11
Resident Evil Zero
  • k2isz
    #11
    hajátok nektek van olyan mentésetek ahol minden kis játékot meg csináltatok gamecube-on mert nem tudom hogy hogyan lehet könnyen a kék és zöld kis szarokat gyüjteni
  • gregtom6
    #10
    Honnan tudom leszedni ezt a játékot Gamecube-ra?(ne Torrentes helyet adjatok,ISO-sat,NE RIPeset,és Resident Evil legyen a neve,ne Biohazard)
  • turho
    #9
    Tényleg segítsetek már ki, valószínű olyan egyszerű hogy nem értem :( eddig minden láda-és szobortologatás bármelyik részben elsőre világos volt. Itt meg, ha tolok ide-oda 1-2 ládát, és elfordítanám a vasrácsot, beakad valamibe mindig. Lemenni meg csak joboldalon lehet. Guruk, plíz, ne kelljen már abbahagynom emiatt :(
  • turho
    #8
    Ok, megint elakadtam. Lehet röhejes, de ez van. Visszaemlékszik valaki, a valve handle megszerzéséhez, a game vége felé, a ládákat hogy kell tolni abban a kis vizesárokbn? Van egy kapcsolószekrény, és azt a fémrácsos forgó izét jobbra-balra lehet kapcsolni. Az egyik láda nem tolható (fém?), de én nem jövök rá, hogyan kellene összevariálni ott a dolgokat :(
  • turho
    #7
    Igen, végre leesett nekem is. Nem ott kell ténferegni ahol lezuhant, hanem szaladni egyből az alagsorba...
  • Tobacco
    #6
    nézd meg a térképet, van egy helység ami a szakadék alat van ahol a nő lóg, oda kell menni mert a pasi zuhanásközben fogja elkepni.
  • Tobacco
    #5
    ja.
    a pasival kell végig menni és nem a nőhöz kell rohani hanem van egy másik cella vagy valami hasonlo ahova be kell menni.
  • Tobacco
    #4
    van egy szakadék vagy lyuk a padlon és ott kell le esni ha jól emlékszem
  • turho
    #3
    Kérlek segítsetek már :( bennem van a hiba, de a 3 majom megölése után, még a faq-kkal sem értem mit kell csinálni, hová mentjek. hiába nyomok a csajra, az ugye nem csinál semmit :(
  • turho
    #2
    Töröljétek ha nem kívánatos, de a keresővel nem találtam Resident 0 Gamecube témát, amin el is csodálkoztam. Én nemrég kezdtem el ezt a remekművet, csak már öreg hülye vagyok hozzá néhol. Viszont lenyűgöző az biztos.Ezért az egyért is megérte GC-t venni.
  • turho
    #1
    Hova is írjak, hiszen erről a gaméról nincs topic :)
    Gamecube, Resident Evil Zero.
    Elakadtam annál a résznél, hogy a házban felemelkedik a festmény a feljárón, lemegyek egy lépcsőn, és ilyen kínzószobák vannak. Ott a csaj beszakad egy lyukba, és pár percem van hogy megmentsem. Eljutok oda, és ki is nyírom a 3 támadó majmot. Utána a szakadéknál nem tudok a társnőmön segíteni, mert csak irkál valami szöveget ha rányomok. Ténfergek és Game Over.
    Segítsetek már :D primkó vagyok mit kell csinálni....