365
Windows Media Player 11
  • tommygear
    #365
  • Bokafix2
    #364
    A VGA vezérlőpultban keresd meg a "Video" opciót, és vedd lejjebb a fényerőt... attól fakó a kép, hogy ott magasra van állítva.
  • vérpocok
    #363
    Annak mi az oka, hogy minden letöltött Windows Media Playerrel játszott film tök fakó? (Windows 10-et használok)
    Viszont ha böngészőben nézem online ugyanazt a filmet, vagy bármilyen más videót nézek a neten, az teljesen oké. A WMP-el meg olyan, mintha nagyon fel lenne húzva a kontraszt, és kifakulna a kép, és egy az egyben hiányoznak a fekete színek. Pedig néztem a videobeállításokat, nincs semmilyen érték magasra állítva.
  • pasla09
    #362
    Hogy lehet rávenni a WMP11-et,hogy lejátsza a DVD-ket?? XP SP3,K-Lite.Hang van,kép nincs.VLC,BS Player,KM Player...stb,nem érdekel.Köszi előre is...
  • jaki88
    #361
    olyan problémám lenne, hogy elinditok egy videót és a hangot lejátsza, de a kép megáll az elején és nem megy tovább. ez miért van? illetve van rá probléma
  • SkylineGTR
    #360
    hi all. azt szeretném kérdezni, hogy azt nem lehet beállítani hogy kiírja a zene szám mellett hogy milyen hosszú? úgy mint a régebbi media playerbe? mert elég idegesítő, főleg a több szám van, hogy nem látom a hosszúkat. tudtok erre vmit mondani?
  • lagos01
    #359
    A Haali splitter segített.
    Köszönöm
  • Gregorius
    #358
    Először letöltesz egy codecet, ami bírja. Haali splitter pl, vagy Gabest, vagy hasonló. Utána meg fogod találni a menüpontot. alapból 10-ből 9-szer nem találja a WMP, hanem lejátsza mindkettőt. Ha mindkettőt hallod, az azt jelenti, hogy nem fogsz tudni választani. Ha csak az egyiket hallod, akkor lehet, hogy fogsz tudni.
  • lagos01
    #357
    Üdv.

    Ha elindítok egy videót aminek 2 hangcsatornája van(magyar+angol)
    akkort mind 2 csatorna egyszerre megy.Szóval lehet hallani az angol eredeti szöveget és a magyar szinkront.
    Hol lehet kiválasztani hogy melyik csatorna menjen?
  • Man19
    #356
    Üdv!

    Meg lehet vhogyan azt csinálni, hogy amikor elindítom a progit, akkor alapból minilejátszó módban induljon???
  • tomo05
    #355
    helotok!hol kell beállítani a progiba hogy csak video-t játszon le???
  • lck
    #354
    Igen gond - MS elesik a bevételtől.
  • Zero07
    #353
    Az gond, ha Windows Media Playert használok, de nem eredeti a Windows?
  • DonSzykla
    #352
    Üdv lenne 1 olyan problémám hogy a Windows Media Player 11-el akkarok zenét halgatni vagy filmet nézni ( eredetit v másoltat ) egyaránt seholsincs hang csak kép hogy mi lehet a hiba mert eddig volt egyik nap ról a másikra meg már nem hogy ezt hogy lehet ne orvosolni vagy mitcsinánáljak
  • Gregorius
    #351
    Én annyit várnék, amennyit csak kell. Csak tudná ezt magától elintézni a WMP. De nem pufferel ez előre semmit. Hiába neki a beállítás. Felőlem 2 percig is pufferelhetné magát.
  • Gregorius
    #350
    Az a baj, hogy a felsorolt programok viszont igen mostohán viselkednek, ha meglátnak egy 13000 bejegyzésből álló lejátszási listát. (Na persze a WMP is sokszor behal tőle. Ezt még mindig a Winamp kezeli a legkulturáltabban.) No meg persze a Nero és a Power DVD nem valami látványos, ha éppen nem filmet játszik, hanem zenét.
  • computerguru
    #349
    Sajnos megkell várnod,amig jóval előre bepufferol,különben utol éri és megáll,vagy akadozik!
  • computerguru
    #348
    Mondjuk a media player nem igazán filmlejátszásra van kitalálva,több oka is lehet,de ha megpróbálnál egy másik lejátszót,pl.Power dvd,vagy a nero show time lejátszója,mindjárt más lenne!
  • Gregorius
    #347
    Nem tudja valaki, hogyan érhető el, hogy hálózati meghajtóról történő lejátszás esetén a Windows Media Player előre buffereljen be mondjuk 30 másodpercnyi anyagot?

