10
Samsung A900
  • CSOCSO
    #10
    1) legujabb szoftver van fent!
    2) a filekezeloben csak torolni lehet... a kepeket a galeriben lehet okoskodni. a videokat zeneket meg a media lejatszoban.. de ott csak lejatszani lehet oket max kuldeni.. a videot lehet video ringernek assignolni de amit feltoltok filet az hibas.. lehet hogy szar szoftvert hasznalok.. valaki tudna segiteni ebben? kene egy MUKODO fasza progi ami 3g2ve alakit avit, mpeget.. mp3 at.. en a xillsoftot probaltam...
  • SigS
    #9
    Bocs hogy ideirok, de tudnal adni magyar linket egy ilyen szoftverfissiteshez?
    Es honnan lehet szoftvert letolteni hozza?
    A topikhoz kapcsolodoan: nekem X600-as Samsungom van es azon kellene megcsinalnom mert lefagy, ki-be kapcsol meg ilyenek
  • Akos 001
    #8
    szóftwerfrissítés vagy add el gyorsan:)))
  • Zetorg
    #7
    próbáld úgy, hogy bemész filekezelőbe/opciók/beállítás/csengőhangként

    nekem d600 és így megy.
  • FLeK0
    #6
    persze nem ertek hozza de a google ezt dobta
  • FLeK0
    #5
    mp3-mat nem lehet csengohangnak betenni, aac (mp4) forumatumba kell konvertalni.
  • alert
    #4
    Mellesleg hallottam már mást is ilyesmiről panaszkodni.
  • BiG G
    #3
    well, elég erős Moto V3/V3x koppintás, de attól függetlenül ügyes koppintás (Y)
  • alert
    #2
    Akkor jó vétel volt, jó teló ilyen k*rva sok pénzért
  • CSOCSO
    #1
    nemtom van-e vkinek ilyen telcsije de a tokom kivan.. eleg draga tella meg jonak is kene lennie.. de egyszeruen nemtok ratenni ertelmes csengo hangot... mp3 at lejatszik... de nem lehet betenni csengesnek... 3g2 filet meg nem olvassa be rendesen... lehet hogy az atalakito szoftverrel van a baj vagy nemtom de a video amit maga a telcsi csinal az 3g2.. de amit en toltok fel ra az meg se mukkan csak egy nagy piros X van a video helyen..szal lol...
    elvileg lehetne mp3 at csengohangnak betenni de en nem jottem meg ra hogy mikent meg hogyan....
    vki esetleg tudja mi a szar lehet?? vagy hogy miert baszakodhat a 3g2 vel... esetleg vki tud ajanlani egy ertelmes es fasza convertert?