöttet!
    Miután a CD-ről telepítetted a kábelmeghajtót:
    1. Csatlakoztasd a kábelt a telóhoz
    2. Csatlakoztasd a kábelt a PC-hez.
    3. feljön az új hardver ablak, válaszd a Hely megadása opciót és jelöld be, hogy keressen cserélhető adathordozóról (CD).
    4. Meg is találja a hiányzó inf fájlt, a többelemes listában az operációs rendszernek megfelelő fájlt kell kiválasztani, ebből kettő is van, azt válaszd ami a CD-n van!
    Miután sikeresen felismerte a kábelt ismét feljön az új hardver ablak mert talál még egy portot is. A teendő ugyanez mint az előbbi esetben.
    És láss csodát, működik!
  • ssdb
    #8
    probléma megoldva, kábelcsere akcióval. Azért köcc a segítséget!
  • LouiS Kmét
    #7
    Kábelhez kaptál drivert azt kell fel rakni ,ha gondolod akkor privibe adok e-mail címet és segítek beállítani ..
    Nekem speciel a pcsuit-s dolog egyátalán nem müködik 6101-el sehogy se !
  • ssdb
    #6
    hi!

    köcc a sok helpet, a változatosság kedvééért egyik sem működik.
    Ez a PcSuit a driverrel együtt már vagy 10-12x biztos le fel volt szedve/rakva szal nem ez a baj sztem...

    ez a Mobiledit-es dolog meg nagyon PcSuit szerű, csak sokkal kezelhetőbb... de drivert uu nem ad / talál... szal így oly mind1...

    assem visszaviszem a cable-t mer ilyen nincs, mer azért ennyire hülye nem lehetek, h ne tunnám beállítani...
  • Tarajos Sül
    #5
    Ne legyél ilyen "Nem érdekel!" típus :)
  • LouiS Kmét
    #4
    Rakd fel a cd-ről a drivert és tölsd le ezt a progit !(magyarul is van !)
    Ezt használom : egyszerü és mindent tud !!!!
    mobiledit
    Törést találsz a neten ! Ha mégse akkor írj privit !
  • akyyy
    #3
    és akinek nem sikerül, az meg le van szarva, topik close ^^
  • Tarajos Sül
    #2
    Háát nemtom mi lehet a problémád!

    Én is ilyen kábelt használok,és nekem tökéletesen müködik!
    Nokia 3220-hoz vettem,és ami a cd-jén van kábel illesztőprogi,csak azt telepitettem fel,a nokia.hu-rol meg letöltöttem a legfrissebb nokia pc suite-t!

    Nekem tökéletesen müködik,mint már azt irtam!

    Én nekem az elején azért nem sikerült az "üzembehelyezése",mert akkor telepitettem fel a progiját,amikor csatlakoztatva volt a géphez az usb kábel!
    Ha eddig ugy instalálltad a cucait,hogy a kábel a gépeden volt,akkor probáld meg ugy,hogy feltelepitessz elöször minden progit,és amikor a pc suite kéri,hogy a telohoz csatlakoztasd a kábelt,akkor dugd őssze a géppel a kábelt,ezután a teloval!

    Amugy nem az usb-nek ismeri fel a gép a kábelt,hanem soros port-nak!

    Ha vmi nem sikerül még igy se,irj privit!
  • ssdb
    #1
    Háy!
    Nem tudom miért van ez, lécci segítsetek. Ma vettem ezt a cable-t a vodánál, elméletileg müxenie kellene, de nem teszi.

    A CD-n lévő drivert fel telepítem hiába, a nélkül is ennek a TUSB3410-es csodának ismeri fel. Ami nem tommifán terem. Vagyis már tom, mert ráekerestem neten, de nem nagyon értem miért jó az nekem és miért nem annak a Cable-met ismeri fel ami nekem kéne.

    A Nokia PC Suite-val nem kommunikál, semmit nem tok csálni.

    ehhez a csodás TUSB3410-hez vmi HID drivert találtam de az se segített sokat, most legalább üres állapotban amikor a teflon nincs rajta felismeri ennek a HID-s csodának, de amikor a telefont hozzárakom (Nokia 5140 - hivatalosan is müxenie kéne) nem teszi.

    A nokia honlapjáról leszedtem a legújabb PCSuite-ot, 6.6.18, így sem müxik. A drivert már többször ujraraktam. Eredménytelen.

    Pls help.

    Telefon: Nokia 5140 (nem az i-s verzió)
    Cable: DKU-5( nem az i-s verzió)
    PcSuite: 6.6.18
    Op rendszer: HUN WinXp SP2