18
PC Online shopok
  • Dexantreal
    #18
    és itt hogyan?alig ismerem kimagam rajta
  • Shadow_THH
    #17
    esetleg teleinfo
  • Dexantreal
    #16
    énse..meg Predatorral nekem nehézkes..Alien rúúlz
  • Rage47
    #15
    Én csak az emberrel nem tudtam végignyomni az avp-ket, mert azzal mindig bexartam:))
  • Dexantreal
    #14
    na majd ott is megnézem,thanks
  • Vlala #13
    Az AvP2 nekem is sok kellemes borzongós percet szerzett, és ha jól emlékszem, Tescoban láttam kb. egy hónapja.
  • Dexantreal
    #12
    thanks és,hogy kell ezen eligazodni, a vateraton?
  • gameplusz
    #11
    gamestar.hu
    shop.hcgamer.hu
    cdgalaxis.hu
    576.hu
  • Banyapapa
    #10
    vaterat szoktad nézni?
    klikk
    vagy talán innen:
    klikk

    ja bocs,uccsot most nézem sok másolt:i
  • Dexantreal
    #9
    kösözönöm a hozzászólásokat. Ok Lacc, akkor shop és nem shopp.Media Marktban ma voltam az Árkádnál,de már nem volt polcon,sem raktár.A csávó megnézte a nyilvántartásba és hát elfogyott.Na persze egy 2002-2003-as géjm...ma már miért lenne ott?de a remény hal meg utoljára,ugyebár.A játéknaka fórumán tegnap írta1mukso,hogy ő biza látta MM-ba,hát elmentem és mégse volt...igaz,pár hete volt ez,amikor az illető látta...elvilleg.

    Aliens versus Predator 2-t és Primal Huntot keresem amúgy nagyon. Anno még nem voltam ennyire Alien mániás,mivel még kicsi is voltam akkor,meg nem annyira ismertem őket. Elkértem a szomszédtól, hogy kipróbáljama játékot,végig toltam az akkoriban megjelent AvP2-t és vigyorogtam,mint a tejbe tök,hogy aztán ez yo géjm,de uninstall,mert warezossal nekem akkoriban nem naon sikerült multizni,meg a szomszédé volt ugyebár és elfelejtettem cd-re ráírni,mielőtt visszaadtam neki.Most meg már a szomszédnak sincs meg.Azóta1rakat Aliens könyvet kiolvastam,filmeket láttam és nagyon megtetszett a dolog...csak a játékok nicnsenek meg.

    Úgyhogy,ha valaki tud valami infot mondani arról,hogy hogyan szerezhetném meg ezeket a játékokat, ha leeht,eredetiben,akkor megköszönném
  • QuippeR
    #8
    ok, köszi
  • Lacc
    #7
    Nyugodtan rendelj onnan, régi cég, rendeltem már tőlük én is.
  • QuippeR
    #6
    cdgalaxis.hu


    ha már online boltokról van szó, Pixmaniáról ha van valakinek tapasztalata, véleménye, kérem ossza meg velem. egy antec sonata II házat akarok venni, és úgy tűnik ott a legolcsóbb, de a honlap magyartalansága kicsit elriasztott.
  • Lacc
    #5
    Ott is vannak ritkaságok, néha csak nézek mit meg nem lehet ott még venni.
  • Lacc
    #4
    Mégis milyen játékot keresel ami nincs meg ezekben? Gondolom valami régebbit. Akkor meg lehet próbálkozni pl. a MediaMarktban a túrkálóban, mert online boltokban nem nagyon lehet ilyeneket találni, max. az evm.hu-n van pár ilyen darab.

    Amúgy pedig Online Shop, nem Shopp.
  • tigeroo
    #3
    hát punkerrel majd elcsevegsz
  • TommoT
    #2
    pcdome.hu
    hcgamer.hu itt is volt valaha de most nem találom
    shop.hcgamer.hu <-- lehet, hogy ez az, akkor karbantartás alatt van, többet nem tudok, kérek kapcsojja ki

    nagyon kénének ritkaságok sztem, nem csak amit a média marktban is meglehet kapni
  • Dexantreal
    #1
    ..elnézést atopikért,de hát sajnos most megnyitottam,mert nekem a PC online shoppok ismertsége,vagy milye ki is merül a galaxisnet.hu és 576.hu-nál, szóval ezeekt ismerem csak és most égető nagy szükségem lenne pár újabbra,mert ami géjmet ott keresek,azoknál már nincs. Ja és,h a lehet,bp-i online shoppok nevét írjátok le pls és előre is thanks



    meg,ha már általános eszmecsere fórumban nyitottam,seréljetek/cseréljünk nyugottan eszmét arról,hogy a mai online shoppok mennyire jó és pl miben változtathatnának esetleg. Csak egy ötlet.