    Ezt úgy értem, hogy előre. Tehát nem úgy, ahogy a szerencsétlen eszközök -> beállítások -> teljesítmény -> hálózat -> buffer kézi megadási -> 30mp beállítás működik. Mert az nem működik sehogy. Elkezdi játszani rögvest a zenét, videót, és ha nem jobb az átvitel sebessége mint a lejátszási ráta, akkor bezony akadozik orrba-szájba már az első másodperctől.
  • Gregorius
    #346
    Sehogy
    Bővebben: Fraps
  • cicai
    #345
    engem is érdekelne...
  • rucinho
    #344
    Hoy!

    Hogyan lehet Win7 alatt letenni eszköztárba a mp-t?
    Danke gö!?
  • szabi16
    #343
    sziasztok,Az a kérésem lenne hogy a windows media playerrel történő filmlejátszásakor a bal felső sarokban az alábbi szöveget írja ki:
    AUDIO TRACK:INPUT DESCIPTRION...
    OUTPUT DESCIPTRION...
    ÉS EGY CSOMÓ SZÁM.EZT HOGYAN LEHET ELTŰNTETNI A KÉPERNYŐRŐL!!köszönettel mindenkinek aki segíteni tudna![#integet2
  • Reteek
    #342
    Lenne egy olyan kérdésem, hogy hogyan lehet Win7 alól törölni a WMP11-et ? Fel akarom tenni a 10 et Stream dolgok miatt.
  • NiGhTM4R3
    #341
    Hali, ami a Windows 7-ben van WMP, abban hogy lehet képet lopni?
  • NiGhTM4R3
    #340
    Hali, ami a Windows 7-ben van WMP, abban hogy lehet képet lopni?
    (Nem tudom a verziószámát megnézni - nem találok névjegy-et vagy mást, de gondolom a legújabb)

    Szóval eddig VLC-t használtam, és most kipróbáltam ezt a WMP-t és sokkal szebb képe van bizonyos esetekben.
    Akarok képet menteni a 2 lejátszóból, hogy tudjon valaki segíteni, mi lehet a baj a VLC-vel.
  • xxdani
    #339
    Helló! Nem találtam kifejezetten media player classic-os témát, de azért valamennyire ide is vág szerintem. Mitől lehet az, hogy ha nézek egy videót és azt teljes képernyőn akarom nézni akkor egyszerűen fekete lesz a kép ? Ha nem teszem ki teljes monitorra hanem próbálom kihúzni teljes képernyőre akkor van egy pont ami után csak fekete kép lesz látható, de hallom, hogy a film megy a háttérben. A WMP11-be lejátssza rendesen csak itt bénázok. Mi lehet a baj? A választ előre is köszi
  • remys44
    #338
    DivX codec megoldotta a problémát.
  • Apocalipto
    #337
    Codec?
  • remys44
    #336
    Hy, nekem olyan problémán van, hogy ha elinditok egy filmet akkor a hangot lejátsza, de a képet nem(a bsplayerrel müködik, de én szeretném ha a WMP is menne) Remélem valaki tud segíteni. Amúgy minden eredetí.
    Előre is kösz.
  • WuFraZselic
    #335
    hmm, nekem is ugyanez a problémám :D azthittem ez csak egyéni
  • cicai
    #334
    köszi:)
  • Jaffa 2843
    #333
    winamp-on bevan állítva, hogy használja a gombokat?
    Preferences->Global Hotkeys és ott beikszeled
  • cicai
    #332
    Sziasztok!
    Nem tudjátok hogy hol lehet beállítnai azt hogy a multimédiás billentyűmön, ne a media playert hanem a winampot irányítsa a play/stop gomb? Mármint a winampon vagy a windowson bellül kell?
    Amugy minden a winamphoz van társítva...
  • Andrew005
    #331
    Szeretném megkérdezni hogy nekem valamiért spanyol nyelvű lett és hogyan tudnám beállítani más nyelvűre?
  • kissadamvikt
    #330
    szasztok!

    wmp 11-et használok és az lenne a kérdésem h hogyan tudok online rádiót hallgatni rajta???
  • Jaffa 2843
    #329
    hi all

    valaki tudja hogy win media player 11-be belehet állítani azt, mint media player classicba, hogy eltenni kedvencekbe egy adott médiát és onnan folytass ahol abbahagytam?
  • BladeMan
    #328
    Szeretnék segítséget kérni ugyanis olyan gondom van, hogy ha WMP bármelyik verzíojával is játszom le a zenét csak a jobb oldali hangfalam szól!
    Nem értem mi lehet a baj pedig minden beállításán végig mentem de semmi sem segített!
    Ha Filmet nézek vagy zenét hallgatok minden más lejátszón megy csak a WMP-én nem!
    Ehhez szeretnék segítséget kérni mert fontos lenne hogy tudjam használni a WMP-t!!
    Előre is köszönöm a segítséget!
  • zyppy
    #327
    rákattyintok az ikonra homokórázik egy pillanatig és nem csinál semmit mit kő ilyenkor tenni?
  • Pipör
    #326
    Üdv mki!!
    nem lehet vhogy megcsinálni Windows Media Player 11 -el, hogy lejátsza a pls fájlokat?