8
  • bertino
    #8
    az Indiana Jones filmek nem akciófilmek...
  • Majadi
    #7
    Ja igen, az izgalmas akció után jön a vicces rész amikor Fordot locsolgatják fel a padlóról.
  • Majadi
    #6
    Télleg azt nem tudom hogy hogyan fogják összefércelni Fordot erre a szerepre. Ha jól emlékszem az elöző 3 rész az ugrálós fajtából való. Nem tom hogy a bácsikorú szinész szive hogy fogja ezt tolerálni. Nézzétek meg szegény Slyt, az új Rocki film forgatásán 1 nap átlag 3 KOt kapott.
  • echo
    #5
    "Tele lesz akcióval, mégis lesznek benne vicces részek is."

    Nah pontosan ez a szar amerikai filmek receptje. Ezért kellettek a törpe béna poénjai a LOTR-be, ezért kellett Jar-Jar a Star Wars-ba. Na és ezért lesz egy csomó amerikai filmből valami walt disney szerű valami, annyi különbséggel, hogy nem animációs film. Igazából én ide sorolom a Karib Tenger Kalózait is. Az indi filmek nagyon tetszettek anno, remélem ezt nem cseszik el. Lucasban nem bízok, eljárt felette már az idő, még szerencse, hogy benn van a projectben Spilberg is...
  • norti
    #4
    Főleg, hogy az autós üldözős/menekülős rész egy modellben lett felvéve, aztán a hátteret mögé montírozták nagyrészt :DDDDD
  • moRtiZ
    #3
    Viszont eddig a 3 Indiana Jones film nagyon jol sikerult. Csak bizni tudok benne, hogy a 4. resz is ennyire jo lesz. Azert Harrison Ford nagyon nagy szinesz, szerintem meg oregen is megbirkozik a feladattal.
  • vg
    #2
    Én a napokban láttam a Firewall című Harrison Ford filmet, és véleményem szerint iszonyatosan öreg már, föleg az akciófilmekhez.
  • zoozoo
    #1
    Addig húzzák-halasszák a film elkészítését, míg Indy egy ősz szakállas tata lesz, az apja meg egy koporsóban fog szerepelni.