113
Shadowrun
  • csgj
    #33
    csak Vistán megy, úgyhogy neki se állok :P
  • strebacom
    #32
    Nekem már csorog lefelé!!
  • grebber
    #31
    Gondolom a tört nemfog menni neten.
    Majd aki leszedte irhatna hogy esetleg hamachival müködik-e!
  • habib
    #30
    itt a teljes nfo:
  • zsotee
    #29
    Na erre kiváncsi vagyok..
  • NEOreg3
    #28
    Shadowrun-Razor1911 1.83GB

    1. Extract RARs
    2. Install
    3. Go into your installationfolder and delete the srsw_shadowrun.dll.
    4. Copy srs_shadowrun.dll and srsx_shadowrun.dll to your installationfolder.
    5. If you want the XP compatability, copy the files from the xp/ subdir to
    your installationfolder.
    6. If you want a shortcut on your desktop, this is the time to make one!
    7. Play!
    8. Have fun!
  • JCSR ODIN
    #27
    Botok ellen lehet játszani.
  • MarkBlade
    #26
    csak multi..
  • MarkBlade
    #25
    Félig egyet kell értenem veled ez valóban xar.. ahelyet hogy rpg vagy mmorpg csináltak volna belőle.. fps let.. mert ez kell a 12 éves amcsi gyerekeknek és mert ez olcsóbb.. a nevével meg majd eladják a gamét..szánalom.. Viszont a d&d is kötött szabélyrendszer és jól meglehetett volna csinálni.. lsd nwn 1..de mondjuk egy vampire is jó lenne.. :D
  • Gideon Wieth
    #24
    amugy ez a game MMO vagy lehet egyedül is nyomni ? :)
  • Gideon Wieth
    #23
    nem értelek titeket :) Nem olyan rossz az a Vista...Mondjuk én könnyen beszélek. Két vinyom van, egyiken Xp, másikon Vista :)
  • lammaer
    #22
    Na, tegnap láttam már torrenten, és MSék rendkivül gusztustalan húzással éltek: csak és kizárólag Windows Vistán fut, Xp-n nem. Csodálkoznék ha most emiatt mindenki elkezdene Vistát felrakni... én biztos nem, elmehetnek a búsba.
  • shootaboy
    #21
    Áhhh...a Shadowrun vezetett be az kocka/papír alapú RPG-k világába...emléxxxem, mekkora rajság volt, amikor a suliban a szünetekben, és szinte az összes szabadidőnkben SR-t nyomtunk, meg amikor megszereztem az első SR alapkönyvemet, az első kiadást, amelyiket még WC-papírra nyomták...mekkora volt az öjöm...hetekig azt olvasgattam, karaktergeneráltam, játszottunk...
    Jó régen volt, '95 körül.
    Örültem volna egy tuti szerepjátéknak.
    Egy ilyen kötött szabályrendszerre, mint amilyen a Shadowruné, sokkal egyszerűbb csapat alapú RPG-t fejleszteni, mint a D&D-re...nem is értem...egyébként úgy hallottam, a Fasa pár éve eladta a SR licencét (már viszonylag régóta nem játszok papír alapú RPG-t, regényeket sem olvasok), ha így van, ennek az eredménye ez a xaaar.
  • JCSR ODIN
    #20
    Mivel multi-ra csinálják, nem véletlen, hogy nem láttál single részre vonatkozólag semmit. Ha lesz is benne, max annyi lesz, hogy tolhatod botok ellen.

