27
  • MetaMórfózis
    #27
    Cukipofák, miért zavart a #1 postom, "napi ms hír" tán nem fáj az igazság? Tán nem rátapintottunk némi lágy kapcsolatra mshángeri és köztetek?:) Töröljétek eztis...
  • dotkom
    #26
    hat remeljuk is :)
  • adam012
    #25
    fordíva: 1 xbox-osra 50 ps-es jut...
  • Sanyix
    #24
    Szerintem is. Szerintem pont fordítva van az állás...
  • ONi
    #23
    Ez hülyeség.. de te tudod :)
  • adam first
    #22
    nehezen megy a magyar,szegény dzsonika...
  • dotkom
    #21
    "Sose vitatkozz idiótákkal. Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal."
    de azer ps rule! :)
  • Dzson
    #20
    :) A fórumokat nézve 50db xfanboy sonyheater billgatesjugendre jut 1db véresszájú ps fan. Ez van. Itt is ez látszik igen jól. :) Anyázni tudnak szegények ozt' annyi. :))))

    Ez nem személyreszólóan ment, mert a büntipontot is azért kaptam, mert leálltam az egyik szellemi rokkantal flamelni. :(
  • IGAZIWILLIAMS
    #19
    Ne sírjál,már régebben kapta...
  • roliika
    #18
    Dzsoni most ezért kapott ! jelet??? Gratula!
  • adam first
    #17
    egyetértek. :)
  • ONi
    #16
    A "ps-esek" között is vannak normális, kultúrált emberek.. csak hát Dzson nem tartozik közéjük :)
  • adam first
    #15
    amúgy kellemest napot kívánok minden értelmes pc-s,x-boxos és nintendos normális,kúlturált embernek.
  • adam first
    #14
    LOLER,a microsoft mindenkit megvesz kilóra,majd nézel amikor kurogatni apót is megveszi.kicsiny ps vérfanboy. amúgy nem tudom hogy eljutottál-e már odáig a fanatsztikus képeségeiddel hogy a ps egy rakás szar.
  • Dzson
    #13
    :)
  • IGAZIWILLIAMS
    #12
    Veryfanboy-mode on :)
  • Dzson
    #11
    A mikroszoft még mindig azt hiszi, hogy azért verte el az x-et a ps2, mert előbb jött ki? Vagy ezzel csak megmagyarázzák a bukását? Mit fognak mondani az x3,6-ra, ha a PS3 2 hónapon belül behozza a fél éves eladási mutatóikat?
  • Zenty
    #10
    MOst teljesen nyilt vagy azért még mindig xbox servereket használja?MErt egy fokkal jobb ,de az mmorpg nem fogja vonzani amig fullra nem nyilt :D
  • wander01
    #9
    ha minden jol megy pénteken sikerül majd a kezembe kapnom ezt a tuning xbox-ot. nagyon kiváncsi leszek rá, nekem sem volt més a kezemben xbox, csak kirakatban láttam :) föleg a hd felbontásra vagyok kiváncsi projektoron
  • Midas
    #8
    Jó lesz
  • Extraboy
    #7
    En meg Vice City miatt vettem anno PS-t, Xbox meg nem volt meg a kezembe, de nem tunik rossznak, inkabb az idegel, hogy elobb van rengeteg jatek konzolra mint PC-re, vagy egyaltalan nincs is...
  • GABOR16
    #6
    A kutyának nem is kell, max megrágcsálni.
    Nekem meg azért nem kell mert egy homályos tévén nem tudok vele mit kezdeni, kellene új TV a mostani nagyából 15 éves Elektra helyet (bár nem mintha sokat nézném, nemszeretem a reklámokat). Meg én inkább Sony párti vagyok mint Microsoft.
    De ez az én véleményem , és büszke vagyok rá .
  • DjDano
    #5
    A kutyának se kell? Te hol élsz szatyorban? :D
  • klastrom
    #4
    Kutyának se kell, ez azé egy kicsit süket duma...
  • roliika
    #3
    Hát ha már egyszer a kutyának se kell az XBOX akkor valamilyen címszó alatt csak ell kell adni a játékokat! :D
  • Extraboy
    #2
    Ez egy rohadt jo otlet, nagyon jo is lesz, egyedul attol felek, hogy amilyen jatekok xbox 360-ra kijonnek, azok nemtudom mennyire fognak PCs verzioba futni :S Mert ha ez is meglenne oldva, rohadtjo rendszer lenne.
  • adam012
    #1
    na, ez egy jó ötlet sztem, már korábban meg kellett volna csinálni.
    Bár ehet aztsem ártana megcsinálni hogy ami konzolra jön ki játék ne egyév után jöjjön pc-re...