35
Kedvencek temetője
  • Kaileena
    #35
    húúú,hát a hires Kedvencek temetője....először elolvastam a könyvet az Állattemető-t és aztán pár napja vettem emg videón(DVD-n nem volt),tulajdon képpen kölcsönözni szerettem volna,de 40sk(280Ft)-ért odaadta nekem a kölcsönzős nő,el is fogadtam,de sajna csehül van!!!!én szlovákot tanulok rég óta,igy van amit emgértetek,sokat tesz,h elolvastam és tudom miről van szó.nos örülnék neki,ha magyarul is meglenne DVD-n,szal' ha elugriok vagy valaki elugrik MO-ra akkor be szeretném szerezni!
  • jointeer
    #34
    oké, majd megnézés htx .c-
  • EmIn3m02
    #33
    O-:
    sztem is jóvolt a film,nekem nagyon tetszett htx
  • jointeer
    #32
    szaros ¦-|
  • Frozen Whispers
    #31
    Mikor először láttam akkor kicsit megijedtem, de annyira nem rémisztő film szerintem. :)
  • Mr_no_NaMe
    #30
    Hát emberek én nemtudom, hogy ti miként tudtok befosni egy könyvtől mondjuk ez a tornyos történet tényleg hullapara lehetett, de ha ülsz a szobádban és olvasol...hát nemtom...mi a franctól ijednél meg??
    Este majnem max hangerővel egyedül sötétben megnézni egy JÓ horrorflilmet (mint pl ez) na az már para...
  • Voltan
    #29
    Jah, a könyv tényleg jobb, de azért a film se lett olyan rossz. Vannak sokkal trébb King adaptációk is.
  • CsőKujts
    #28
    Amúgy a film egy nagy gagyi a könyvhöz képest. Emberek. Tessék olvasni! Attól szartok be igazán. :))
  • CsőKujts
    #27
    Ezzel kapcsolatban van egy komoly élményem. Mégpedig honvédségnél volt egy kétszer ki kellett mennem toronyba. Előtte meg bementem könyvtárba és hát mit vettem ki én hülye... A kedvencek temetőjét. :) Azt olvasok a torony legfelső lépcsőjén erre halálraválva veszem észre, hogy hozzámdörgölőzik valami!!!! Már akkor tudtam mi az amikor még oda se néztem és gondolhatjátok milyen halálparát kaptam.. :) Mindenesetre nem tudom melyikünk üvöltött nagyobbat én vagy a macska. Utána pedig nem akart elmenni a kis geci jött vissza. :)) Bevallom borsózott a hátam. :) Persze ez este volt és egy jól félreeső toronyban a kerek erdő közepén.. Sux..
  • Snecie Smicie
    #26
    Ez fura. Mikor legelőször láttam 6-7 éves koromban akkor nagyon megrémített a film.
    De még ma sem mondanám unalmasnak.
  • Csaba
    #25
    Meg a Halálsoron.
  • artschi
    #24
    talán kivétel a Remény rabjai szvsz.
  • Frozen Whispers
    #23
    Nem rossz film, jókat lehet rajta aludni
  • Frank99
    #22
    sajnos filmben nem olyan jó, mint könyvben.
    ugyanúgy mint minden S. King regény....

  • Rage47
    #21
    naggyyon lool film szerintem:D:D:D tegnap belenézegettem, mert a hugomnak nagyon tetszett...
  • Fülüke
    #20
    Szerintem is jó a film, de azért már jó régen elkészült. :D (nem szapulni akarlak ezzel)
  • Fülüke
    #19
    mért most nyitottad?
  • Herr Lehrer
    #18
    nem, fordítva:DDD
  • j4n3k
    #17
    a gyerek? XD és azt szúrta le az anyja? XD
  • Dying Soul
    #16
    Akkor jól gondoltam :o)
  • el bruja
    #15
    eltemettél a temetőbe és "zombiként" újjáéledt..
  • j4n3k
    #14
    tegnap csak addig láttam a filmet, hogy a kisgyereket elütötte a kamion. azután mivolt?
  • Snecie Smicie
    #13
    amúgy feelsleges minden filmnek külön topik, még akkor is, ha nagyon jó film
  • Slayerboy
    #12
    Tegnap van :D
  • Snecie Smicie
    #11
    áz
  • Bankrupt #10
    Wáh, sose tudom végignézni, mindig elalszok rajta xD
    A végén a kisgyerek anyja fogja leszúrni, vagy valami ilyesmi?
  • donoki
    #9
    hmm még nem
    mikor van a viasaton?
  • Dying Soul
    #8
    Stephen King?
  • mukika
    #7
    könyv jó, film nem rossz, de jóval gyengébb.
  • j4n3k
    #6
    Télleg? basszus! miről szól?
  • Rage47
    #5
    most megy tvben...:Dviasat
  • Vlala #4
    Állattemető címmel megvan könyvben. Úgy még hatásosabb.
  • Kanál
    #3
    nem
  • el bruja
    #2
    jah...egyik kedvenc régebbi horror filmem
  • j4n3k
    #1
    ismeritek?