16
Semper.Fidelis.Marine.Corps
  • priluki
    #16
    tán behalt a topic? :DDD igy 3 év után benéztem hihi
  • Snailmi
    #15
    sorozatszám: J6YWW-BDEAY-43XSJ-TF94X
    2. sorozatszám: 92927-32350-79612-22119
    Kettőt kér ha beütötted az elsőt rögtön utána kell neki a második
  • Gfreiter
    #14
    Várok és várok...
  • priluki
    #13
    hát sajna énse találok hozzá,key-t ugyhogy muszáj lesz várnunk..
  • Gabe18
    #12
    SÖLDNER: Secret Wars és a Marine Corps-hpz esetleg nincs cd-key ami ehhez stimmelne?Már ha valóban azok újrakiadása...
  • Gfreiter
    #11
    Igen, nekem is ezt kéne csinálnom, ha nem tököltem volna órákat míg, leszedtem, sikerült kiírnom valami ismeretlen formátumból, és felraktam, ja és órákon át kerestem a keyt. Most már éveket is várok, ha kell!
  • Istencsászár
    #10
    passz,leszedtem felraktam, elinditottam, kérte a cdkeyt, infot olvastam, nemvolt benne, uninstall:)
  • Gfreiter
    #9
    Engem érdekel. Viszont azt a telibevert cd-keyt sehol nem találom. Lehet, hogy még fel sem törték? :(
  • cenci
    #8
    aki tudja a cdkey-t hozzá:lécci leirni,mert: nekem a fömenüt+az introt is beadja,de utána még az options-ba sem enged be sorszám nélkül...
    thx.!!
  • priluki
    #7
    Na,látom nemnagyon érdekel senkit az a game.... :(
  • priluki
    #6
    Nembaj,annyit megér,hogy megnézzem...
  • Gabe18
    #5
    Azt tudom (bár az Nforce nem tud róla,meg a SIN-ről sem...),de ha ez valóban a SÖLDNER újrakiadása,akkor nem nagy cucc...
  • priluki
    #4
    Jaja,ezt olvastam én is,de már elvileg megjelent mert én letöltöttem :)
  • Gabe18
    #3
    Gamestar:

    "A Semper Fidelis - Marine Corps egy újabb multiban játszható lövöldözős FPS-nek ígérkezik, mely a tervek szerint Észak-Amerikában a jövő hónapban már meg is jelenik. Bizonyos hírek szerint ez nem lesz más, mint a SÖLDNER: Secret Wars és a Marine Corps című kiegészítőjének az egy csomagban való kiadása, bár egyelőre ezt a fejlesztők még nem támasztották alá. "
  • priluki
    #2
    Amugy valami Fps,talán a Battlefieldhez hasonlit.
  • priluki
    #1
    Hát Érdekes,, egyenlöre nem indul...