42
  • csuszi
    #42
    dassasda
  • devred
    #41
    24 tényleg nagyon jo foleg a 3. szezon........
    képek
  • argento
    #40
    Nagyon jó a film! Látványos akció jelenetek, pörögnek ezerrel az események és Tom lenyűgözően jól alakít - mint mindig. Gratula Tom, szép volt !!!
  • maestro85
    #39
    Én személy szerint végig pörögtem a filmmel, végig mindenmből megfelelő mennyiség van, és jól lendít át egyik pillanatról a másikra, miközben a háttérben keverik a nézőben a szálakat, hogy ki is a hunyó. Pont elég van a magánéletéből és hogy az hogyan keveredik a nem civil munkahelyével. Az akcióból sincsen túl sok, hogy megunjam már a hülyeséget. (Mondjuk aki sok akciót néz annak lehet gagyi meg ilyenek, nem tudom) Egyetlen problémám a legvévén az újraélesztésnél volt, azt elhúzták feszítették, és az lett amit mégiscsak várt az ember egy holywood-i filmtől. Kicsit megvágott az az 1 perc jelent de hát máshogy hogyan lenne folytatása? Én várom... Mindnekinek érdemes megnéznie.. mert nem az a fröcsög a véf típusú akció, hanem úgy hogy belülről feszül az ember, már rögtön az elején. Nem mesélem el aki nem látta. :)
  • SASI
    #38
    Ma néztem meg a filmet, nekem személy szerint bejött a film, szerintem hozza az 1.-2. rész szinvonalát.
  • winnie
    #37
    ez az mi-film, nem valami sorozat. egy sorozatban azért, pár százezer dollárból (vagy annyi sem) nem lehet nagyon akciózni. álcázás, lopózás, rablás, maszkok - ez anno a sorozatban is megvolt.
  • Cat #36
    csak éppen alapbol a MI sorozat nem az akcióról szól.
  • icewolf
    #35
    Független attól hogy birom e a főhőst vagy sem.

    Én pénteken beültem a M:I 3-ra és bejött. Akciófilm, annak talán a legjobb. Ráadásul Cruise is jól játszik benne. Az akciók pörősek, a jelenetek agyon efektezettek, a történet korrekt. Ennél több nem kell egy akciófilmbe.
  • G0blin
    #34
    ja, és ha valaki jó filmet szeretne, nézzen 24-et. Jack Bauer a király. De tényleg.
  • G0blin
    #33
    Tom krúz naccerű színész, onnan lehet mindíg tudni, hogy drámai jelenet van, hogy nyitva van a szája.
  • oszi1113
    #32
    Tom Cruúzzal kapcsolatban, 5-6 éve még nem volt nemző képes, ezért örökbe fogadtak pár kölköt Nicollal, most meg hoppá, apa lesz! Ezt fejcse már meg valaki! Vagy a scientológia ennyire tutti?
  • Egerwin
    #31
    Jahh, biztos valami ládán áll vagy ilyesmi
  • VNM
    #30
    Te is be lennél "szívva", ha a világ legnézettebb talk show-jába kaptál volna meghívót, az életed is egyenesben van és egy gyönyörű nő a kedvesed...!

  • djukel
    #29
    Milyen jol beallitottak a torpe Tom Cruiset az occso elotti kepen, hogy o legyen majdnem a legmagasabb, pedig Ving Rhames vagy egy fejjel nagyobb nala.:)))))))
  • Blasta
    #28
    Benézted, mert Katie Holmes nem játszik a filmben.
  • Lame
    #27
    Nem rossz a film, de meg se kozeliti a 2-ot. A rendezes gyenge, a story kozepes. Talan nem kellett volna minden aron belenyomni az asszonyt a filmbe, de hat ez van Tom szerelmes.
  • Ryuuzaki
    #26
    Az első az jó volt. A második rész tényleg elég gagyira sikeredett. Mondjuk jót nevettem a motorokon (egyszer csak megváltozott a felfüggesztés, meg a gumi). Olyan Knight rider-es beütése volt... A vicc kedvéért talán ezt is érdemes megnézni.
  • Árnyvadász
    #25
    Megnéztem tegnap. Elmegy :) Végül is élvezetes, de senki ne várjon csodát. Főellenfél viszont tetszett. Másabb volt, mint úgy ált. az ilyen filmekben lenni szokott. Csak nem volt kidolgozva a háttere. Jobb lett volna többet is tudni róla.


  • NitroX
    #24
    jaja csitt-csatt piff puff, látványos effektek, robbanás stb, történetről senki sem álmodjon mert nincs, én kb ezt várom.
    Moziba semmi pénzért nem mennék el miatta, de leszippantom majd, barátok köztnél azért izgalmasabb lesz remélem
  • zsellerm
    #23
    Kicsit attól félek, hogy az Aliast mindvégig nyomon követők néhány átollózással szembesülhetnek...