    Viszont ami kimaradt eddig a topic-ból és nagyon fontos az az, hogy ez lesz az ELSŐ olyan játék, amit a Vista-val rendelkezők, és az X360-asok játszhatnak egymás ellen.
  • ceas
    #19
    Hivatalos site-on. Legalábbis én a játékmenet leírásnál erre következtettem, na meg scr.shotok is erre utalnak. Remélem csak én értettem félre:P
    "Shadowrun™ is played over a series of rounds and, during the first 30 seconds of each round, you will have the ability to buy additional weapons, magic and tech, spending the money that you earn during play. You earn money for winning rounds and for actions during gameplay, including killing opponents, carrying the artifact, and using certain abilities to help your team. Players on the losing team also earn some money between rounds.
    The winning team is the first one to win six rounds. Each round is four minutes with the possibility of a one minute overtime. How to win a round is determined by the gametype. Shadowrun has three different gametypes available."
    Ez a game guids-on belül van a játék típusokról szól. Lehet ez csak a multi rész, de én solo-ról nem láttam leírást. Sőt a gameFAQ is ezt írja.
  • lammaer
    #18
    Honnan az info hogy tournament FPS lesz?
  • ceas
    #17
    Nem találok szavakat...Ez most komoly?? Tököm a hülye FASA-ba, hogy eladták magukat 30 ezüstpénzért. Az meg külön felháborító, hogy nem csak egy sima FPS-t csináltak egy komoly, gazdag háttérvilággal rendelkező rpg-ből, hanem egy szaros story, meg normális single player nélküli tournament fps-t. A mai világban már tényleg mindent lehet, csak elég zsé legyen
  • lammaer
    #16
    Hát tény, egy ennyi háttéranyaggal rendelkező világból alap hogy valami RPG/Kaland cuccost csináljanak, de azért mindenképpen adok egy esélyt az FPS-nek is. Már csak azért, mert az MS játékok elég szinvonalasak szoktak lenni, úgy vettem észre nem nagyon adnak ki szart a kezük közül (játékokról beszéltem, nem az oprendszerükről )
  • Police88
    #15
    Nekem bejön ez a játék, biztos csalódás a rpg-s arcoknak de ha sikeres lesz talán kiadnak belőle vmi jó rpg-t vagy akár mmorpg-t... engem team fortressre emlékeztet
  • LES FORZA INTER
    #14
    A cím lehetett volna: Shadowrun avagy a világ egyik mlegnépszerűbb szerepjátékát hogyan csesszük el a lehető legjobban. Kíváncsi lennék a mátrix, az asztrál vagy a rigózás megoldására.... Ez is csak egy tucatFPS lesz, nem pedig egy szerepjáték. A pénz számít nem a minőség szal igénytelen sz@r lesz.
  • grebber
    #13
    Gameplay trailer
  • Goth
    #12
    ageof 3 jobb =)
  • Thanatos
    #11
    vagy mw4? najó a jó az erős rá főleg a merc-re :P
  • Thanatos
    #10
    age of empire 1-2? :) maguk idejében jók votlak ... :)
  • Bucser
    #9
    Nekem az FS 2004-ből meg az összes szimjéből 1 dolgot hiányolok.. a repülési modellt.. lehet az avionika isten de attól az még nem repülő hogy nyomogathatod a gombokat:) Ha fizika nincs mögötte... De ez itt elég offtopic:) BTW Freelancer is M$ játék volt. Dungeon Siege 2 szintén MW4 szintúgy (meg is élt 3 kieget meg egy rakás non official packot)
  • Barney Tech
    #8
    Flight Simulator 2004
  • Bucser
    #7
    Adott már ki a Májkrémszoft jó játékot csak most nem jut eszembe egy sem:)
  • sweech
    #6
    x_X
  • Barney Tech
    #5
    Jó gagyi sztem
    .
  • tigeroo
    #4
    ez valami vicc
  • Nagydög
    #3
    Remek lesz. Az MS megmutatja, hogyan kell megeroszakolni egy nagyon jol megtervezett univerzumot, es hogyan lehet minel igenytelenebb vackokat kiadni Shadowrun logo alatt.
  • Barney Tech
    #2
    Vista? menjeneke a faszomba pedig nem is olyan jó a grafikája.
  • alph4
    #1
    Egy Microsoft fejlesztésű FPS játék, ami Vistára és Xbox 360-ra fog valószínűleg megjelenni. Pontos megjelenési dátum még nincs.

    Itt találtok képeket a játékból!

    Itt pedig pár ingame video található

    Kíváncsi vagyok milyen lesz, így a képekből és a kisfilmekből érdekesnek tűnik ;)

    A játék hivatalos oldala