21
  • norti
    #21
    "Saying Java is good because it works on all platforms is like saying anal sex is good because it works on all genders..."
  • norti
    #20
    talán az egyetlen gyors java program amit ismerek az az opera mini java böngészője :) nagyon ritka a hasonló minőségű, gyorsaságú program javaban, talán még a banki terminálok...
  • Komolytalan
    #19
    Java lehet gyors, sz.r fejlesztő ajaxban is tud lassút csinálni. "2 év múlva sokkal gazdagabb funkcionalitással működik majd az iWiW" - ez számomra semmi mást nem jelent, mint hogy a matávosok megvizsgálták, és úgy találták, hogy a jelenlegi alap egy akkora trágya, hogy újra kell az egészet írni. Valószínűleg az energiájuk 20-30%-át beleölik a jelenlegi rendszer javítgatásába, meg esetleg 1-2 egyszerűbb fejlesztést is végrehajtanak, de a színfalak mögött már biztosan megindult a következő verzió fejlesztése a nulláról. Ami matáv sebességet ismerve pontosan 1-2 év...
  • Komolytalan
    #18
    myvip regisztráltak száma 300ezer+. iwiw 650ezer. Vagyis ha semmit se fejlesztenek hardwaren, meg semmit se optimalizálnak szoftveren, és négyzetes lassulással számolunk akkor a myvip 4x lesz lassabb mint jelenleg. Mivel iwiwen abszolúte nem jönnek le pl a galériáknál a kisképek, iwiwnél meg lejönnek mondjuk 1 sec alatt, ezért 2x myvip regisztrált számmal a végtelen sok vs 4 sec még mindig a myvip előnyét mutatja.
  • nedudu
    #17
    "nincs mitől tartani" - csak kitől
  • rotator
    #16
    - 2-3 éves megtérüléssel számolnak?
    - Ennél hosszabb időtávon szeretnénk látni a befektetett összeg megtérülését...

    ??? :)
  • Cumi
    #15
    Szerintem ezt rosszul ertelmezted...

    Amugy en speciel nem felek, egyedul csak a fizetosse valastol. Az adataimat eddig is tudhattak ha akartak, fekete merci nem hiszem hogy meg fog allni a hazunk elott mert nem T-Online elofizeto vagyok. A celzott reklam meg szerintem is jobb mint az "enlarge your penis"... :)

    Es talan a T-Online mashogy is ki tudja hasznalni az oldal latogatottsagat profitszerzesre a fizetosse tetelen kivul (reklamok, stb), mig egy kis cegnek valoszinuleg elobb-utobb muszaj lett volna fizetosse tennie ha azt akarja hogy tovabbra is mukodjon normalisan...
  • norti
    #14
    :D
  • enkido
    #13
    én nem bánnám ha mindenki kilépne, törölné a regjét :)) ez azt jelentené, hogy én lennék egyedül saját magam ismerőse :D és ráadásul megérek egy milliárdot :DDD
  • DjDano
    #12
    talán azért mert a nagy hírverés miatt megugrott a látogatottság... amugy azt te sem gondolod komolyan, hogy azonnal hipergyors lesz
  • norti
    #11
    mér=már
  • norti
    #10
    Ezt biztos jól értelmezted?

    Egyébként meg látott mér valaki olyan Java Serveren futó oldalt, ami gyors lenne? Én még nem... Akármilyen és akármekkora mennyiségű hardvert pakolna egy java szerver alá, sose lesz normális a sebessége... Meg kéne tanulni használni a direkt erre a célra (www) kifejlesztett programozási nyelveket és azokat használni, nem pedig egy nagy halom szeméttel összedobni. A Javanak nincs jövője az AJAX és társai mellett.
  • Vorpal
    #9
    megjötta télapó és most mindenki megnyugszik ... hát a jó édesanyád
  • ZoliJ
    #8
    kiváncsi vagyok, hogy ha a MyVIP-nek lesz ekkora forgalma, az mennyire lesz gyors...
  • axerow
    #7
    Legyünk optimisták! :)
  • Komolytalan
    #6
    Hát ha 2 év alatt akarnak rajta valamit fejleszteni, akkor jól van, mert addigra a többi elmegy mellette, és ott fogják hagyni a felhasználói. Ahogy most működik az katasztrófa, és nem a vas kevés, valszínűleg bénán van megírva.
  • hehehehe
    #5
    mintha a telefonert nem fizetnel "havidijat"...csak azt elofizetesnek hivjak.megis fizetsz utana meg a hivasokert es az smsekert is.
  • chokeerigo
    #4
    "Külön szolgáltatás marad az iWiW, vagy beolvasztják a T-Online egyébb termékeibe, mint az Origo, a Freemail vagy a G-Portál?
    Semmi okunk arra, hogy ne külön szolgáltatásként üzemeljen tovább az iWiW. (...) "
    Ettől féltem...
  • hozzaszolo8
    #3
    Mióta megvették még lassabb lett, gratulálok...
  • Werewolf
    #2
    jééé.. tényleg napi 1 iwiwes "hír" van..

    pffff
  • norti
    #1
    "De ez általában is igaz a webre: érdekes, hogy a kommunikáció bizonyos formáiért - például sms - hajlandóak vagyunk sok pénzt áldozni, másokért, mint az e-mail vagy a chat, nem."

    Talán azért, mert a netért havidíjat is fizetünk, és elvár(hat)juk, hogy egy fizetett adatforgalmat ne számlázzanak már ki 2xesen.
    Majd ha ugyanúgy elérhető lesz a net mindenki számára, mint mondjuk a feltölthető kártyás mobil, akkor esetleg érthető lenne a kétkedés. De a mobil üzletág sajátosságit hiába próbálná akár egy távközlési/internet szolgáltató ráerőltetni egy más médiára, az emberek feltehetőleg ugyanúgy kétkedve fogadnák.