24
Vaskereszt - Cross of Iron
  • Dexantreal
    #24
    ez most a ##22re ment?
  • Beni521
    #23
    kb 900FT megvenni
  • Dexantreal
    #22
    ...dobd fel valami torrentre és lekapom
  • The FlashBack
    #21
    nekem megvan, PÜ-ben megegyezhetünk:D
  • Dexantreal
    #20
    csak a beszerzése ugyebár nehézkes ezeknek...:S...mer décén nekem pl keresőbe soha semmit nem dob ki,nemtom miért.DC strongom van asszem...megvenni pedig...nem mindig van zsebpénzem...
  • Random work
    #19
    A Das Boot is nagyon jól leírja a német oldalt a Vaskereszt mellett az a másik film ami nekem tetszik. A Sztálingrád is jó film azt is ajánlom mindenkinek.
  • Dying Soul
    #18
    Hohha :o
    (Akkor majd a LOTR trilógia után lerendezem)
  • joebacsi
    #17
  • gameplusz
    #16
    Ajánlom a Sztálingrád c. filmet, mert az is a német oldalt mutatja be ^^
  • neuro
    #15
    Nekem is megvan már egy ideje és tényleg jó film, bár látszik rajta, hogy Peckinpah főleg westerneket rendezett :)
  • 5w0rdf15h
    #14
    nekem megvan, elég jó film :)
  • Dexantreal
    #13
    aha,ok,thanks
  • Bandee1987
    #12
    jó kis film, 999 ft-ért vettem pár hónapja a tescoban
  • Punker
    #11
    hát itt ott DC-n megtalálható
  • Dexantreal
    #10
    és azt mgé lelehet tölteni?engem érdekel minden 2dik világháborús film. Egyébként Punker, tvaly szereztem be fateromon keresztül a dvd-t,mert tudta, hogy szeretem ezta témát, véletlen meglátta a filmet és hopp, megvette.
  • Punker
    #9
    még 1 hasonló kategóriájú film van a Sztálingrád, az még komolyabb.
  • Punker
    #8
    mikor én vettem még több volt, igaz az 2 éve volt :)
  • PaI2tizán
    #7
    Szerintem nagyon jó film két valamire való keleti frontos háborús film van az a vaskereszt és a stalingrad

    Szerintem ez a film tökéletesen bemutatja a keleti frontot ahogy jön a sok muszka meg minden élethű:)
  • DJ Skyline
    #6
    pont egy ezres! :)
  • Dying Soul
    #5
    Nagyon tetszett a film, örültem, hogy ha már gépen nem játszhatunk / ismerhetjük meg a náci oldalt, a filmben megtehetjük ezt. Szép hosszú film, a vége nagyon tetszik, ahogy ott tébolyultan röhög.
  • Punker
    #4
    amúgy 1000 pénz körül van a DVD annyit simán megér
  • Punker
    #3
    mikor megjelent? ember a 80 években még nem volt SG :)
  • DJ Skyline
    #2
    nem láttam még,de beszerzem majd,felírom a címet!:D
  • Dexantreal
    #1
    Na emberek. Nem hittema szememnek, mikor rákerestem itt az sg-n a keresőbe és nem dobott ki egyetlen egy topikot se róla.Ilyet. Pedig egy yo 2dik világháborús film, tessék megnézni!


    Film leírás, képek itt találhatóak róla, meg hát uyge google rúúlz. Tényleg nem hittem volna, hogy erről senki se nyitott topikot, mikor anno megjelent. Úgyhogy aki szereti a 2dik világháborús filmeket, nyugodtan szedje le, izgalmas film, sok csatával, satöbbi, tudjátok, ami egy ilyen filmben lenni szokott...az benne is van.

    ja és peace,meg sry ha esetleg mégis lett volna ez a topik, csak valamilyen más néven