113
Shadowrun
  • sedf
    #113
    Hello!
    most töltöttem le a Shadowrunt csak telepítésnél mindig kilép és feljön egy ablak amin ez áll:
    installation of this game is not supported on your operating system
    Ami azt jelent ugye hogy az op rendszer nem megfeleő.
    Van XP patchem de nem naon tom mit kezdjek vele.
    Segítsetek PLS!
  • joe1980
    #112
    És ,hogy kell eljutni az offline mod-hoz?szeretném megkérdezni.
  • CAC
    #111
    Ugyanaz lesz a probléma, mint <b>demeter</b> esetén. Nevezetesen nem másoltátok be a gamedirectoryba az xp kompatibilitáshoz szükséges 2 fájlt.

    Én kb fél óráig szenvedtem mire eljutottam az offline game módhoz. Fenemód elkurjantották ezt a profil menüt. Tényleg nem lehet Hamachin nyomni a gémet? Nekem szingliben bejött...kár, hogy nem SR feeling.
  • TQ cheater
    #110
    KATT!!De aztán irni...
  • Mentol
    #109
    Akkor nem sok értelme van...
  • stevenson1988
    #108
    Xbox Live acco nélkül ne is próbálkozz :P
    ugyanis azt a rendszert használja...
  • Mentol
    #107
    Nekem megy XP-n is.
    Vannak magyar szerverek?
  • TQ cheater
    #106
    Hali!!

    Tetszik a játék.Lehet semmi köze SH-hoz de amugy jo kis mágiás-fps.Sajna az baj h csak vistán megy meg qrva nagy a gépigény.
  • Hody
    #105
    nah nekem is ez van!!! narancssárga képernyő

    mit lehet ellene tenni?

    köszi
  • grebber
    #104
    Nem lehet sajnos :(
  • csokiskex
    #103
    vagy nem lehet?
  • csokiskex
    #102
    hali! nincs kedvetek HAMACHI-val lanon tolni a shadowrun-t???
  • szapor
    #101
    ezt írja ki nekem mi lehet a probléma? Az eljárás belépési pontja (RegGetValueW) nem található a DLL-ben (ADVAPI32.dll)
  • VKriszta
    #100
    Sziasztok
    Tudna valaki egy szeria kódot a játékhoz? Köszi
  • stevenson1988
    #99
    és speciel nem hinném hogy kodek probléma lenne ott, mert az ilyen problémák videóknál (pl intro) szokott előjönni, de itt ingame eseményről beszélünk
  • Mayday
    #98
    Nekem XP-n olyan siman, minden gond nelkul elindult, hogy en lepodtem, meg legjobban, itt a lenti iromanyokat megnezve :)

    Legnagyobb problemam a profil ablakbol a jatek fomenujebe valo eljutas volt :)

    Sztem is uj driver kellhet, vagy esetleg lehet kodek problema is, az en gepemen mindossze egy K-Lite kodek (csomag) van, azzal meg ment minden!
  • stevenson1988
    #97
    Demeter: szerintem a megoldás egy vista lenne (ha már a shadowrunhoz nem gyenge a géped akkor vistához se)

    LES FORZA INTER: frissíts drivert, windows-t (service pack), vagy tegyél fel te is vistát
  • LES FORZA INTER
    #96
    vki segíthetni, xp-n próbálom elindítani, de csak narancssárga képernyő jelenik meg, a célkereszt és az egyéb ilyen dolgok látszanak csak amik a jobb és bal felső részen vannak.
  • Demeter
    #95
    Skacok mit kéne tennem, hogy elinduljon XP alatt? A gépem nem "gyenge" szal azzal nem lehet gond. Úgy tettem ahogy az nfo-ban írták de mindhiába. Valami oknál fogva mindíg azt írja ki " Az eljárás belépési pontja (RegGetValueW) nem található a DLL-ben (ADVAPI32.dll) " és emiatt nem hajlandó elindulni. Szerintetek mi lenne a megoldás???

