8
2*Inno 3D 6600GT nem akar működni:(
  • Punker
    #8
    Kereső viccnek van?
  • dara
    #7
    Már bocs, de az egész konfigja nem eszik annyit! Ezek mért értékek, és ráadásul nem a táp kimenetén, hanem a hálózatból a konfig által felvett!
  • Joe004
    #6
    bocsi siettem nem néztem sry...
  • Joe004
    #5
    Gépem: MSI k8n SLI,Athlon 64 3200+, 1GB ram, 400W Chieftech táp! Csak a HDD van rádugva a tápra!
    Hát nem tom hivataos oldalon:
    Low-End SLI PC*:
    Minimum of 400-450W Power Supply with a minimum of +12V @ 22A for all PC components.
    Entry-Level SLI PC Configuration:
    Dual GeForce 7600GT or Dual GeForce 6600 GT or Dual GeForce 6600
    AMD Athlon 64 4000+
    NVIDIA nForce4 SLI motherboard with 1GB system memory
    Single HDD
    One optical drive

  • Barney Tech
    #4
    Elfért volna ide is
    De sztem tuti hogy táp baja van.
  • Dodo55
    #3
    A táp márkás? Ez fontos, mert a noname tápok nem adják le a névleges teljesítményt, és 2db 6600GT elég sokat eszik.
  • Barney Tech
    #2
    Lehet windows hiba ram hiba vagy táp nem birja mert egy geforce 6600gt terhelve 165wattotteszik és ketten már 330 watt és attol fugg miylen procid van megyhogy milyen gagyi a tápod ugyhogy.............
    ha sli kell akkor az minimum egy 600wattos táp.(márkás)
  • Joe004
    #1
    Sziasztok légyszi segítsetek! Mai nap +vettem 2. inno 3D Geforce 6600GT -met bele raktam a gépbe összeraktam ahogy a kézikönyv írta (SLI választó kártya átfordít + SLI hidat rá raktam a 2 karira! Windows indításál fel is ugrott a kis ablak Multi GPU aktiválás aktiváltam de ujraindítás után azt írta nem találja a 2. kártyát de az eszközkezelőben benne van mind a 2! Most pedig az SLI aktiválásnál azt írja távolítsak el minden olyan kártyát ami nem támogatja az SLI-t !!! Driver csere vólt 84.56 ra 84.2X ről, kártyákat is +cseréltem, külön külön mennek, kihúztam mindent a HDD-n kívűl 400W os tápom van )Lehetséges az a baja, hogy az 1ik karin ki vóltak cserélve a ramok? (kinyiffant de garból kicserélték) PLS HELP!!!!