18
Marian kisasszony és az ő vidám cimborái
  • Maksi
    #18
    Megint itt vagyok. Azóta sem találta meg valaki ezt a 12 részes /nálunk csak ennyi ment/ sorozatot valami poros VHS kazettán a fiókban, vagy a polcon?
  • Maksi
    #17
    lendítsük csak fel a topicot!
  • Maksi
    #16
    más esetleg?
  • Voltan
    #15
    Én emlékszem, de nekem sincs meg.
  • Maksi
    #14
    Úgy látom, már nagyon öreg vagyok. Senki nem emlékszik rajtam kívül erre a remek sorozatra. Klasszisokkal jobb volt, mint a Fekete Vipera.
  • Maksi
    #13
    Sajnos a Magyar Televíziónak lejárt az ismétléshez való joga e sorozat tekintetében, szóval már nem fogják ismét sugározni ezt a remek sorozatot. Minden reményem azokban van, akik esetleg felvették annak idején videóra, vagy a tévéből ki tudják csenni, ha ott dolgoznak :)
    plííííz, help me!
  • Maksi
    #12
    Nem dolgozik valakinek az ismerőse, vagy bárkije a Magyar Televíziónál?
  • mandm
    #11
    Egy nevet nem úgy írjuk, ahogy mygarban vagy más nyelven szokás, hanem úgy, ahogy a nevet a viselője írja. A nevekre nincs helyesírási szabály! P. Attila nálunk ezzel az írásmóddal terjedt el. De már kimondva Atilla-nak ejtjük. És bizony az elmúlt évszázadok alatt előfordultak olyanok, akik ez utóbbi módon írták a nevüket.
  • Maksi
    #10
    Már most is irtózatosan sokat segítettetek.. fikázni mindenki tud, nem is tudom, miért számítottam másra.
    Amúgy az eredeti cím: Maid Marian and her Merry Men.

    itt egy link
  • leveskocka
    #9
    ha nem del amerikai sorozat,nem fikazom:)


    sokat...
  • Taranov
    #8
    Ezt én elhiszem, de míg a Marianra és a Marianne-ra 40-50 millió találatot ad a Google, a Mariannra csak bő 3 milliót.
  • Phat Smoker
    #7
    énse, de a szóban forgó hősnö valszeg nem magyar!
  • SeLFisCH
    #6
    maygarban marian-t ég sosem láttam egy 'n'-el írva
  • Taranov
    #5
    Mi a baj vele?
    Ennek a névnek több írásmódja is lehetőséges: Marian, Mariann, Marianne, Marianna.
  • donoki
    #4
  • SeLFisCH
    #3
    még jó hogy ma nem érerttségiztél. marian :DDDDD
  • RaZoK
    #2
  • Maksi
    #1
    Égre-földön kerestem ezt a sorozatot, amely Marian kisasszony és az ő vidám cimborái címen futott a Magyar Televízióban. Az angol megfelelője: Marian and her merry men.

    Ha valaki annak idején ezt a sorozatot felvette a televízióból, vagy a MTV-ben dolgozik, és meg tudná szerezni a teljes sorozatot, nagyon kérem, keressen meg.
    [email protected]