34
  • Radi
    #34
    Úgy hogy ez egy poén...
  • raven76
    #33
    Emberek!
    Hogy lehet egy trilógiának negyedik része?
    Főleg befejező rész.
  • gordonmail
    #32
    hát te bolond vagy :D:D:D:D mi az hogy nem esik le hogy mit szántak viccesnek? Ha tényleg ien hulye vagy akkor szerintem ne is nézz Filmet :D:D:D:D:D:D:DD:D:D:
  • fv82
    #31
    Nekem az üvegtigris ilyen, már többször láttam, de nem esik le benne, hogy mit szántak viccesnek. Már várom hogy megnézhessem ezt szinkronosan. Eddig az összes rész tetszett. Talán a második részt azért nem kedvelik sokan, mert nem ismerik azokat a filmeket, amiket az kifiguráz.
  • szombi
    #30
    Miért nem említik a Fűrész-t?
    A ramaty budi, a bohóc, a halálmaszk...
    Csalódás is lett volna, ha nem veszik bele...
  • KDOG
    #29
    várom a Dvdrip.hundub editiont :) utánna meg hogy legálban is legyen 3-4 ezerért :)
  • chryss
    #28
    Remélem jó lesz meg lesz hozzá szinkron mer a feliratos vígjátékok nem naon jók, nekem a 3. rész tetszett a legjobban azon röhögtem a legjobban, engem ez a sorozat röhögtettet mindig meg a legjobban ezeknél jobb vígjáték nem anon van
  • winnie
    #27
    ha tömegebb humor lenne, akkor többen néznék meg, mint mondjuk az utóbbi időben nyitott komédiákat - de itthon mondjuk az anyám nyakán c. film is többeket vonzott a moziba.

    a paródia mindig is rétegebb műfaj volt, szerintem. ezért is bukott meg a scary movie itthon.
  • masek
    #26
    ez a humor inkább a tömegnek van kitalálva, mint nem.
    úgyhogy látatlanba frontembert védem...
    sokfajta humor van, boros-bocskoron is van aki röhög, én meg ha véletlenül hallgatnom kell, akkor kínomban nevetek, h ne legyen olyan ciki a kussban ülés.
  • MC Stich
    #25
    Marha jó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Én eddig az összes részét láttam és mindegyik nagyon tetszett, de a 3 volt a legjobb szerintem.
  • blaze
    #24
    Mennyire gáz, hogy feliratos?
  • Nethyrrea
    #23
    gondolom te az a fajta vagy aki a csííz féle kandikamerás filmeken is inkább felháborodsz mint röhögsz....
  • winnie
    #22
    az nem gáz, ha szánalmasnak tartja a filmet - vélemény. szerintem inkább az a szánalmas, hogy miután az első rész nem tetszett neki, robotként megnézte a másodikat, majd megnézte a harmadikat is. tipikus fogyasztó.
  • KDOG
    #21
    frontember :D menj szinházba, suzukival, ha nem tudsz élvezni egy filmet.
    Légy a kis tömegember az utcán :)
    Idijota... :)

    Én megvettem elsö 3 részt, amugy sosem veszek DVD-t, de ezeket meg kell. Várom a szinkorons verziot. Amugy elöbb mindig divx ben látom ezeket, de utánna meg is veszem :) Az egyetlen sorozat ami megéri a pénzét. :)
  • frontember
    #20
    Szerintem az öszes eddigi is szánalmas volt miért lenne ez jobb... elég undorító ez a fajta humor.
  • viizo
    #19
    Toshiba.. suzuki.... és ilyenek, iszonyatjó volt :DDD
    A legjobban a "hát ez meg hogy került ki a sittről? - a seriff a báttyja" poénon fetrengtem, ezen vagy 10 percet :DDD

    A film összességében nekem nagyon kellemes csalódás volt, mert féltem hogy a harmadik rész színvonalát viszik tovább.
  • sweech
    #18
    én is :| néha majdnem megfulladtam :D
  • lindemann
    #17
    De azt figyeltétek amikor a cindy meg a kiscsávó japánul beszélt?:D:D basszus végig ilyen faszságokat mondtak hogy yoko hama, toyota :D
  • lindemann
    #16
    hát remélem lesz folytatás, gondolom nem most, azért a 2. és a 3. rész közt is volt egy jópár év. Talán a 4. azért nem sikerült annyira jól, mert ugye, olyan alapjai is vannak a filmnek, mint pl. az Átok, a 3.résznek pedig a Kör. És azért a kör és az átok szerintem sokban hasonlít. Én azért jókat nevettem a filmen, szóval azért nem volt rossz...
  • RaveAir
    #15
    A legjobb az ide berakott egyik plakát: "A trilógia 4. és egyben befejező része"

    Tényleg nem lesz több része?
  • Bullshitt
    #14
    A Motel/Hostel kritikáját várom...ha lesz...
    Kegyetlen az a film...kíváncsi lennék a véleményekre:-D
  • winnie
    #13
    nettó 7x perc.
  • Shadow_THH
    #12
    mikor játszák?
  • dezsiszabi
    #11
    körülbelül
  • dezsiszabi
    #10
    jó lesz az 83 percnek is :)
  • Broafka
    #9
    szerintem gyöngébb lett mint a 3-dik, de nem rossz
    mondjuk pénzt nem kellett volna kiadnom rá, annyira nem volt jó, és iszonyat rövid (60 perc)
  • axerow
    #8
    tökjó lett!!! tripod rlz :)
  • NEOreg3
    #7
    én eddig a 2. részen röhögtem a legtöbbet:P
  • winnie
    #6
    ez múlt heti film, miért lassú?:) (amúgy gondolom azért, mert az eheti premierek még két francia film, amiért nyilván mindenki meg van veszve, hogy olvashassa/láthassa)
  • edios
    #5
    Bill Pullmanra gondolt a kedves író ha nem tévedek

    Jól sikerült ez a film, nekem (a kettes kivételével) mindegyik része nagyon tetszik az airplane és a csupasz pisztoly sorozatokkal egyetemben

    Jó hogy David Zucker átvette a tesóktól
  • vg
    #4
    Miért ilyen lassan jönnek a SG filmkritikák????
  • szuszi75
    #3
    kafa lafa
  • szuszi75
    #2
    nagyon király
  • 5i
    #1
    Sztem sokkal gyengébb ez a rész, mint anno az első vagy akár a harmadik. Pár poén nagyon ül, de összességében nekem csalódás.