102
  • kicsim15
    #102
    hello... meg tudná nekem valaki mondani hogy lehet e valahol joga-s kapukat venni?? ha nem akkór valaki lenne olyan kedves és megmondaná a kapu méreteit....előre is köszönöm
  • dunga
    #101
    ITT kérdezzétek a számok címeit sztem, ne itt
  • peete
    #100
    Mit mondjak? Azt h ez nem az a szám. Csak akkor szokásom ismételeten "beböfögni" ha nem találom meg a keresettek közt a számot. Más rész meg ha álandóan beirogatom h "ez nem az meg h ez sem az" akkor eléggé csak idegesítő lenne msá részt meg nem halad előre semmit a dolog.
  • Fyrex
    #99
    akkor talán mondani kéne nem fél évente benézni és beböfögni hogy "etessetek má meg mert lusta vagyok" ...
  • peete
    #98
    Mi elött leosztatsz nézd meg h mit irok wazze.
    Sajnos a lent felsorolt számok közül leszedtem mindegyiket és egyik sem az.
  • Fyrex
    #97
    olvassál is wazz ne csak írj
  • peete
    #96
    A Joga Bonitos reklámok közül a "The Big Cup" /amikor a nagyok fociznak C.Ronaldo meg W.Rooney meg a többiek/ című film alatt milyen zene hallható?
  • France men
    #95
    Jah nem is add meg inkább az msn-ed! Privatba!
  • France men
    #94
    Bocsesz de letiltották az oldalam mert csak a számot töltöttm fel és ez tilos :(.
    De megpróbálom valahova máshova feltöteni de akkor gyorsan szedd le őket mert azt is le tiltják gyorsan ha észreveszik!
  • Oblio
    #93
    Váááá Linkeld be léccci megint a zenéket mert azt írja ki hogy atw hiba :(:(:( léccci :( Kööööce
  • Oblio
    #92
    Köööce Cisse :)
  • 555Tommy
    #91
    Hy!Nem tudja valaki hogy hol lehet letölteni a Joga zenéit???Nekem elég csak a C.ronaldo vs. Zlatan-é is!!!
  • hunbasser
    #90
    ez igen,WORLDBE
    1001 free fonts
  • France men
    #89
    Itt keresgethetsz de nem hiszem hogy pont Jogás van de ahoz hasonló biztos!!
  • Danman
    #88
    Sziasztok valaki meg tudná csinálni vagy csak linket adni a "Joga Bonito" abc-nek a betűstílusához?MM be akarom rakni World-be pl a betűit..Pls vki
  • France men
    #87
    Jim Noir - Eanie Meany
  • dunga
    #86
    erhm'

    ha vki csinálna nekem egy gifet Henry 'false kick'-eiről, azt nagyon megköszönném :]
  • France men
    #85
    DJ Enrique - Ginga

    Black Eyed Peas!

    Csak ezt a kettőt találtam!
  • Viktorio
    #84
    Lime Wire
  • dunga
    #83
    dc, warezek...
  • Oblio
    #82
    De valami linket tudtok ahonnan meglehet szerezni vagy valaki el tudja küldeni őket pl msnen?
  • R10
    #81
    jim noir - eanie meanie


    na a címe megvan csak nem tom honnan leszedni :(
  • andris7
    #80
    DJ Enrique - Ginga a címe, aztán van még a Black Eyed Peas - Mas Que Nada többit nem tudom
  • Oblio
    #79
    Szevasztok!! Kérdésem az lenne hogy honnan lehet a Joga Bonito zenéit letölteni főleg az kéne ami a labda útja alatt megy!! Köcee
  • Viktorio
    #78
    Hát ez tényleg nem idevágó!

    De engem is nagyon érdekelne!!!!!Te melyik reklámra gondolsz?Az "equipo"-ra vagy inkább a "partido"-ra"

    Sztem inkább az equipo lesz az!Engem ez érdekelne jobban!
    Ha netán vki eleget tenne kérésünknek ebben a nike-hoz kapcsolódó fórumban annak nagyon hálás lennék!

  • R10
    #77
    tudom nem ide vágó de nem tudja valaki mi annak a számnak a címe amely az adidas reklámban szól? :S

    bocs az offért
  • dunga
    #76
    was?:O
  • hunbasser
    #75
    kanyarban
  • dunga
    #74
    mi is bejutottunk, de döntőre nem mentünk kirándulás meg bajnoki miatt mind1...
    Fyrex beígért gifek?:>
  • Fyrex
    #73
    nah kint voltam a döntőn

    egy órára kimentünk haverokkal mondván 13:24-re van kiírva a meccsük
    regisztrációnál mondják...kb még két óra mulva jáccunk...

    oké délután 4kor lenyomják a meccset 2:1es vereség de valami undorító mód béna csapat ellen, kapus gyerek majdnem feküdt végig a kapuban másik kettő át se jött a félpályán...

    ezután este 8ig ott ültünk mondván hogy még van meccs elvileg...hát nem volt...semmit nem tudtak mondani...senki

    aztán ránkszakadt a vihar és minden mind1 alapon kimentünk a nagy műfüves össznépi pályára focizni szakadó esőben, hogy már csakazértis focizni fogunk

    ugyhogy végülis elbasztunk egy napot a semmire, de végülis sikerült a végén egy jó napot kihozni belőle

    lényeg: ILYEN SZAR SZERVEZÉS IS CSAK MAGYARORSZÁGON LEHET! szégyen ami itt történt az utóbbi hónapokban, egyszerűen szörnyű
    és még hogy "Joga Bonito szellem", a játék szépsége, sportszerűség...nah erről inkább ne is beszéljünk

    Szar volt, Jó se volt, ELÉG VOLT!!!
  • Anthony001
    #72
    Ez a Brasil teamnek a zenéje egyébként
  • hunbasser
    #71
    sergio mendes feat the black eyed peas-mas que nada(timeless című lemezen)
  • peete
    #70
    Hello Mindnekinek!
    Lenne egy olyan kérdésem hogy a Joga Bonitos reklámok közül a "The Big Cup"
    című film alatt milyen zene hallható? Elődaó, szám cím, esetleg album cím ha van.
    Köszönet előre is!
  • dunga
    #69
    okay:]
  • Fyrex
    #68
    jövőhétre garantálom most nincs nagyon időm
  • Fyrex
    #67
    én neveztem de a sérülésem nem gyógyult meg ugyhogy vszinuleg nem leszek
  • Scania Dáci
    #66
    helo mki!van itt olyan aki hnap jö a czakó utcai középdöntőre?
  • dunga
    #65
    dc-n keress rá sztem
  • hunbasser
    #64
    én is pont ezt akartam kérdezni:)
  • BituMan21
    #63
    Sziasztok nemtudjátok hogy valahonnan le lehet e szedni a magyar szinkronos joga tv reklámokat?