124
  • Tinman #1
    "Miért vásárolnák 600 dolláros PS3-at?"

    Azért bazmeg, mert a jelenlegi 3.2-es 64 bites, 2 Giga 2x667 Mhz-es, X850XT PE, Sata, DL-es DVD pörkölő, Audigy 4. stb., közel 300k-s gépemet röhögve alázza.

    "Az emberek többsége két készülék mellett dönt majd, ez pedig az Xbox 360 és a Wii lesz, amely kijön a PS3 árából"

    Anyád az Miyamoto... az emberek többsége -főleg az ex-PS1-es és PS2-es emberek- igyekeznek spórolni, hogy minél előbb magukévá tehessék a mindent verő konzolt.

    Ez a Wiiiiii a 14 éves korosztálynak állat kis gép lesz, de komoly gamer X-re vagy PS3-ra szavaz.
    Csak ne lenne indulóban ilyen drága :-(

    Miyamoto elfelejti, hogy nem feltétlenül az ár a döntő -bár az is baromi fontos. Az emberek nem hülyék, jól tudják, hogy PS3 jóval többet ér, mint amennyiért kínálják majd...
  • mesor
    #2
  • Dzson
    #3
    Ezek után 99,9999%, hogy PS3mat fogok venni. A mikrofos kampánya nem áll másból, mint pocskondiázásból, a wii-hez meg lesz 2-4 értelmes game évente azt csá'. Egy x3,6 + külső hd-dvd árából veszek egy eleve blu-ray olvasós PS3-mat.
  • risp
    #4
    Majd egyszer veszek egy ps3-at meg egy wii-t. A ps3 az alapból tetszik, ez a wii meg lol. Jó az a távirányító.
  • pedrohsi
    #5
    öhöm, ezt Moore mondta, nem Miyam bácsi:)
  • Ma2ska
    #6
    Ja "xbox1,5", a sony jobban tette volna ha hazudozás, lejáratás , kamu videók helyett a teljesitményre és a játékokra összpotositott volna.
  • roliika
    #7
    PS3-nak is a távirányítoja ugyan ezekkel a funkciókkal rendelkezik! :)
  • Ma2ska
    #8
    /mielött fanboysággal vádolsz, ps2, xboxom is van, de most 360 lesz a következő.
  • roliika
    #9
    "Merril Lynch " Jajj má megint ők? :DD Még hisznek nekik az emberek ennyi durva melléfogás ellenére is???
  • roliika
    #10
    " Kissé érdekes Redmond érvelése, amely főként jelenlegi pozícióját félti a Sony nagy durranásától." Igen Peti! Van is miért aggódnia! :D Már csak azért is, mert úgy gondolom ázsia elég nagy ország, és szerintem evidens, hogy nem a gagyi Wii-t vagy az /nem is tom hogy fogalmazzak finoman/ übergagyi Xbox 360-at veszik majd meg. Ők a grafikát figyelik+ a valóság hűséget, fizikai hatásokat /ugye japánok is eléggé technika buzik/, ja + nekik a 120-150 ezer Ft csak zsebpénz. Szóval ott nem a pénz a döntő. Emléxek, mikor a PS2-t kiadták , volt aki képes volt 1 napot ott aludni hálózsákban. A ps2 200 ropi körül volt 6 éve! Szóval a Ps3 ezeket figyelembe véve tarolni fog.
  • Yv@n
    #11
    "Ők a grafikát figyelik+ a valóság hűséget, fizikai hatásokat" bullshit.
    Játékélményt figyelik, emellé pedig megrögzött márkabuzik. Ha a sony egy zsák krumplit árulna sony logóval azt is megvennék, jó marketing mellett.

    Nekem wii jön be ezeddig legjobban, másik kettő majd akkor jöhet egyáltalán szóba, ha megközelítik a wii nyitó árát :)
  • Zenty
    #12
    Sok kis konzol agyu gondolkodni nem ártana :D
    Ezt nem japo mondta hanem more!

    Egyébként én komoly gamer vagyok még is wii a szimpi miért lehet?
    Red steelt látom még nem láttad akár ezért az egy gamert is érdemes a wii evvel az irányitoval!
    http://www.576.hu/hir_reszletes.php?id=46199
  • joofiu17
    #13
    Szohoz sem jutom...
  • Zenty
    #14
    Csak hasonlo funkcio ps3 te nem fogsz kardozni meg ilyenek :D!
    Meg sajna az elején szerintem ps3 gamekbe ez a funkico nem lesz kihasznával pedig fps gameknél ott kötelező lenne!
    Xbox 360 nálam ezért ugrott sima konzol irányitást kösz nem :D
  • fawcet
    #15
    Ha van valakinek pénze vegye meg mind3at. Utána gondolkozzon el hogy megérte ennyi időt és energiát, pénzt kiadni ezekre a konzolokra.

    Nekem tökéletesen jó a pc is. Ott én választom meg hogy mi kerüljön bele és mi nem. Nemcsak játékra használhatom a gépet.
  • roliika
    #16
    Jájj...mondom, hogy dettó azt tudja a kontrollere! Amúgy nekem se XBOX-om se PS2-m nincs, a gépen játtszok ritkán ha van időm...persze örülnék bármilyen konzolnak...ingyen. Volt PS-em + DreamCast-em. Ha a wii eléri a DreamCast színvonalát akkor megéri az árát tényleg. De itt úgyis a csillivilli game, a multiplayer /online/, na és a kiadott játékok minősége és sokszínűsége lesz a döntő.
  • Tinman #17
    Bocsi! Jogos!
  • Ma2ska
    #18
    De ha csak egyiket veszi meg már akkor jobban jár mintha 300 khuf s konfigba öli a pénzt , a játékélményröl nem is beszélve.
  • Mberke
    #19
    Tök PC párti voltam eddig, de elegem van a folyamatos bővitgetésből. És ez a Wii tetszik, ha valóban ennyire olcsó lesz és a tényleg kihasználják a távirányítót tuti vennni fogok. Nekem nem éri meg kiadni 150et PS3ra azért mert havonta játszanék vele 10 órát.
  • Tinman #20
    Ez mellément... személyi számítógép párti vagyok, de a sok PC-s agyu nem gondolkodik ugye?
    A PC játékra IS jó, de NEM arra való... ez olyan mintha a fociban a fejelés. Fejelni is lehet, de alapvetően "labdarúgásról" van szó nem fejelésről...

    Nézd csak meg az elmúlt év PC-s neveit... 70%-ban már konzolról jött nevek. És ez a tendencia csak növekszik.

    "Egyébként én komoly gamer vagyok még is wii a szimpi miért lehet?"
    Fiatalság bolondság
  • Zenty
    #21
    Nekem utoljára super nintendom volt szal mondhatni pc párti vagyok ,de eljött az idő ujtisára ps3 vagy pc ps3 drága a wi meg megfogott aki minimálist nemtud utána jarni a témába az csak marioba gondolkodik,de én sem arra gerjedek :D
    Ps3 esetleg késöbb vagy megint pc vagy egyik se :D
  • Zenty
    #22
    Ez ugy álltalánoságban mondtam szal az vegy magára stb. :D
  • Tinman #23
    Nem szereted a pingvint vagy mi van?
    A PS3 60Gb HDD-s verziója alapból Linux-al érkezik
  • Yv@n
    #24
    Zelda mindenekelőtt :)
  • Tinman #25
    http://games.kikizo.com/news/200509/125.asp

    Itt nézzétek meg a képeket, én elsőre azt hittem, hogy sima egyszerű fotók Londonból...
  • Yv@n
    #26
    Azért megnézem majd a sok arcot aki hiszti közben egyik legföbb érvként azt dobja be pc ellen, hogy ő nem akar driverekkel szopni, meg win bonyolult, stb....szóval ezek mit kezdenek a preinstall linuxal :)
  • Tinman #27
    Final Fantasy rulz ;-)
  • Tinman #28
    Ezt most még nem tudhatjuk, hogy milyen driver adatbázissal jön majd ki a PS3-as Linux. Szvsz egyszerűen lehet majd drivert szerezni akármihez, a Sony oldalán keresztül.
  • Yv@n
    #29
    Nem hiszem, hogy kell. Full auto update-es akármi lesz, lehetetlen, hogy ha komolyan gondolják a linuxot, akkor ne automatizálják olyan szintre, hogy józsikának ne kelljen konzolban matatni.

