9
Konvertálás Real Media Player formátumból MP4-be
  • bangita
    #9
    Sziasztok, Newsmy Momo suprcard mp4 lejátszóhoz kellene konvertáló program. (AVI 320 x 240; 22 fps)
    A gyári nem működik. Régebben az acelabs.hu oldalról leszedett ViDrop 0.55 -el ment a video konvertálás is és a web video letöltő-konvertáló is, de a szoftver "elveszett", a forrása is sajnos. A mostanában letöltött ViDrop 0.55-össel meg nem megy web-es videoletöltés (a video konvertálás az működik), azaz a youtuberól nem tudok konvertálni semmit vele. Egyáltalán el sem indul.
    Tud valaki segíteni?

  • GoKu x
    #8
    üdv, remélem még fog rá vki választ adni. sza az lenne a gondom h nem tudom h kell mp4ből vmi másba átkonvertálni a videókat. pls help előre is thx
  • FLeK0
    #7
    miafasz?
  • ibrik
    #6
    Ajánlom figyelmedbe mACSman oldalát.
    Itt minden szükséges leírást és programot megtalálsz a témával kapcsolatosan.
  • HM
    #5
    #2 volt (csak utána nem írt senki és én lettem a #2)
  • Fido4life
    #4
    moderált hsz ? hol ?
  • HM
    #3
    Mellesleg a moderált hsz nagyon okos volt... berakott egy googles találatot.
    Gondolom el sem tudja képzelni mennyire idegesítő tud lenni amikor a 100dik "mitomén"TO"mittomént" letölti és egyik sem jó, szinte mindegyiknek van valami baja. (persze népszerű formátumnál jó lehet)
  • HM
    #2
    ImTOO 3GP Video Converter

    Ezzel sok formátunból lehet konvertálni. (És gyakorlatban is jó!)
  • KILROY
    #1
    Szóval: hogyan lehet? plz help