    Viszont király, hogy a sorozatban volt lehetőség kipróbálgatni néhány szerkesztési módot - bejáratott csikóként kerülhetett hát alkalmazásra, amit Viktor a felütés kapcsán az élesszitus-flashback-es felütéséről írt.

    Meglássuk mit hoz a ma, meg a Mom park este 9től, 'mer a szinkront - ha egy mód van rá - továbbra is kerülném.
  • winnie
    #22
    Nem csoda, hogy tipikus amerikaiaknak készült.

    ez mekkora duma, pláne egy olyan filmnél, ami mindig is sokkal többet kaszált külföldön, mint amerikában. (mintha a magyaroknak készített filmek nem hemzsegnének hibáktól, mintha eleve bármilyen film nem hemzsegne hibáktól)

    valaki szórakozni ül be a moziba, valaki pedig viszi a kis noteszt ls a combjára csap, amikor feltűnik neki, hogy eggyel több lőszert lőttek ki az ak47-esből. egyik típust sem ítélem el.
  • MaciBácsi
    #21
    Hú!
    Már a 2. részt is útáltam, egyszerűen ha kicsit is gondolkodik egy ember, észreveszi a film hibáit, és ez nagyon élvezhetetlenné teszi. Nem csoda, hogy tipikus amerikaiaknak készült. Gagyi...
    Max jól betintázva lehet végignézni, amikor az ember még arra is lusta, hogy a távnyomkorászót birizgálja. Mondjuk akkor inkább Tom és Jerry :)
  • Blasta
    #20
    "több galamb is volt benne "
    LOÁL, galambok minden wú filmben vannak :-)
  • Skyline
    #19
    Nemtom ki mit várt a filmtől eddig egyik részsem jött be amikor meghalottam hogy 3 el volt döntve hogy meg sem nézem..Aztán megláttam a bemutatóját a tv-ben nah akkor azis eldölt hogy hallani sem szeretnék róla...:)
    Az azért milyen már a bemutatóban hogy fut a hülyegyerek robban MÖGÖTTE valami erre a légnyomás totál oldalra vágja?:)
  • Alexease
    #17
  • echo
    #15
    Hát én csak sajnálom Tom Cruise-t, e miatt a scientologia miatt. Nincs szerencsétlennek senki az ismeretségi körében, aki szólhatna neki, hogy ez nincs renben. Tökre égeti csak magát folyamatosan
  • Broafka
    #14
    http://picbox.cjb.hu/kepestar/uploads/8a0861021a.jpg
  • winnie
    #13
    hát, mester, pedig akartam élcelődni, hogy régi a nóta, de meghajolok:) valóban sokan nem ismerték:)
  • zaki
    #12
    Bazz...
  • Herds
    #11
    Egy Speed Triple csodákra képes :D éjjenek a Triumph reklámok :)
  • gabona
    #10
    Második részben a kedvenc jelenetem a motoros üldözés. Tom Cruise rápattan a gyorsasági motorra, pörögve egykézel fogja a kormányt és közben lő, kuplungol és gázt ad, és mikor a homokos területre érnek, hírtelen a sportmotorból krossz gumikkal ellátott, megmagasított hátsó-felfüggesztéses hibrid lesz : Na, ez az impossible! (-_-)
  • Broafka
    #9
    Mission Impossible 2-3:
    BÁÁÁÁMMM, BUUUM, ÍÍÍÍ, KRISSS, BÁMMM, BUUUUUMM, VÁÁÁÁ, Tom Cruise, BUMMM, BÁÁÁÁÁM, VÁÁÁÁ, VÍÍÍÍÍ, Auto Cruise, BUMMM, BÁÁÁÁÁM, VÍÍÍÍ

    kb ez a véleményem, az első még egész nézhető volt, de a többi az olyan eröltetett hogy nem igaz :-/
  • snorbi
    #8
    éljen a színészi tehetség!
  • Ronny
    #7
    amikor már 5x-re csinálta ugynazt már alig röhögtek:)
  • NitroX
    #6
    Nemtom mit szippantott de nem lehet rossz anyag, rám is rámférne egy kis jókedv :)

    A nézők is megérnek egy misét, 100% agymosott idióta társaság

    Ja igen a film, az érdekel, remélem jó lesz
  • jax
    #5
    A Scary Movie 4be is kiparodizálják ezt.
    Amúgy durva.
  • nenad
    #4
    kesz... :)
  • Davidus
    #3
    O.o
  • rigidus
    #2
    Ez be van szivva :D

    Megy a nagy "vihar a teaskannaban" show.
  • vg
    #1
    Ez az igazi Tom Cruise...