1528
Francia bajnokság és válogatott |FFF|
  • jbal
    #208
    az mien?
  • Rage47
    #207
    Kaposnet csomag:p
  • jbal
    #206
    milyen UPC csomagod van?
  • Rage47
    #205
    bejön, csak vhogy más a kép meg a hang kicsit tompább.De a német rtl-hez képest a magyar rtl is xar...:)
  • jbal
    #204
    rtl-en lesz.
    mi az h nem olyan jól?bejön?
  • Rage47
    #203
    kár h a Sport Klubon lesz holnap a francia mérközés, nálunk az a csatorna nem jön be annyira jól, mint a rtlklub
  • Monoton
    #202
    Anelka
  • EmIn3m02
    #201
    adidas+10 england vs. france
  • EmIn3m02
    #200
    háttérkép
  • Unreal1942
    #199
    Kemény lesz Svájc, de nem lesz gond.
  • SLICK
    #198
    hát bízzunk benne h csak a látszatot akarják fent tartani h nem erősek, majd végül mindenkit lealáznak :SSS
  • Zséé
    #197
    Jah! Amióta nem csókolgatja Blanc a fejét azóta elhagyta a szerencséje :)
  • EmIn3m02
    #196
    ehh :DD
  • Redvin
    #195
    En is feltem a franciakat foleg mivel Barthez az elso szamu kapus, igy a franciak minden meccsen egy golos hatranybol indulnak. :D
  • Rage47
    #194
    sebaj, ott van Zidane, Henry, Trezeguet...:))
  • EmIn3m02
    #193
    :S
    és az a gáz hogy az összes felkészülésimeccset amit láttam...hát mitmondjak enyhén szólva gyenkék voltunk
    és a csapatban sincs oylan nagy változás,mint 4éve
    ott vannak mondjuk a brazilok,akiknél van azóta egy ronaldinho,aki egy maga elviszi szinte minden meccsen a csapatot,vagy egy adriano,kaka
    de nálunk szinte ugyanaz a csapat,pár fiatalt kivéve akik igazából még nem tudjuk hogy mire lesznek képesek
    szal elég gázos,de reménykedem a jó szereplésben
  • Rage47
    #192
    én is tartok ettöl egy kicsit..
  • EmIn3m02
    #191
    én is remélem :S
    csak attol fosok hogy nehogy megint ugy kezdjünk mint 4éve....
  • SLICK
    #190
    hát okozhatnak meglepetést az igaz.. de nyerünk remélem :)
  • EmIn3m02
    #189
    igen
  • Monoton
    #188
    Barthez az első számú kapus?
  • EmIn3m02
    #187
    Franciaország
    Ország Kód Zóna Csoport
    Franciaország FRA Európa G

    A gall együttes 1998-as világbajnoki címe után csúnyán lebőgött az ázsiai tornán, a három mérkőzésen még gólt sem szerezve esett ki a csoportból. Raymond Domenech hat világbajnokkal a keretben készül, akik közül Thuramnak, Makelelének, Bartheznek és Zidane-nak várhatóan ez lesz a búcsúfellépése. Némi meglepetésre Robert Pires és Ludovic Giuly nem tagja a keretnek.



    Kapus: Gregory Coupet (Olympique Lyon), Mickaël Landreau (FC Nantes (PSG)), Fabian Barthez (Olympique Marseille)

    Védő: Gaël Givet-Viaros (Monaco), Lilian Thuram (Juventus), Eric Abidal (Olympique Lyon), Jean-Alain Boumsong (Newcastle United), William Gallas (Chelsea), Pascal Chimbonda (Wigan Athletic), Willy Sagnol (Bayern München), Mickaël Silvestre (Manchester United)

    Középpályás: Alou Diarra (RC Lens), Patrick Vieira (Juventus), Claude Makelele (Chelsea), Franck Ribery (Olympique Marseille), Florent Malouda (Olympique Lyon), Vikash Dhorasoo (PSG), Zinedine Zidane (Real Madrid)

    Csatár: Sylvain Wiltord (Lyon), Sidney Govou (Lyon), Louis Saha (Manchester United), David Trezeguet (Juventus), Thierry Henry (Arsenal)

    Szövetségi kapitány: Raymond Domenech

    Alapítási év: 1919 FIFA-tag: 1924 óta Vb-részvétel: 11 (1930, 1934, 1938, 1954, 1958, 1966, 1978, 1982, 1986, 1998, 2002) Sikerei: 1-szeres vb-győztes (1998), 2-szeres Eb-győztes (1984, 2000), 2-szeres vb-bronzérmes (1958, 1986)
  • EmIn3m02
    #186
    svájc ellen szerintetek mit fogunk játsszani? :S
    mondjuk én eléggé fosok megmondom őszintén
  • SLICK
    #185
    igaz... de msot jön még a java :o
  • Unreal1942
    #184
    Azért még ne mondjunk le a mostani VB ről se! :)
    Elnézve az eddig mutatottakat egyik "nagy"csapat se volt meggyőző még.
  • EmIn3m02
    #183
    htx
  • SLICK
    #182
    igaz.. EB-t remélm még begyűjtjük :)
    készüljetek kedden meccsünk van :D
    jah és htx, ön lokoja is über -.-
  • EmIn3m02
    #181
    azt teljesen kizártnak tartom hogy ő azt mondaná 24évesen,a világ legjobb csatárai között számontartva hogy kész abbahagyom,nem vállalom a kockázatot tovább
    szvsz valami külön edzés vagy rengeteg csont erősités,kalcium-al elérhetné hogy ne legyen ennyire törékeny
  • Monoton
    #180
    hát énis szeretném ha játszana dehát kockáztasson!
  • EmIn3m02
    #179

    november körül újra játszani fog,és felépül,2008ban meg henry-vel,és cissé-vel az élen eb-t nyerünk
  • Monoton
    #178
    miújlokó?

    Cissé t de sajnálom!

    Egy szép pályafutás szakadt meg /fejeződött be/ :(
  • EmIn3m02
    #177
    D:
  • Monoton
    #176
    én kérek elnézést :D
  • EmIn3m02
    #175
    szerinted? :D
  • Monoton
    #174
    házigazda! -_-
  • EmIn3m02
    #173
    fordiccs-..-
  • Monoton
    #172
    no mivan nem lettél HG?
  • EmIn3m02
    #171
    joag logoo (H)(H)(Y)(H)(Y)
  • SLICK
    #170
    az nekem is :|
  • EmIn3m02
    #169
    törni nekem se tört még semmim
    viszont volt már jópár bőr szakadásom OOO: