20
  • gregor
    #20
    tomi:Ez igy igaz.
  • vttomi
    #19
    ha Magyarország minden lakosa minden nap internetezne, akkor sem lehetne a "a legelőkelőbb helyen" a németek és franciák mellett, mert csak 10 millióan lakják
  • Omega
    #18
    Ez a kutatás egy nagy baromság.
  • Max Damage
    #17
    Meglepően mulatságos, de igazad van :)

    Amúgy meg, 57 óra havonta nagyon kevés sz'tem... ez nincs napi 2 óra internetezés fejenként lebontva... Gyak melóhelyen többet ülök gép és net előtt, és akkor még az otthonit hozzá sem számolom (kb. még 1 óra, de a gép állandóan megy, szóval szép kis statot csinálhatnak nekem az ilyen kutatók:D)
  • AnonymouS
    #16
    pont ezt akartam írni :)
  • Benedicht
    #15
    "Az a havi átlagos 57,5 óra az izraelieknél az ritka sok
    ezek nem járnak el bulizni?"

    De. Netkavezoba. :))
  • Rapperhead
    #14
    Az a havi átlagos 57,5 óra az izraelieknél az ritka sok
    ezek nem járnak el bulizni?
  • Zsoldos
    #13
    Mert az sg-n kivul nincs elet es aki nagy netezo, az csak itt lehet az? :D
  • fako
    #12
    Windows telepites utan az msn.com a kezdo oldal. Konnyu ugy elerni az 538 milliot hogy 500 millio ember nemtudja hogy kell atallitani a kezdooldalt.
    Ez ugye minden IE inditaskor fel fog szamolodni.
  • bertino
    #11
    jaja, ezt bizony nem tudhatják, szal eléggé vlszínű, hogy hamis adat
  • Dave9214
    #10
    2004 nyara óta van netem, több regisztráciom van, csak persze killban-t kaptam!
    ez jeenleg a 10.dik regem, remélem ezt már nem bannolják!
  • Mo.Organ
    #9
    Regisztráció időpontja: 2006. 03. 24.
    Eddig hol voltál hogy csak most fedezted fel az SG.hu oldalt? A nagy netező?
  • Mo.Organ
    #8
    Hány éves is vagy? Mióta vagy net használó?
  • Dave9214
    #7
    ezis igaz!
  • lyzu
    #6
    de ez átlagolva van.
    Dave lehet h te havi 400órát netezel, de lehet h van aki 1-2órát és akkor ő rögtön lefelé viszi az átlagot...
  • Dave9214
    #5
    ezis igaz, mert enkem 14 óra egy nap de az végig net!és vmikor 3 órát tv-zek és nem entezek, csak tölt!
  • Sanyix
    #4
    Éss ezt hogy számolják? Szolgáltatóktól kérik az infot vagy mi? Merha nekem megy a gépem, internetre van kapcsolódva, és csinálja a dolgát (töltöget), de én nem ülök ott, akkor végülis én nem internetezek, de a szolgáltatónak meg úgy látszik, hogy igen, mert az nem tudja mikor ülök ott, és miko nem.
  • Dave9214
    #3
    má bocsi, én naponta 14 órát gépezek, ami egy 7 alatt, 100 óra kb, a izraeilek meg 1 hónap alatt 50 óra?:D
    lol akkor én egy hónaa 400 órát entezek, mig ők 50 órát!
  • Atees1987
    #2
    Érdekes
  • Axon
    #1
    Vajon mennyi időbe tellett hasraütés alapján kitalálni ezeket az adatokat?
    Lehet, hogy 10 percet is elszöszmötölt vele valaki...