    Thx!
  • SG
    #94
    Sose kezdj sárkánnyal :)
  • Mayday
    #93
    Nem is fasza, hanem "Fasa" :)
  • grebber
    #92
    Azért örültem volna ha legalább hamachi müködik mert botok ellen szerintem nem annyira jó.Ergo kárvolt letöltenem :(
  • csokiskex
    #91
    ja és azt elfelejtettem,h 1024-ben max-on,de csak 2x AA!!!
  • csokiskex
    #90
    halljátok! ez nagyon fasza kis játék lett!:D Mindenki parázott a gépigény miatt(még én is)! És átlag 28-30FPS-el m1!Pedig nincs vmi bika vasam!Csak kár,h Xp-n nem m1 online:D
  • Mentol
    #89
    Nekem tetszene a játék, de pár perc után egyszer csak kilép egy hibaüzenettel, ami semmit nem mond...

    XP-n próbálkozom.
  • stevenson1988
    #88
    jólvan, ha sikerült akkor jó, bár nem tudom miért volt "tök üres" az az ablak... mindegy...
  • Scapolite
    #87
    Értettem,de hidd el tök üres volt a commander ablak mikor az általad beírt bill.kombinációt próbáltam.
    Végülis megoldottam winrar-al úgy,hogy intézőben jobb klikkes megoldást alkalmaztam és választottam 1 rar alkalmazást ami összehozta.
  • Jinx4169
    #86
    hy ! nekem XPn elindul de amikor elkezdenék játszani akkor az egész képrenyő narancssárga lesz,csak a HUD látszik rendesen...tudok vele menni lőni mindent csak éppen semi nem látszik...
  • stevenson1988
    #85
    látom még mindig nem érted, menj rá az első fájlra (1 klikk) majd nyomj alt+f9-et! érted? hol írtam én duplaklikket?
  • Scapolite
    #84
    ha klikkelek az első file-ra ahogy szoktam commanderben akkor semmi nem jelenik meg.Pedig mindig csinál 1 nagy iso filet ha dupla klikkel rámegyek commanderben és szépen áthuzom másik oldalra,hogy kicsomagolja.
    Jelen esetben nem csinál 1 db filet a sok kicsiből hanem nem jelenik meg semmi
  • stevenson1988
    #83
    Scapolite: pont az hogy total commanderrel, első fájlra rá állsz (.001) és alt+f9

    saxicola: single kampány nincs benne ha erre gondolsz, de lehet tolni botok ellen is, ha ez segít: counter strike kategóriájú játék, csak más világban
  • saxicola
    #82
    A grafika eleg jonak tunik. Most ez kizarolag multiplayer jatek?
  • Scapolite
    #81
    Milyen progival lehet ezt kicsomagolni?Commanderrel nem lehet sem rar-al.
  • stevenson1988
    #80
    nem lehet hogy csak egy xbox live acco-t kéne létrehoznod?? hmm? (ez csak egy tipp)
  • strebacom
    #79
    Hát igy!!
  • Rasti
    #78
    Miképpen tudtad Vista alatt müködésre birni?
    Nálam folyamatosan valami aktiválást kér :(
  • strebacom
    #77
    Néhány kép vista alól, nagyszerü graf, jó game:















  • Muci78
    #76
    Nálam XP-n az exe hibát észlelt leállt :( Lehet barton proci a hiba?Továbbá nem indul :Lost planet,Colin Mcrae Dirt
  • Raptor 2
    #75
    Na gyerekek, most nagyon boldog lettem, megláttam hogy XP-n is megy! Szedem is, bár ha eredetiben megvenném, és ahhoz használnám Razor "XP-s fájlait" akkor is futna? MErt kipróbálom, és meglátom majd, ér e nekem annyit, hogy eredetiben díszelegjen a polcomon.
  • Rasti
    #74
    Sziasztok.

    Feltelepitettem a Gamet Vista alá,de induláskor valami Activálást kér :(