    Ettől függetlenül, aki nem találja meg a dolgokat egy start menüben, az a linuxban sem fog eligazodni UI tekintetében.
  • Yv@n
    #30
    Arra lennék kíváncsi miféle brózer lesz így rajta alapban, esetleg ezt tudja valaki? Ha linux akkor gondolom gecko alapú valami, esetleg opera...vagy teljesen saját fejlesztés, linuxtól függetlenül beépítve a ps3 firmware-be?
  • temes69
    #31
    na ha tényleg ennyire olcsó lesz akkor tutira veszek egyet én is :)
  • Sith
    #32
    Én még mindig ugyan azt mondom mint eddig
    ha a wii re jól megirt ŐTLETES programokat hoznak ki akkor ez a best of NEM grafikában hanem hangulatban
    ujat tud nyujtani, nem csak gombnyomkodásból áll az egész ha elmész egy standard játékterembe vagy hogy nevezik ezeket az izéket most
    persze üllnek a tekken előtt is de a westendben azt láttam hogy azokon az ugárós izéken mindig pattogot valaki
    nem azért mert jó meg szép meg nem tom milyen efektek vannak benne hanem azért mert POÉN
  • adam first
    #33
    amennyi eszed van el is hitted hogy a ps3 grafikalig olyan mint amit tavaly mutogattak az E3-on.szánalom vagy barátom,a nintendo a játékélményre épít nem pedig hazugságokra 27 Wii demo az E3-on,a ps mit csinált megint videókat mutogatott elmondta a ps3 pontos árát és ennyi ettől nem vágom magam hanyat.nagy szar a ps3,egy hazugság halmaz az egész,ez van ez a valóság.
  • Sir Quno Jedi
    #34
    A tecsógazdaságos szalámi is szuperolcsó, mégsem veszem mert hányok tőle. Az ár nem minden.
  • PyRex
    #35
    Szeretem amikor buta gyerekek übergagyizzák az xbox360-at, ami egyelőre mind2 másik konzolnál többet nyújt mindenben. Most a PS3 mire is jó? Eddig MGS4-en kívül egy értelmes dolgot nem mutattak be, az összes rendervideóról kiderült, hogy a game meg sem közelíti azok színvonalát, hát gigaszánalom az egész. 600 dollár, na persze, lol....
  • PyRex
    #36
    Na jó mindenben nem, mert a Wii irányítása fasza lesz...
  • Tom Alien
    #37
    "...úgy gondolom ázsia elég nagy ország..."
    LOL
  • adam first
    #38
    Ott a "ps3 hipergarfikája van és ott a Wii(gyengébbb grafikával) sokkal több játékélményt tud nyújtani mint egy ps3" kb ezt így kell elképzelni.
  • csomi
    #39
    Jah sony ismet megmutatta mit tud. Masolni masoktol, es tovabbra is hazudni. A bemutatott jatekaik nehany kiveteltol eltekintve sznalmasak. Termeszetesen meg a nagyagyu MGS4 is roppant 'szarul' nez ki a sokaig renderkent futott kepekhez kepest. Szoval ez messze van attol amit regota harangoznak. A GT HD videok ubergagyik. A genji vagy mi a tokom jatekuk meg egyszeruen rohej. Az xbox360 sokkal utosebb cimekkel jott ki es kezzelfoghato, jatszhato demokkal. Sony mit csinal meg mindig csak dobalozik es koppint amit lehet. De arra ne kepesek, hogy a 10 eve mar meglevo joy dizajnjan valtoztatnanak. Az egyeduli vonzo lehet benne a viszonylagos olcsosaga, de hogy en tuti Wii-t veszek az biztos. Xbox360-at mar nem mert van :) es boldogan elvezem mert az mar kezzel foghato jatszhato nextgen. Habzo szaju sony fanok ti meg sporoljatok es szivjatok, hehe!!!!
  • Yuuzer[real]
    #40
    ha jól tudom a ps3 ára kb 160k lesz kezdésnek (nem biztos). Na most nekem van 1 Pc-m és tuti nem fogok egy konzolba ennyi pénzt, de itt ez a wii régem nekem is volt Nintendom és marhára bírtam a Mariot :) és 42k-ért nem nagy pénz hogy néha pihent aggyal leüljek Mariozni, focizni, vagy bármilyen elmeroggyant játékkel játszani. Szal részemről wii a fenmaradó összegből meg pc-t bővítek :)