11
  • nyanya
    #11
    "szívesebben vásárol a neten" megmagyarázzam?
    Vásárolni a nők nem csak ruhákat szoktak, meg ékszereket. Menj haza, és nézd meg anyukád mi mindent vásárol egy nap. (kenyér kilószám, tej literszám, hús, zöldség, mosószer, etc) Készíts összegzést, hogy egy hónapban ez milyen súlyú? Nomármost. Ha ezt nem a kedves édesanyádnak, vagy nagymamádnak kell hazacipelnie, hanem megrendeli a neten és házhozszállítják, nemcsak időt, hanem egészséget is megtakarít vele!

    Mégegy: online banking. Én nem bízom benne. De jóval egyszerűbb lenne az élet, pl. egy lakossági átutalás nem tartana min. 1 órát (közlekedéssel, várakozással együtt), csupán max 10 percet, de akkor lassú voltam :)
  • Mudi
    #10
    Én még soha nem vásároltam a neten, nem néztem divattal, egészséggel kultúrával kapcsolatos dolgokat, de kutyás sportokról szóló oldalakat szívesen nézek.
  • Hegyikecske
    #9
    hm bíro maz ilyen statisztikákat kb semmi értelme én ezt akármilyen költségvetés nélkül megmondtam volna, ráadásul nem is értek azzal a részével egyet h a nők szeretnek neten vásárolni, az úgy túl eccerű lenne, én méág nem láttam olyan csajt aki ne szerette volna jobban, ha elmegy egy ien központba ott válogathat végigpróbálgathatja az összeses meg ienek.. ezt neten nem lehet tehát nem értem minek általánosít h "szívesebben vásárolnak az interneten"
  • Béla bácsi
    #8
    Dejó. Én már vásároltam neten (aprónet, etc), de az online bankinghoz semmi közöm.
  • MetaMórfózis
    #7
    Nemgyenge:)
    Olyasmi mint a
    "Nem a részvétel, hanem a fontos."
  • RoonS
    #6
    én is elolvastam vagy 3x mire felfogtam
    :-)))
  • magus
    #5
    jo semmi
  • magus
    #4
    "A 14 és a 19 éves korosztály körében szinte ugyanannyi lány internetezik, mint fiú, majd 90%, azonban a kor előrehaladtával ez az arány egyre jobban eltolódik - a férfiak javára."

    ezt dekodolja mar nekem valaki, az a 90% mire vonatkozik?
  • obe
    #3
    másként neteznek a nők?...ebben semmi meglepő nincs, hiszen mások is mint a férfiak:)
  • Shadow_THH
    #2
    17 gurl A/S/L?
  • roliika
    #1
    Valami hasonló cikk már volt egyszer...