1528
Francia bajnokság és válogatott |FFF|
  • EmIn3m02
    #288
    mondjuk azér vieira golját megadhatta volna az a faxfej vak bíró..
  • Monoton
    #287
    eddig jó állsz :)
  • SLICK
    #286
    nah végre nővérem ideengedett :D szép gól volt ;) még avgy két iyelt h biztos legyen a győzelem :)
  • EmIn3m02
    #285
    HENRYY (H)(H)(H)(H)
  • EmIn3m02
    #284
    GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL
  • jbal
    #283
    ya
  • EmIn3m02
    #282
    foGUNK??
    te franciáknak is szurkolsz? :|
  • jbal
    #281
    meg fogunk küzdeni:(
  • Unreal1942
    #280
    Hát ha ma sem nyerünk akkor ennek a VB nek is lőttek.
  • SLICK
    #279
    nah az jó ha te is názed bitos nagy esélye lesz h nyerünk :D
    amúgy nem tom lehet 2:1 lesz ide :S a koreaika biztos varnak nekünk egyet bár nem nagyon örülök neki de a győzelem akkoris miénk ;)
  • R10
    #278
    a tippem nekem is 1:0 és sztem azt az egyet Henry lövi :)
  • jbal
    #277
    1:0
  • EmIn3m02
    #276
    jah
    középpálya náluk átjáróháznak tünik
  • France men
    #275
    Azok meg 3 csattal ur isten! Ha így se nyerünk akkor sehogy!
  • EmIn3m02
    #274
    ti mennyit tippeltek a meccsre?
    szerintem 2:0ide
  • EmIn3m02
    #273
    na ma végre fogom tudni nézni a meccset :)
    mindenképpen meg kell nyerni,de végre normálisan,2csatárral fogunk kezdeni

  • SLICK
    #272
    fizetek nek iolyan kártérítést h namég :@
    ez azért a pofátlanság határa
  • jbal
    #271
    ilyenkor is csak a pénz:@@@@
  • Monoton
    #270
    po"K"olbol :DDDDD
  • EmIn3m02
    #269
    pfff dögöljön meg
    jobb is cissének hogy végre elmegy a poolbol,legalább végre normális posztján játszhat,és megfogják becsülni
  • Monoton
    #268
    Roncsolódott a lába, lemondtak róla
    Külföldi labdarúgás

    Az FC Liverpool egy évre kölcsönadta Djibril Cissét (képünkön) az Olympique Marseille együttesének.

    A 25 éves futballista nem vehet részt a németországi világbajnokságon, mivel június 7-én, két nappal a rajt előtt a Kína elleni barátságos mérkőzésen egy ütközés következtében síp-és szárkapocscsonttörést szenvedett.

    Rafael Benitez, a liverpooliak vezetőedzője kártérítés fizetésére szólította fel a nemzetközi szövetséget (FIFA).

    - Cissé hivatalos FIFA-eseményen szenvedett súlyos sérülést, ezért nem tudtuk őt eladni, ami többmilliós veszteséget jelent klubunknak. Önhibánkon kívül rengeteg pénztől estünk el, a veszteségünket a FIFA-nak meg kell térítenie - fakadt ki a spanyol mester.


    Benitez migeci már :))
  • Unreal1942
    #267
    A hibákért elnézést össze vissza gépelek :)
  • Unreal1942
    #266
    Én is Jobboldali szimpatizáns vagyok.és Franciadrukker. Mellesleg a Havast is kedvelem.
    Most ez nem jött be a tanár úrnak. Sőt pnt 86 óta szeretem a Franciákat Platiní játéka kisgyerekként is magával ragadott.

  • SLICK
    #265
    htx mindenkienk -.-
  • EmIn3m02
    #264
    még jó hogy én fideszes vagyok D:

    amugy a havas tényleg egy faszkalap
  • Kanál
    #263
    matula


    Érdekes, hogy éppen a franciáknak sokáig nem alakult ki nagy, állandó szurkolótáboruk itthon, pedig volt idő jó húsz évvel ezelőtt, amikor a Platini-féle csapat meg is érdemelte volna. Azóta viszont kialakult egy új szurkolóréteg, részben a VB és EB győzelmen, részben pedig a nagy sztárok (Zidane, Henry) klubcsapatokban nyújtott teljesítményén fellelkesülve. Ez a tipikusan MSZP-szavazókból álló, egyre növekvő csoport felháborodottan vádolja rasszizmussal azokat, akik emlékeztetik őket arra a tényre, hogy a csapatban nincs is francia. Megtestesítőjük nem is lehetne más, mint a lelkes antirasszista, franciásan nagyképű, arrogáns balos seggfej, Havas Henrik.

    A Tanár Úr is biztos lila fejjel oktatja ki meccsnéző partnereit, akiknek feltűnik majd, hogy a kapust és a csapat agyát leszámítva mindenki más néger. Ha ismersz hozzá hasonlóan irritáló, elvakult francia drukkert, küldj neki egy "MAJMOK HAZA!" sms-t, miután az alulmotivált kékmezesek sima vereséget szenvednek valamelyik középszerű szláv bandától a negyeddöntőben
  • France men
    #262
    Úgy tom Vasárnap este lessz a húzott szeműek ellen!
  • jbal
    #261
    vasárnap
  • SLICK
    #260
    szombaton lesz a következő meccsünk? :o
  • EmIn3m02
    #259
    free
  • France men
    #258
    Ah értem a Photoshp meg van! De az az Ulead gif animator az free progi vagy $?
  • EmIn3m02
    #257
    ja :(
  • EmIn3m02
    #256
    nm :)
    hát először is photoshoppal megcsinálom a képeket,belevágom a logoba
    utána pedig ulead gif animator-al írok rá,esetleg ezt az írást mozgóvá is teszem
  • jbal
    #255
    akkor kettős lábtörése volt
  • France men
    #254
    Köszi!! Én is akartam valami értelmeset csinálni de nem jött össze!
    Mivel tudsz ilyet csinálni?? Mert nekem is volt egy gif szerkeztőm de az fizetős volt aztán.....
  • EmIn3m02
    #253
    itt egy logo,ha tetszik akkor a tied :)

  • EmIn3m02
    #252
    a bal lába
    most meg a jobb ugyanúgy :(
  • France men
    #251
    Miért múltkor milye törött el?? Mert már nem eml.......
  • EmIn3m02
    #250
    multkori törés?
    annak ehhez semmi köze
    cissének vmi gáz van a csontozatával,vagy vmi,mert rettentően könnyen törik.. :(
  • France men
    #249
    Szerintem is közrejátszott a múltkori törés! Ennyitől nem fordulhat így ki a csont áááá!