10
Monitor setup help
  • Pheel
    #10
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=990721292
  • 0ppika
    #9
    Szívesen, próbálj még állítani a kontraszton meg a fényerőn. Gondolom a tiéden is beleht állítani 3 üzemmódot. Meg esetleg a windowsban a videókártya beállításokal is lehet elérni valamit ...
  • syluccy
    #8
    Kösz szépen! Mondjuk nem tökéletes, de tűrhető, nem tudom, de jobban tetszett a régi monitorom(F700B), azzal nem kellett semmit marháskodni, belőttem és azon nyomban tökéletes képe volt.

    De azért tényleg megköszönöm a segítséged!
  • 0ppika
    #7
    Hmm, mint mondtam nálam vízszintesen voltak a vonalak, tehát nyilván a függőlegesen kellett állítani. Próbáld végigállítani és közben észre fogod venni hogy eltűnik. Ez nem olyan beállítás hogy 2 véglet van, mint pl a fényerőnél. Nálam 20-25 és 70-75 között tökéletes, a többi értéknél látszanak a vonalak. Remélem érthető ...
  • sweech
    #6
    nekem ilyenem van de fasza
  • syluccy
    #5
    nincs ennek vhol esetleg konkrét számokkal, beállítás?
  • syluccy
    #4
    Vmi köze biztos van ehhez a dologhoz, mert halványabb lett az egésu, viszont eltünni még nem óhajtott:(

    Úgyhogy "szólok" ha nem nagy gond?!
  • 0ppika
    #3
    Nekem 957-es van, és ennél is érezhető ahogy írtad (bár nem gyűrűk, hanem kicsit hullámos vízszintes vonalak), ha hirtelen homogén felületre váltok, de csak ha rosszul van beállítva a szín/fényerő/kontraszt "arány". A MOIRE szűréssel lehet eltüntetni.
    Gondolom nálad is van ilyen a képernyő menüpont alatt. Ha nem megy a beállítása szólj ...
  • tigeroo
    #2
    kicsit másnapos vagy, nem?
  • syluccy
    #1
    Az a lényeg, hogy most vettem egy Samsung 997MB monitort és rettenetes a képe. Teljesen homogén felületen látszanak olyan érdekes gyűrű féleségek, amelyek tulképpen érdekesen nagyobbodnak-kisebbednek pont olyan sebességgel, ahogyan mozgatom a monitort.

    Szerintetek hibás????

    Vagy csak vmit be kell állítani, amiről egész egyszerűen nem tudok.


    Előre is kösz a segítséget

    Hi