16
  • Silenzio
    #16
    Kissé megkésve bár, de hátha nem hiába, egy kiigazítás: az eredetiben nem volt Dreyfuss, ő az 1964-es A shot in the darkban tűnik fel.
  • 0ppika
    #15
    Annyira szar hogy már jó :D
  • NitroX
    #14
    Kato-t de imádtam, most Reno próbál hasonló idétlen szolga szerepében poénkodni, de nulla sikerrel. Hol van már Reno a Leon a profitól? Szégyen.
  • Frankie
    #13
    Életem legfosabb filmje amiről csak azért nem jöttem ki, mert tárasággal néztük.

    Az elődöt ismerve szomorú, hogy ezt leforgathatták :-/
  • PzJager
    #12
    A régi jó volt,hát Steve Martin alapbol 1 kalap sz.r.!!!!!!!!!!!
  • Ryuuzaki
    #11
    A Régiek messze jobbak, bár azok is elég erőltetettek néhol. De hol van Kato a szolga, aki spontán támadt rá Clouseau-ra??? Ő volt a legjobb figura. Leszakadt a baldahinos ágy tetejével együtt az alvó nyomozóra, aztán szétverték az egész kócerájt mindenféle fegyverekkel.
  • NitroX
    #10
    Én is egyetértek. Ha moziban nézem felállok és kimegyek, így munkaidőben még elmegy, talán 2x mosolyodtam el egy kicsit amúgy nagyon szar volt.
  • tothzozo
    #9
    Mélységesen egyettértek.
    Mintha az én véleményemet írtad volna.
    Mégvalami én láttam az aredeti filmeket, de ha még nem is láttam volna akkor is siralmas
  • sokadikgab
    #8
    Nalunk a "Pink-Com"-nak volt akcioja, ezert ingyenes volt az elso heti vetites.
    En angolul neztem, ami megfogott a filmben az a francias kiejtes volt :-)
    Ami szerintem kicsit ertelmetlen volt, az pont ebbol fakadt... Marmint,h. miert beszel valaki angolul Franciaorszagban, ha o" francia? Me'g ha amerikaban jatszodott volna, megertem, de igy? A franciak kaptak egy jo nagy pofont :-)))

    A magyar szinkronra azert kivancsi vagyok!
  • Invader
    #7
    Ezt szinkronnal nézni tilos!
    Még a felirat is necces, ha nem érted az eredeti szöveget, akkor egy csomó poén elveszik...

    Sztem zseniálisat alakít Steve Martin, a forgatókönyv meg olyan, amilyen.
    Nagyon kellemes kis film volt mindenesetre, bőven megéri a másfél órát, meg a mozijegy árát.
  • grebber
    #6
    Jó volt a film!
  • Godefroy
    #5
    Már az eredeti is elég szar volt vagy 30 éve...
  • goki
    #4
    Hát... szerintem über gyenge lett.
    Ahogy a kedves író is említette már, a rendezőknek sikerült "brillírozni". Hihetetlen hányféleképpen lehet elrontani a helyzetkomikumot - totálisan.

    Moziban néztem a filmet, és meg kell hogy mondjam, elég szánalmas volt. Erőltett poénok (pár jó is volt, de elenyésző), végig vontatott történetvezetés. Jó érzékű nézőben már az első jelenetsor láttán felcsendül az a bizonyos belső hang, hogy talán egy fatális hibát követett el amikor beült a moziterembe.

    Nem véletlen szokták mondani, hogy halgassunk a belső hangra.
    Szerintem csak mazoista hajlamúak nézzék meg a filmet, esetleg elrenettő példaként lehet mutogatni...
  • winters123
    #3
    Nekem is bejött a film. A magyar szinkron odatesz azért :) zsebzsötem, kámöflázs :D
  • Broafka
    #2
    állítólag szar, bár én nem láttam, úgyhogy sok véleményem nincsn róla
  • 5i
    #1
    Nekem bejött a film!

    Jobb, mint a mostani komédiák!